Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наближава денят на детето- какво ще правите?

+8
Дени :)
desimon
mavi
Schatzе
Dani
деси
cveti555
mamazavinagi
12 posters

Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by mamazavinagi Вто 27 Май 2008, 15:47

Здравейте!
Наближава първи юни- денят на детето. Какви подаръци сте подготвили за вашите сладурковци. Ще ги водите ли някъде за техният празник, или какви са вашите планове за този ден. Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by cveti555 Вто 27 Май 2008, 16:06

Аз смятам да ги заведа в морската градина. Има разни атракциони и е забавно.Има и кафе за мама Голяма усмивка
А за подаръците,няма да кажа,поразбираеми причини
Хихихи
Все пак трябва да са изненада.
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by деси Вто 27 Май 2008, 16:41

Аз още не съм решила с какво ще я изненадам,и къде ще я заведа.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by cveti555 Вто 27 Май 2008, 17:47

Ами в Морската градина,как къде? Вземи си чантата с парите и там Усмивка
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by mamazavinagi Вто 27 Май 2008, 17:55

Браво на Вас- имате си морска градина, а ние тука един "тих бял дунав", колко е тих и колко е бял е отделен въпрос. Всяка година организират разни тържества там, ама за сега не съм чула дали ще има, и затова се триумя какво да правим. Чеша се по главата
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by Dani Вто 27 Май 2008, 18:11

Още нищо не сме измислили,но със сигурност ще го заведем някъде.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by cveti555 Вто 27 Май 2008, 18:20

Ами нали това ви предлагам! Елате в морската градина Голяма усмивка
Ти отиде на разходка в зоопарка до Габрово,че няма да дойдеш до тук за първи юни!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by mamazavinagi Вто 27 Май 2008, 18:26

cveti555 написа:Ами нали това ви предлагам! Елате в морската градина Голяма усмивка
Ти отиде на разходка в зоопарка до Габрово,че няма да дойдеш до тук за първи юни!
Айде ще го отложим за края на Август, че сега не можем да дойдем Razz . Ти поне ме видя каква съм "хубостница" Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях на живо, айде да ня спамя темата повече. Срам ме е
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by Schatzе Вто 27 Май 2008, 19:45

Ако не ни мине котка път и аз се надявам да сме в морсаката градина Razz
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by mavi Вто 27 Май 2008, 23:35

Нито подарък съм измислила,нито къде ще го водя.Едно е сигурно
обаче...ще го измисля и ще отбележим празника му. Намигане Миналата
година беше малък и мина само с подарък Срам ме е ,купих му надуваем
басейн,който ползваше на терасата.Голямо шляпане падаше и много
се смяхме и забавлявахме.Къпахме с него и гумените му играчки. Голяма усмивка
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by mamazavinagi Вто 27 Май 2008, 23:38

Ей Мави благодаря ти мила- аз откога разправям на моят да вземем басеин, пък той все ми вика, айде като стане време за морето тогава- ама сега ще му кажа като е почивка вдругиден да иде да купи веднага. Голяма усмивка
Наближава денят на детето- какво ще правите? 23708413869а тези за за теб, за тази чудесна идея, която ми подсказа Наближава денят на детето- какво ще правите? 465484 Наближава денят на детето- какво ще правите? 465484 Наближава денят на детето- какво ще правите? 465484
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by desimon Вто 27 Май 2008, 23:40

Ако толкова се кумите елате при нас все ще намерим някаде да отидем то на този ден на всакаде е лудница при нас са докарали разни атракции и ще идем там малко радост да има в очичките
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by Дени :) Сря 28 Май 2008, 06:22

tuci_iv написа:
cveti555 написа:Ами нали това ви предлагам! Елате в морската градина Голяма усмивка
Ти отиде на разходка в зоопарка до Габрово,че няма да дойдеш до тук за първи юни!
Айде ще го отложим за края на Август, че сега не можем да дойдем Razz . Ти поне ме видя каква съм "хубостница" Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях на живо, айде да ня спамя темата повече. Срам ме е
Е мама те е видяла, но аз-не... Плаче ми се
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by styyni Нед 17 Май 2009, 20:56

Аз смятам да го заведем в морската градина. Има най-различни атракциони и е доста забавно.Също така има къде да седнем на кафе ,а той да се забавлява пред нас.За подарък не сме решили какво да е,но най-вероятно кола,той друго не признава Намигане
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by Тони-Рая Нед 17 Май 2009, 21:35

Смятам,да си направиме една хубава разходка тримата.Може да е заведем и в зоологическата градина,ще седнем на някое тихо местенце да пием по нещо и после на люлките в някой детски кът.
Това са ми плановете,дано времето да позволи за да ги осъществим Усмивка
Тони-Рая
Тони-Рая
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by ment Нед 17 Май 2009, 21:42

Ами момичета ще се видим в Морската градина тогава. Razz То него ден там ще е като на манифестация. Аз съм Българче
Мойте планове са същите, малко разходка тримата, ще хапнем по един сладолед в движение, а ако имаме късмет с таткото можем да изпием по едно кафе.
avatar
ment
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by mimi_dani Нед 17 Май 2009, 21:46

Ние сме малки още и май ще се разминем само с разходка тримата и подарък.
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Наближава денят на детето- какво ще правите? Empty Re: Наближава денят на детето- какво ще правите?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите