Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Някога били ли сте роб на сериалите?

+25
mimi281977
mariela82
desi borisova
natali 29
fionna_sv
petia_18
descata
Тони-Рая
styyni
iordanka21
Далия
Мисис *Здраве*
lusien
mimi_dani
qna_georgieva
Lindzi
Дени :)
bambolina
vilijov
mavi
teqnstal
деси
Dani
Bubsi
mamazavinagi
29 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by mamazavinagi Чет 05 Юни 2008, 10:29

Е вие от тези личности ли сте, дето не пропускат серийка от сапунките или изобщо не гледате такива? Усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by Bubsi Чет 05 Юни 2008, 10:37

Когато бях в майчинство ги гледах непременно, но сега мога да заявя че въобще ин епоглеждам сериал освен вечерните филми
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by Dani Чет 05 Юни 2008, 11:34

Сапунени сериали не гледам изобщо.Другите ги следя с интерес ,но не на всяка цена.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by деси Чет 05 Юни 2008, 12:51

Гледах само като бях бременна,тогава имах време за тях,сега вече не гледам.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by teqnstal Чет 05 Юни 2008, 12:53

Да аз също ги гледах когато бях бременна защото имах време.Но сега вече не дори и тв рядко сядам да гледам.Повече седя на компа.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by mavi Чет 05 Юни 2008, 13:37

Да си призная гледала съм сапунка докато учех.И то не толкова заради филма,а защото бягахме от часовете в близкото кафе.Помня,че филма се казваше нещо ... "Диана Саласар" ли беше Чеша се по главата ... забравила съм,ама се разправяше за една дето стреля с очи ... големи фантазии бяха. Голяма усмивка Докато бях бременна също понякога гледах оттук-оттам,ама то като си полегнех следобед друго нямаше,навсякъде само сапунки.Един цял сериал обаче от началото до края не съм гледала никога,нямам и желание де.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by Гост Пон 16 Юни 2008, 23:58

Като малка много ги гледах с баба ми. Търкалям се от смях Сериозно!
Сега не мога да ги понасям,като ги задават по цял следобед откачам.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by vilijov Пет 15 Авг 2008, 17:59

Много ми харесва ''Зоро""
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by bambolina Съб 16 Авг 2008, 00:03

Изобщя не ги гледам ..... Cool Cool Cool
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by Дени :) Съб 30 Авг 2008, 20:09

Бе гледам ги, ама вече ми писна всички да са толкова влюбени, че вече се наричат:
Зоро, Есмералда, Сара Кали, Химена, Соледат... Хммм Дрън, дрън
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by Lindzi Съб 10 Яну 2009, 11:02

О, да - на "Дързост и красота", на "Лас Вегас", "Изгубени" - който го изтеглих от торентите и го изгледах целият и на "Дъщерита на Маклауд" - на последния съм върл фен вече! Голяма усмивка
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by qna_georgieva Съб 09 Май 2009, 23:26

Всички сериали по Би Ти Ви гледам Голяма усмивка
qna_georgieva
qna_georgieva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by mimi_dani Нед 10 Май 2009, 11:10

Гледам ги,но не съм вманиачена.Ако имам време сядам да погледам
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by lusien Чет 14 Май 2009, 17:09

Да си призная ги гледам. Не само латиноамериканските сапунки, но обичам и крими сериалчетата от типа на "От местопрестъплението". А пък сапунките ги гледам през 4-5 серии, за да ми е по-интересно, че все пак има някакво развитие и то гледам само по една сапунка, докато не свърши не започвам да гледам друга. сърчица Гледам предимно сериали, защото за други филми не ми остава време, но иначе съм фен на филмите на ужасите и трилърите Усмивка
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by Мисис *Здраве* Чет 14 Май 2009, 20:15

Да, обичам да гледам сериалки. Но не на всяка цена. Преди много обичах да гледам "Отдаденост", защото много ме кефи италианският дизайн и се наслаждавах на именията, къщите, дрехите и всичко останало. Но вече май не го дават, или поне скоро не съм го засичала. Единственият сериал май на който съм обаче луда фенка обаче е "1001 нощ". Гледала съм всички серии, които не мога да ги гледам през деня, ги гледам после в нета. Чакам с нетърпение новите серии.
Мисис *Здраве*
Мисис *Здраве*
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by Далия Пет 15 Май 2009, 09:58

Отдавна не гледам сериали, не разполагам изобщо с време. Но е имало периоди в живота ми, когато бях техен роб. Като дете бях роб на "Робинята Изаура", всъщност тогава се запалих.
После дълго време сериалите за мен бяха в забвение. Станах отново техен фен по време на първото си майчинство. особено през зимата. По цял ден сами с детенце и телевизорът работеше нон стоп.
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by iordanka21 Пет 15 Май 2009, 13:07

гледам тези дето са по бтв от 13.30 до 15. 30 докато спи малката и след това нямам време за серяли
iordanka21
iordanka21
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by styyni Пет 15 Май 2009, 13:29

Негледам,сериали. Усмивка Не са ми интересни,когато малкия спи съм на компютъра или върша домашните си задължения. Голяма усмивка
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by Lindzi Пет 15 Май 2009, 15:13

Да, и сега продължавам да следя "Изгубени", "Дъщерите на Маклауд", "Убийства в Мидсъмъри" и "Забранена любов".

Хубави са, но с мярка. Намигане
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by Тони-Рая Съб 16 Май 2009, 09:52

Не бих казала,че съм точно роб на сериалите.Но се е случвало да се загледам по някои сериалче,не толкова че са ми интересни,а от скука или просто да релаксирам,докато детето спи. Усмивка
Тони-Рая
Тони-Рая
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by descata Съб 16 Май 2009, 19:52

В предишното ми майчинство бях роб,след това тотално ги намразих и ги ненавиждам все още,но 1001 нощи ме върна в първи клас,просто съм изумена и страшна фенка на този сериал.Други сериали не гледам.
descata
descata
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by petia_18 Пет 12 Юни 2009, 17:50

Да гледам ги сега ,че имам време. Голяма усмивка
petia_18
petia_18
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by fionna_sv Пет 12 Юни 2009, 21:28

Гледам от време на време, но роб не съм им била никога.
fionna_sv
fionna_sv
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by natali 29 Вто 28 Юли 2009, 08:58

ГЛЕДАМ,КОГАТО ИМАМ ВРЕМЕ ТОВА,КОЕТО МИ ХАРЕСВА
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by desi borisova Вто 28 Юли 2009, 09:58

Гледам само два сериала .
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Някога били ли сте роб на сериалите? Empty Re: Някога били ли сте роб на сериалите?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите