Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

+6
ment
Schatzе
Dani
cveti555
деси
mamazavinagi
10 posters

Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by mamazavinagi Чет 22 Май 2008, 12:13

Здравейте!
Като дойде времето за баловете, всички всякаш подивяват и викат, крякат, свирят със свирки, показват се от колите си до кръста, карат пияни и какво ли още не. Нужно ли е всичко това. Не им ли стига черната статистика, за катастрофите по време на баловете.
Какво мислите за тези неща Вие? Усмивка


Последната промяна е направена от tuci_iv на Чет 22 Май 2008, 16:08; мнението е било променяно общо 1 път
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by деси Чет 22 Май 2008, 16:06

цитат:

“Празници много! Животът е един!”

Всичко е показност,"я виж те ме аз съм в черна лимозина и ще викам без никой да ми каже нищо,защото съм завършващ.'мИСЛЯ ЧЕ ВСИКО Е ИЗЛИШНО.И това викане и броене някак ме дразни многоНезнам тъпо е това което правят днешните абитуренти.Това е мое лично мнение.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by mamazavinagi Чет 29 Май 2008, 12:15

няма да повярвате на какво попаднах току що
Знам, че трябва да го цензурирам, ама няма да ви дам точен линк- вие сами потърсете снимките на
Абитуриентки 2005

http://msviat.blogspot.com/
Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by cveti555 Чет 29 Май 2008, 12:25

Малееееееееееееееее! Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран
Боже,какво доживях да видят очите ми!
А по повод демонстрациитеІнапълно излишни! Радоста, може да се покаже по много други по интелигентни начини.А да не говорим за пияни абитуренти! Жалка история! И какъв спомен ще им остане от тази вечер? Никакъв! Само главоболие и лош вкус в устата!
Е,има разбира се и изключения.И то не малко! Както се казва:всяко стадо си има мърша!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by Dani Чет 29 Май 2008, 12:44

Това ако е моя дъщеря,направо незнам какво ще я направя,ще я спукам направо
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by Schatzе Сря 04 Юни 2008, 19:53

Направо ме е страх да пророкувам. Да не мисля какво ще е занапред. Аз ли много остарях? Шокиран
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by Гост Чет 21 Май 2009, 20:18

защо да е излишно виканетио все едно и вие не сте викали,а относно показването през прозорците на колите и карането пияни е това вече не го приемам.няма нищо лошо че се радват че завършват и радоста си я полказват със викове лично моя бал го чаках с голямо нетърпение,и да си мълчиш и само да се возиш не върви
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by Гост Чет 21 Май 2009, 21:12

Навиках си се на воля,пийнах си,веселих си се.Един път в живота имам бал.
А,сега им се радвам на абитуриентите,не ме дразнят като викат.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by ment Пет 22 Май 2009, 07:14

На мен лично не ми допадат подобни демонстрации, както от страна на завършващите, така и на техните родители. Една абитуриентска вечер с цялата тази показност сигурно струва колкото моята сватба. Ти ма преби Това обаче си е друг въпрос. Всеки родител се старае да угоди на детето си, в този важен за него ден, ако трябва на другият ден и гладен да стои.
Дали ни харесва или не, факт е, че времената са такива. Разликата от преди 10год(тогава беше моята абитуриентска вечер Срам ме е ) и сега е огромна, но все пак светът "върви" напред...или поне на нас така ни се иска да мислим.
Само ми е интерсно какво ще представлява т.нар. изпращане на абитуриенти след още 10год, когато вече ще имам цяло поколение разлика с тях. Сигурно тогава ще ми се изправят косите и ще се чудя: "Толкова ли остарях, че съвсем не ги разбирам вече тези младите?" Хммм
avatar
ment
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by Гост Пет 22 Май 2009, 07:50

ment защо да е показност?всеки гледа според възможностите си не вярвам някой примерно да може да даде 2000лв за бала и да даде 4000лв примерно
а ти ме подсещаш със сватбата а тя не е ли показност?всичкото това бибикане,балони,рокля наемане на кола много ми напомня за бала само където не се брои до 12
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by Гост Чет 28 Май 2009, 00:22

roskata написа:Навиках си се на воля,пийнах си,веселих си се.Един път в живота имам бал.
А,сега им се радвам на абитуриентите,не ме дразнят като викат.
Съгласна съм
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by Гост Чет 28 Май 2009, 00:40

Има разлика между свобода и свободия.НЕка си се радват,нека си празнуват,ама ако може да са и малко по-тихи грешка няма да имат.Днес в продължение на 20 мин. слушах 1-12 завършващо с "Да ви е.. майката!"И това песнопение,докато малката спи. Ядосан съм
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by matsata Нед 14 Юни 2009, 00:03

Показност,показност,но не разбирам защо родителите трябва да теглят кредити,за да си приготвят децата за бала.После кой е виновен Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? 192852
matsata
matsata
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by iletoili Пет 26 Юни 2009, 12:15

против съм всяко чудо за 1 ден безмислено е за мен
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by lady sibel Вто 18 Май 2010, 13:32

Съгласна съм децата да се порадват от сърце него ден,но не като правят покзност за която ще съжаляват цял живот.Балът не означава да отидеш и да се натряскаш до козирката или да се надвесваш над прозорците наколите,за да те види всеки.Също не е и да караш родителите си да се охарчат до стотинка за някакви парцали,които след това ще жълтеят в гардероба.Не съм против купуването на балните рокли,но съм против купуването на рокля от 1000лв. например.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by Ani76 Вто 18 Май 2010, 16:45

Всяка година им се радвам на моите ученици, като завършват. Нямате си напредстава колко са хубави, колко пораснали изглеждат. Какви са в осми клас, какви са вече в 12 клас.
Нека си викат, нека си броят 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12, йееееееееее. И аз съм викала, и аз съм брояла и аз съм се радвала. Само на това не се радвам, като ги видя наизлязли по прозорците на колите. Това не го приемам.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by iletoili Съб 22 Май 2010, 13:35

според мен не ,а и цялата подготовка е все едно е сватба .ако е семпло може да е по добре
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност? Empty Re: Баловете- нужно ли е цялото това викане и свирене и показност?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите