Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Задълженията у дома.

+6
bisyto
lady sibel
Bubsi
Дени :)
teqnstal
mamazavinagi
10 posters

Go down

Задълженията у дома. Empty Задълженията у дома.

Писане by mamazavinagi Нед 15 Юни 2008, 21:34

С какво помагате на своите родители, или какви са вашите задължения?
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Задълженията у дома. Empty Re: Задълженията у дома.

Писане by Гост Нед 15 Юни 2008, 21:45

Като свършат продуктите(олио,оцет,хляб,сол и т.н.) да отида да взема от магазина,който е на 15-20 метра от блока. Търкалям се от смях
Иначе дремя пред компа и излизам да ритам малко. Razz Ама най-вече пред компааа. Cool


Последната промяна е направена от mitkyyy на Нед 15 Юни 2008, 21:46; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Задълженията у дома. Empty Re: Задълженията у дома.

Писане by teqnstal Нед 15 Юни 2008, 21:46

Ами доста им помагам.Както и те на мен.Но не от задължение а от възхишение.Винаги знаят че могат да разчитат на мен.Независимо какво ми коства и по-кое време на денонощието е.Ставам обличам децата и към Бургас.Да са ми живи и здрави.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Задълженията у дома. Empty Re: Задълженията у дома.

Писане by Дени :) Сря 18 Юни 2008, 07:20

Имам си списък на хладилника(със задълженията ми). Срам ме е
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Задълженията у дома. Empty Re: Задълженията у дома.

Писане by Bubsi Сря 02 Юли 2008, 11:45

Всико правех в къщи без да готвя.Това се научих да правя когато забременях и се отделих от родния дом! До тогава правех вкусна супичка и пърржени картофки!
Докато сестра ми,........мале мале...тя е на 14 и е някакво чудо....за всичко се повтаря по 100 пъти, всичко е "след малко"...полседния път когато влезнах в бившата ми вече стая замръзнах и онемях Шокиран Шокиран Шокиран КОЧИНА пълен безпорядък и мръсотия....Мога д аопиша , но незнам дали е удачно...хванах се и пред очите й изчистих основно за точно 1 ч... Ами, ко да направя незнам как могат да живеят в такава кочина и свинщина..пък момиче е все пак.... mislene
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Задълженията у дома. Empty Re: Задълженията у дома.

Писане by lady sibel Сря 19 Май 2010, 12:05

Ами основно помагах в почистването,в покупките.С това,с което можех да съм полезна.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Задълженията у дома. Empty Re: Задълженията у дома.

Писане by bisyto Чет 20 Май 2010, 11:08

Мама ме научи да чистя, подреждам и мия съдове веднага щом навърших 7г. За готвенето сама се бутах, но рпизнавам знаех само как да пържа картофи, да правя мусака, боб, таратор, леща, огретен, да сваря мляко или да направя някоя по-лесна салата. Но се специализирах в правенето на сласки, защото мама много рядко правеше (не и се отдаваше много). А за домакинството с кака и батко сами си бяхме направили списък, кой кога ще мие чинии, кой ще чисти с прахосмукачка, кой ще подреди стаите, кой да измие банята и тоалетната, прозорците и т.н. Всеки си имаше някакво задължение, редувахме се и никога не сме се оплаквали. Сега като сме далеч от вкъщи си знаем всичко. Дори брат ми все вика:"На мен не ми трябва жена да ми чисти и готви, трябва ми за да я обичам".Сега макар и Ани да е само на 3, знае къде да си сложи дрешките като се преоблече, слага си обивките и пантофките на място, прибира си играчките преди да си легне или преди ядене. Сама се облича и съблича, а в градината други родители ме гледат като извънземно, като и кажа да се преобуе и преоблече
bisyto
bisyto
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Задълженията у дома. Empty Re: Задълженията у дома.

Писане by Neli Petrova Чет 20 Май 2010, 12:19

На моите родители съм помагала главно да гледам сестра си и да почистя,а сега в къщи правя всичко за което се сещаш
Задълженията у дома. 58058
Neli Petrova
Neli Petrova
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Задълженията у дома. Empty Re: Задълженията у дома.

Писане by mimi281977 Нед 23 Май 2010, 20:27

помагам със всичко
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Задълженията у дома. Empty Re: Задълженията у дома.

Писане by iletoili Нед 27 Юни 2010, 23:12

във всичко се включвам ...... след работа даже оправям къщата всичко е на моите ръце защото майка ми се прибира по късно и няма време ,но нали затова сме заедно за да си помагаме с каквото можем Усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Задълженията у дома. Empty Re: Задълженията у дома.

Писане by mimi_dani Пон 28 Юни 2010, 01:07

На майка ми съм помагала да гледам брат ми(разликата ни е 9 години)да почистя и понякога да сготвя.Сега в къщи правя всичко за каквото се сетите.
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Задълженията у дома. Empty Re: Задълженията у дома.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите