Предавали ли са Ви някога?

Go down

Предавали ли са Ви някога?

Писане by mamazavinagi on Пет 13 Юни 2008, 10:41

Е сигурно на повечето хора това им се случва.Плаче ми се Ако вие сте от тях споделете, кога и по какъв повод са ви предали.

За последното предателство съвсем прясно прясно, не мога да го коментирам, но има едно дето и сега ме човърка, въпреки, че съм простила.
На моята сватба не дойде една от така наречените ми две най- добри приятелки. И ми заяви това предходният ден, с извинението, че нямала подарък и (е щяла да ходи на операция на зъбът си.
Аз и казах, че не съм и за подаръка, а защото държа да присъства там и да дойде след като мине часът и при зъболекаря, и (че мястото и ще се пази, но тя така и не дойде. Две години по- късно нито сме се виждали, нито сме се чували, но случайно срещнах майка и и и казах, ако има желание къде може да ме намери.
Това засега май е най- болезнения ми спомен. Плаче ми се
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Предавали ли са Ви някога?

Писане by Гост on Пет 13 Юни 2008, 10:53

Болна тема....
Аз също имам такава приятелка. Тя ми е бивша кума. Когато разбрахме, че мъжът й си има връзка от близо 1.5г., тя се изнесе да живее при мен. Подкрепях я във всеки един момент! Дори не ходех на работа за да бъда до нея, тя плачеше по цели дни! Както и да е, с много усилия и компромиси нещата между тях се оправиха. Но после, когато аз се разделих със съпруга ми или по-точно той ме заряза.... от нея ни вест ни кост! А нейния мъж и моя бивш са приятели още от училище. Ама ние с нея също! И четиримата бяхме в една компания и се познаваме от деца! Но тя реши, че ще застане зад мъжа си и неговия приятел, и няма да се занимава с мен. И така... Преживях си всичко сама. И развода и депресията след това... но мина! Сега се чуваме от време на време и то само за да ми каже за новата приятелка на бившия ми. Сякаш това ме интересува!!! Ама карай! Нямам нужда от такива "приятели"!

Гост
Гост

Писане by teqnstal on Пет 13 Юни 2008, 21:43

Да предавали са ме и то хора който съм била доста близка и съм споделяла доста неща.Но немога да споделя точно какво е.Но много ме боли.Макар че минаха доста години от тогава.
teqnstal
форум-фен
форум-фен

Писане by cveti555 on Съб 14 Юни 2008, 14:30

Да предавали са ме и то много близки хора! Зачеркнала съм ги от живота си!
Прошката може да е велико нещо,но аз за предателство не мога,а и не искам да простя!
Няма прошка за такива хора,които във всеки един момент могат да те предадат!
Та нали приятелството се състои в това : да подкрепяш и обичаш безрезервно,без да мислиш за себе си?
Тук предателството няма място!
cveti555
Администратор
Администратор

Писане by Schatzе on Пон 16 Юни 2008, 08:04

Приятелството върви ръка за ръка с предателството. Убедила съм се в това. И най-лошото е, че никога нямаш съмнение - и изведнъж всичко се срутва. Един такъв човек може да те накара да погледнеш с други очи на света. Макар, че не си струва. И в повечето случаи предадените са винаги по-нежните и по-чувствителните, само и единствено поради простата причина, че другите са просто непукисти.
Да и мен са ме предавали - и не един или два пъти. И много боли, когато е от много `близък` до теб човек, защото той знае всичко... Голяма усмивка

4*Забранява се обиждането или подтикването към обиди на членове от форума или други лица.
5*Забранява се публикуването на всяка нелегална информация (кракове, пачове, генератори, пароли, серийни номера и други) както и информация за извършване на нелегални действия (открадване на пароли, проникване в чужди компютри, нелегално наблюдение и други подобни), искането на подобна информация или подпомагането и чрез форума (чрез лични съобщения), както и препращането към сайтове с такава информация.
Schatzе
Администратор
Администратор

Писане by g-gimova on Пон 01 Фев 2010, 15:20

да и то доста близък,за мен,толкова много ме заболя и затова вече не се доверявам на никога само ако аз реша иначе вече нееееее Тъжен
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by Lindzi on Вто 02 Фев 2010, 15:35

Случвало се е - особено колеги, но най-голямото предателство получих не от приятел, а от сестра ми.
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by SSS on Сря 03 Фев 2010, 15:35

Да-"приятелка",след повече от 10год. приятелство.Развали приятелството заради бащата на моето дете.
SSS
начинаещ
начинаещ

Писане by iletoili on Сря 03 Фев 2010, 22:32

ДА МНОГО ПЪТИ НО АЗ СЪМ ПРОСТИЛА ИМА КОЙ ДА СЪДИ
iletoili
форум-фен
форум-фен

Писане by pumpal21 on Пон 21 Юни 2010, 00:59

и мене са ме предавали хора,от които най-малко съм о4аквала,но след всяко лошо идва и хубаво
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите