Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали.

+2
Dani
mamazavinagi
6 posters

Go down

Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали. Empty Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали.

Писане by mamazavinagi Чет 26 Юни 2008, 20:33

Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали и минавал ли е номера? Cool
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали. Empty Re: Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали.

Писане by Dani Пет 27 Юни 2008, 02:00

Не съм имала смешни извинения,винаги гледах да са достатъчно достоверни Голяма усмивка
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали. Empty Re: Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали.

Писане by Bubsi Пет 04 Юли 2008, 15:33

Аз пък бях нахална и арогантна... Срам ме е не съм се извинявала..ама хич даже...ужас..сега като се сетяя.... Шокиран
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали. Empty Re: Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали.

Писане by Rainstorm Вто 15 Яну 2013, 21:44

Реален случай:
1 час, 2-ра смяна. Ученикът влиза в часа със закъснение:
Учителката: Защо закъсня?
Ученикът: Оспах се, госпожо...
Учителката: Така ли? С кого?!

;)))
Rainstorm
Rainstorm
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали. Empty Re: Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали.

Писане by mandyna Пет 01 Фев 2013, 19:30

Аз пък се сещам за извинение за бягство от час - един мой съученик казваше на всички учители, че отива на зъболекар - тогава имахме в училището кабинет. Същевременно обаче правеха ремонт в единия край на сградата. И както си чертаем в час и учителката обяснява - изведнъж се чува шума от разбиване с канго или хилти. Един съученик реагира веднага - "На Лъчо му правят зъба с машинката..."
Голям смях падна Търкалям се от смях
mandyna
mandyna
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали. Empty Re: Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали.

Писане by Lindzi Пет 01 Фев 2013, 20:47

Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали. 392713 Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали. 392713 Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали. 392713 Супеер, сега редовното извинение, е че има поледица и ходенето пеш се усложнява, но като се има предвид, че народът е втора смяна, си отнасят най-много препитване на дъската.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали. Empty Re: Кои са най- смешните извинения пред учителите, които сте използвали.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите