Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

+35
ssoonniiaa
Виолета Милчева Стоянова
g-gimova
Bori
silvenaiv
ive07
Mimoza
nessa
blueflower
mimi281977
makka_paka
lusien
Беата Симеонова
desi borisova
natali 29
ment
matsata
descata
mimka
tanqpetrova
mariela82
Тони-Рая
fionna_sv
Tery76
Мисис *Здраве*
teqnstal
bobeto
gerito_81
Lindzi
деси
cveti555
Cveti789
Schatzе
Dani
mamazavinagi
39 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Vote_lcap100%песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Vote_rcap 100% 
[ 44 ]
песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Vote_lcap0%песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Общо гласове : 44
 
 

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by mamazavinagi Сря 21 Май 2008, 12:31

Аз например от как се е родила Алекс, постоянно и пея, при всички наши общи занимания. Приказки сега и разказвам, за да я приспя, а като беше по- малка и показвах картинките от книжките докато и четях такива. Вие правите ли го? Намигане


Последната промяна е направена от tuci_iv на Пет 20 Юни 2008, 01:30; мнението е било променяно общо 2 пъти
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by Dani Сря 21 Май 2008, 13:10

От известно време насам,моя много обича да си пеем.Пеенето хич не ми се отдава,но на него май това не му пречи,щом все ме кара да му пея Хихихи .Вече и той е научил няколко песнички (не му се разбира много,но важно е желанието).Приказки,също му чета,но по-скоро сама си измислям разказа по картинките,и така го включвам и него да каже нещо.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by Schatzе Сря 21 Май 2008, 20:58

Като беше по-малък и пеех и четях и разказвах. Сега при нас ролите са сменени. Знае много песнички и стихчета и иска обикновено сам да ги пее. Аз съм само слушател. Голяма усмивка
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by Cveti789 Сря 21 Май 2008, 21:48

да с удоволствие
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by cveti555 Чет 22 Май 2008, 14:23

Разказвам приказки и пея с цяло гърло! За вашите уши ще е катастрофа ,но за детенце е супер! Хихихи Понеже пеенето не ми е от силните страни.Мисля,че за да се научи да говори,бебето трябва да чува непрекъснато реч. Пеех на децата си още като бяха новородени и това ги успокояваше.
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by деси Чет 22 Май 2008, 15:56

Да и приказки и песнички пееем,весела работа.Само че бързо и омръзва и предпочита да рисува/по точно/драска/,а не да ме слуша как чета. Хихихи А щом почна да пеея да започва да танцува-цирк.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by Lindzi Чет 20 Ное 2008, 14:42

От както забременях, че до сега му пея и разказвам приказки - любимата му сега е за "Косе-босе" и "Варила мише кашичка".
А с пеенето съм скарана, но ме слуша с интерес детето.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by gerito_81 Пон 02 Фев 2009, 13:49

започнахме с песнички, та до ден днешен
приказките все още не са й интересни
gerito_81
gerito_81
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by bobeto Съб 07 Фев 2009, 21:34

и приказки и пени и измислици всичко му е интерсно и слуша в захлас и в момента който млъкна той почва да плаче
bobeto
bobeto
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by teqnstal Съб 07 Фев 2009, 22:43

О да пея от както са се родили като се почне от баткото та се стигне до малката.А за приказки също чета но па малко.Просто не ме слуша.Но песнички всякакви а и тя припява.А тези като Варила баба кашичка и къде бабичко и тем подобни постоянно.Сега сме на етап рисуване пеене и танци.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Разказвате ли приказки, пеете ли песнички?

Писане by Мисис *Здраве* Нед 08 Фев 2009, 11:09

Пами като беше малка много обичаше да й разказват приказки. Една и съща приказка можеше да й се повтаря по десет пъти на ден и не й омръзваше. И на касетофон имахме доста приказки, та като ме заболеше устата, или като имах работа из къщи тя си ги пускаше сама и слушаше ли слушаше..... Сега обаче страстта към четенето малко поотмина (тийнерджърска му работа) и се е отдала изцяло на компа. Като "влезне в него" и все едно няма дете в къщи - нито се сеща да яде, да пие вода или нещо друго. Като съм в къщи контролирам положението, но като ме няма ... Но поне учи ...засега!
Мисис *Здраве*
Мисис *Здраве*
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by Lindzi Нед 08 Фев 2009, 18:56

Лазар започна да иска много да му чета приказки, няма значение какви.
Знае ги наизуст, може да му чета едни и същи по 100 пъти на ден и пак няма да му омръзне.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by Tery76 Чет 05 Мар 2009, 11:29

Пея му и той много обича да ме слуша. Като беше малък го приспивах с "една българска роза" и "Лека нощ деца".
Tery76
Tery76
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by gerito_81 Пон 16 Мар 2009, 12:52

в момента сме на тема песничката за малкият врабец
ей така като зациклим на някоя песничка и може да полудееш
Но поне вече спряхме да пеем като се приспиваме
gerito_81
gerito_81
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by fionna_sv Вто 19 Май 2009, 21:06

Аз им пея, но само когато сме у дома, защото пея много фалшиво. Но приказки им разкзам и им чета всеки ден. Даже по-голямата ми дъщеря, вече толкова добре познава някой от най популярните приказки, че чак сама ги разказва на сестричката си Усмивка .
fionna_sv
fionna_sv
любител
любител


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by Тони-Рая Вто 19 Май 2009, 21:23

Пея постояно песнички на Рая,малко фалшиво но явно на нея доста и харесва. Хммм
Научила е от мене''Мила моя Мамо'',''Зайченцето бяло''/до половината/,''Бански на лалета''/съвсем малко от тази песничка/,''Оранжево небето''-тази и е любима Голяма усмивка
Приказки също разказвам,повечето импровизирам,но върши работа.Иначе и чета за ''Червената шапчица'' и ''Рибарят и златната рибка'' Усмивка
Тони-Рая
Тони-Рая
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by mariela82 Сря 20 Май 2009, 22:18

Пея песнички на малката-"Зайченцето бяло",Буми малкото мече",сега в момента ни е любима "бански на лалета,на който знам само припева,но и той й стига.Приказки съм се опитвала да й разказвам,но ме слуша малко в началото и изчезва от мен.
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by tanqpetrova Нед 31 Май 2009, 14:22

Малката много обича да и разказвам от рода на старите български народни приказки.Иска да и разказвам непрекъснато,но аз невинаги имам време за това и съвсем случайно попаднах на този сайт,в който приказките се четат. http://ljube.com/278 Много е доволна,защото има и песнички по време на приказките.Така този сайт ме отмени засега,но да видим докога.Опитайте и вие.


Последната промяна е направена от tanqpetrova на Нед 31 Май 2009, 14:40; мнението е било променяно общо 1 път
tanqpetrova
tanqpetrova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by Гост Нед 31 Май 2009, 14:26

Преди пеех много,но от половин година насам само като си отворя устата и тя започва да се смее така истерично,че аз... Ами, ко да направя Получих комплекси.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by mimka Нед 31 Май 2009, 15:48

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? 153381 Да най редовно!Вече си имаме и любима песничка
mimka
mimka
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by descata Нед 31 Май 2009, 16:39

да,приказки на бате Цеци,а песнички на малката,е и бате и пее,тя много обича да пеем и тя си тананика с нас дори се опитва да пляска с ръчички Усмивка
descata
descata
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by matsata Сря 01 Юли 2009, 01:14

Като беше по-малък четях и пеех.Вече е ученик и много обичам да ми чете Срам ме е
matsata
matsata
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by ment Сря 01 Юли 2009, 08:15

Приказки още не съм му разказвала, незнам защо Съжалявам Пеем песнички("Тръгнал кос" му е любима), а напоследък и рецитираме заедно стихчета.
avatar
ment
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by natali 29 Сря 01 Юли 2009, 08:36

Да на баткото ,а малкия още неразбира и дърпа книжките
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by desi borisova Сря 01 Юли 2009, 09:06

на малкия пея песнички прикаски не му чета защото не разбира , а големия сам чете приказки
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

песничка - Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца? Empty Re: Разказвате ли приказки, пеете ли песнички на своите деца?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите