Учениците ще могат да са с лаптоп в час

Go down

alert Учениците ще могат да са с лаптоп в час

Писане by mamazavinagi on Сря 30 Апр 2008, 18:32

Учениците ще могат да са с лаптоп в час

2008-04-27

Ученици вече ще могат да си водят бележки в час и на личните
лаптопи.
В рамките на няколко години до всички класни стаи ще бъде прокаран
безжичен интернет, предвижда проектът на МОН. Така учениците ще имат
достъп до енциклопедии, сайтове и бази данни директно в час. Децата ще
могат да общуват и със свои връстници от други населени места и да
работят заедно, поясниха експертите.

И сега над 90 на сто от училищата имат високоскоростна интернет връзка,
сочат данните на МОН. Достъп до интернет обаче има само в компютърните
кабинети.

Тази година от ведомството на Даниел Вълчев сапредвидили над 30 млн.
лв. за развитие на информационните технологии в училищата. Няма обаче
да се купуват компютри, скенери или принтери, а ще се заложи повече на
софтуера.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Върнете се в началото Go down

alert Re: Учениците ще могат да са с лаптоп в час

Писане by mamazavinagi on Нед 04 Май 2008, 15:57

Признавам си, че пуснах темата и в един друг тийн форум, и повечето отговори там честно да Ви кажа не ме шокираха, защото си знаех, че такава е общността там. ще Ви цитирам за да видите за какво става въпрос.
Хахахахахахахахахаххах мухахахахахахахахах Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_eek

Кой нормален ученик в час ще полва лаптопа си, за да си води бележки ?

Мухахахахахахахаха аз бих си пускал 1 цс да плющя в час Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_biggrin ... ше напраим ено лан серверче и .. ше джиткаме цял час Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_biggrin

Ми аз ако като бях ученик имаше такива възможности бих го правил
това... но то е ясно се след моето поколение пускат хубавите реформи.
Гадове... не че ми дреме де

високоскоростен нет викат. свалянето от дата.бг не се качва на повече
от 200 кб/с пък веднъж като тръгнах да качвам едни файлове на сайта си
(от единия компютър в даскало) и нета спря на другите Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_biggrin

това им го написах аз

Еми те не са ги сложили за да теглите или да качвате, а за да се учите. Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_wink
Даже ми се струва, че нет не Ви трябва в часовете извън Компютърните
занимания. Нета трябва да се пуска от даскала с пароли и да е ограничен
за влизане само в сайтове за училищна цел, а не навсякъде.

П.П. Това е мое мнение. В университета където аз съм завършила поне така се процедира.

То попринцип се влиза през прокси на министерството в интернет, но може да се влиза във всякакви сайтове.

Иначе аз там исках да си кача учебника в интернет че не си бях зел mp3 плейъра тогава Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_smile

Охааа,ще мога да пиша във форума докато съм на училище. Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_cool

Хахахахахахахахахаххах мухахахахахахахахах Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_eek

Кой нормален ученик в час ще полва лаптопа си, за да си води бележки ?

Мухахахахахахахаха аз бих си пускал 1 цс да плющя в час Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_biggrin ... ше напраим ено лан серверче и .. ше джиткаме цял час Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_biggrin
Аз сегае некаф друг час плущя ЦС със лаптопа на един фр той го носи и цъкаме Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_biggrin в часа + звук Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_biggrin Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_biggrin Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_biggrin Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_biggrin Учениците ще могат да са с лаптоп в час Icon_biggrin !
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by mamazavinagi on Пет 06 Юни 2008, 11:31

Ми май сама си пиша тук, ама да си кажа- за навремето ако ми бяха дали подобна възможност да използвам щях да го правя и то с удоволствие, защото знам, че е доста по- удобно. Във висшето поне така стояха нещата- не с лаптопи, но с компютри във всеки кабинет и лекции в електронен вариант- докато ти диктуват- ти се стараеш да пишеш и да не изпуснеш и ред, защото темпото е скоростно, а така имаш възможност да слушаш и да попиваш, а ако нещо не ясно после да погледнеш в готовата лекция.
Така поне мисля аз де. Razz
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум: