НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!!

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! Empty НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!!

Писане by liliq86 on Пет 11 Юли 2008, 18:31

Момичета искам да споделя с вас какъв ужас изживях снощи 10.07.Аз, приятеля ми, майка му и малката снощи отидохме в Пирогов заради проблем с малката-болки в коремчето,не останах доволна от поставената й диагноза и решихме да потърсиме и второ мнение в Токуда.Качихме си на първото такси,Андрей седна отпред,аз с детето на ръце и майка му отзад.Тръгнахме по Пенчо Славейков и се качихме на моста до Хилтън,иззад лекия завой видях само едни фарове които светеха точно пред нас навлезли насреща ни в нашето платно.Удара не беше много силен,но достатъчен майка му на Андрей да си счупи ръката на 2 места,аз да си разбия главата в облегалката на предната седалка.За щастие на Андрей и на малката като по чудо им няма нищо.Аз много си уплаших за нея защото преди удара тя се свиваше и плачеше,а след това само видях,че затвори очички,отпусна си ръцете и краката и колкото и да я друсах и разтърсвах не показа никакви реакции.По кусно след като я прегледаха в Пирогов установиха,че тя просто е заспала!След като се ударихме ВМW буквално избяга,по надолу са го хванали други бакшиши,аз излизнах от таксито и веднага седнах на земята крака,ръце всичко ми трепереше,само стисках силно малката да не я изпусна.Както сидях на земята и крещях,че детето ми не мурда,покрай мен буквално до краката ми минаваха коли,намаляваха набързо ме оглиждаха и си заминаваха.Андрей тичаше по моста и молеше хората да спрат и да ни закарат в Пирогов,ръката но майка му беше увиснала някак неестествено до тялото й а тя само повтаряше че не я чувства.Само един човек спря и ни качи и той даже беше с яка на шията.Нямам думи!Немого да си представя как ще видя такова нещо и няма да спра да помогна,та дори само заради бебето!Искам да помоля някоя от вас ако познава добър и надижден адвокат да ми пише! Неискам да му се размине! НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! 1429998539 НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! 1962391534
liliq86
liliq86
упорит
упорит

Върнете се в началото Go down

НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! Empty Re: НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!!

Писане by mavi on Пет 11 Юли 2008, 19:03

Много съжалявам за това,което сте преживели Плаче ми се Плаче ми се Плаче ми се
От друга страна се радвам,че на детенцето ти му няма нищо.
Това сме ние българите ... долна паплач ... думи нямам ... НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! 359537

mavi
mavi
Администратор
Администратор

Писане by Dani on Пет 11 Юли 2008, 19:16

Направо се разревах.Не мога и да си представя какво си преживяла.(дано и не ми се налага
Ако не ми мине котка) Как може да има такива хора бе,само гледат чуждото нещастие и никой да не помогне!
Естествено ,че няма да оставяш да им се размине.Дано си намериш добър адвокат.
Радвам се ,че на малката нищо й няма.Дано и вие да се оправите бързо !

Dani
Администратор
Администратор

Писане by liliq86 on Пет 11 Юли 2008, 20:08

Да и аз съм много благодарна,че пак малкия дявол беше!
liliq86
liliq86
упорит
упорит

Писане by деси on Нед 13 Юли 2008, 00:19

Мила нямам думи да опиша какво чуствам след като прочетох всичко,много съжалявам,че си изживяла всичко това и дано никога не се повтаря.Радвам се,че малката е добре,но лейте си куршум. Плаче ми се Плаче ми се Плаче ми се Плаче ми се Наистина ми е много мъчно,защото съм го преживяла този шок,с катастрофа и как никой не ти спира,и те подминават като.........нямам думи.Съди го до дупка,ние сме с теб
И наистина много се радвам че сте добре. НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! 465484
деси
деси
Администратор
Администратор

Писане by Гост on Нед 13 Юли 2008, 00:34

@mavi написа:Много съжалявам за това,което сте преживели Плаче ми се Плаче ми се Плаче ми се
От друга страна се радвам,че на детенцето ти му няма нищо.
Това сме ние българите ... долна паплач ... думи нямам ... НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! 359537

И аз нямам думи...Само изпадам в бяс...за съжаление безсилна...а искам да ги сбарам такива и да ги мъча много, ама много бавно, без да им позволявам лукса да умрат преждевременно - и прекият виновник, и боклуците които не са спрели да помогнат!

Солидарен и с всички други мнения....да...важното е че е малкият дявол
Гост
Гост

Писане by Schatzе on Нед 13 Юли 2008, 00:44

Миличка, направо не вярвам на очите си. Пълно безобразие. Представям си ужаса, който сте изживели. Много е гадно случилото се, и не мога да разбера тази безхаберност, която е обзела българския народ. Дори германците, които се славят като студена нация са изпълнени с по-голямо съчувствие от нас...
Просто нямам думи...НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! 22255_419НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! 22255_419НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! 22255_419
Все пак е добре, че на бебчето му няма нищо. мама

Пожелавам Ви да се оправяте бързо от изживения стрес - макар, че знам - няма да е лесно. НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! 465484 НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! 465484 НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! 465484

4*Забранява се обиждането или подтикването към обиди на членове от форума или други лица.
5*Забранява се публикуването на всяка нелегална информация (кракове, пачове, генератори, пароли, серийни номера и други) както и информация за извършване на нелегални действия (открадване на пароли, проникване в чужди компютри, нелегално наблюдение и други подобни), искането на подобна информация или подпомагането и чрез форума (чрез лични съобщения), както и препращането към сайтове с такава информация.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор

Писане by Cveti789 on Нед 13 Юли 2008, 08:38

вчера прочетох във весника и зе зарадвам че всичко е добре без да знам че става въпрос за вас
дано тва е първи и последен ужас който преживявате и никога не се повтори
как е малката,ти как си,по добре ли си
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by iva on Нед 13 Юли 2008, 09:14

Господи Влади какво си изживяла! Шокиран Направо ми се къса сърцето...Наистина думи нямам.В моята практика като сестра в бърза помощ съм бла свидетелка на много такива зрелища ,а от всичко най много има зяпачи дето само пречат ,а не се сещат и цигарата си да изгасят пред течащото гориво на пътя от колата.... Шокиран Дано брзо преживеете стреса и да успееш да го разкатаеш този идиот мама
iva
iva
любител
любител

Писане by liliq86 on Нед 13 Юли 2008, 17:42

Много благодаря,наистина аз искам да отидем да ни леят коршум,но незнам каде.Страх ме е защото малката много започна да се стряска на сън,преди не е правила така,само плаче и не иска да заспи след това,незнам какво да правя!
liliq86
liliq86
упорит
упорит

Писане by mavi on Нед 13 Юли 2008, 22:30

Влади,ако можете заведете я да й леят куршум ... и да не й помогне,поне няма и да й навреди,просто го направи за твое успокоение.Ако не можете да идете с нея занесете някоя нейна дрешка.Дано помогне.НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! A3e411b8efe6b2ef13b99323125c6978

mavi
mavi
Администратор
Администратор

Писане by teqnstal on Пон 14 Юли 2008, 01:23

Лилия 86 много съжелявам.Само като прочетох и тръпки ме побиха.Радвам се че сте добре.Да найстина лейте си куршум.Направо съм изумена от безхаберието на Българина. Плаче ми се Плаче ми се Плаче ми се .Но най-важното е че сте добре. прегръдка прегръдка прегръдка
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен

Писане by mamazavinagi on Пон 14 Юли 2008, 09:51

Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран Загубих и говор и картина. Добре е, че всичко се е оправило при Вас и , че сте невредими. Аз също съм на мнението на останалите момичета, за куршума, ако не повлияе, поне няма да навреди. Гледайте се и си я гушкай като плачка, за да знае, че е защитена и има сигурност.
ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО НЯМАМ КОМЕНТАР, АЗ ОТДАВНА ЗНАМ, ЧЕ БЪЛГАРИНА Е СТАНАЛ ТАКЪВ ЧОВЕК. Не пожелавам на никого да се случват подобни неща, но в случая бих казала, дано някой ден на тях им се наложи помощ и никой да не им обърне внимание. Ядосан съм
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by деси on Пон 14 Юли 2008, 09:54

Влади разпитай не може някоя баба да нямаш,позната или някой друг да има.Мави е права ако не можеш с нея да отидеш вземи дрешка нейна,тя ще се успокой след това знам го от опит.Ако беше близо до нас щях да ти кажа къде да отидеш,ама много си далече мила.
деси
деси
Администратор
Администратор

Писане by Schatzе on Пон 14 Юли 2008, 11:09

Влади, как сте миличка? Много е лошо това, че детето се стряска.
Аз също съм да му леете куршум, но съм чувала, че на дете под една годинка не се лее куршум. Може, но намерете някоя баба дето бае на олово. Мисля, че е същото, но имало някаква разлика дето не я разбирам, за да ти я кажа. Разпитай - там където живееш. Не може никой да не знае или да е чувал за някоя.
Аз като ходих за малкия да му леят, бабата каза задължително на дрешка, защото все пак е дете и може и да се изплаши от това там дето баят. Пък и от времетраенето ще се изнерви. Ходих три пъти подред - сутрин.
Дано да намерите и да се успокоите всички. Така също и на вас е желателно. Ако не друго поне успокоява.
Стискаме палци. мама

4*Забранява се обиждането или подтикването към обиди на членове от форума или други лица.
5*Забранява се публикуването на всяка нелегална информация (кракове, пачове, генератори, пароли, серийни номера и други) както и информация за извършване на нелегални действия (открадване на пароли, проникване в чужди компютри, нелегално наблюдение и други подобни), искането на подобна информация или подпомагането и чрез форума (чрез лични съобщения), както и препращането към сайтове с такава информация.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор

Писане by liliq86 on Пон 14 Юли 2008, 15:28

ОООффф мами незнам как да се справя,от тогава насам всичко се преобърна с краката но горе! Плаче ми се Вкъщи е такъв хаос,свекърва ми вие от болка,не може да стане,Андрей и брат му са на работа,няма кой да ми помага,Вики постоянно плаче яде и спи на ръцете ми.Онзи ден започнах да правя таратор-сложих млякото и краставиците,малката се събуди и го прибрах в хладилника.Извадих го вчера слажих олио,сол,копър,тя пак започна да плаче неиска да спи нито в креватчето нито в количкота само на ръце!Днес успях да му сложа чесън и да си хапна Плаче ми се Плаче ми се Плаче ми се Много ми е трудно,Андрей е в такъв шок изобщо не е адекватен,само на сън го удря.Намерихме една баба ще дойде да ни лее куршум и да бае,дано помогне!
liliq86
liliq86
упорит
упорит

Писане by Cveti789 on Пон 14 Юли 2008, 15:31

мн лошо че такива са нещата във вас
Андрей не може ли да си вземе няклко дена отруска
дано се оправите по скоро
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by liliq86 on Пон 14 Юли 2008, 15:58

Ами той си я взе когато се роди малката,сега ще си вземе болничен,ще му трябва бая свободно време сега около делото
liliq86
liliq86
упорит
упорит

Писане by Cveti789 on Пон 14 Юли 2008, 16:14

@liliq86 написа:Ами той си я взе когато се роди малката,сега ще си вземе болничен,ще му трябва бая свободно време сега около делото
е така си е
Ели не идва ли да ти помага от време на време
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор

Писане by liliq86 on Пон 14 Юли 2008, 17:54

Ами беше тук но започна работа.Ще работи 2 на 2 да си искара парички за морето, а и на мен ми е неудобно да я ангажирам.
liliq86
liliq86
упорит
упорит

Писане by деси on Пон 14 Юли 2008, 19:26

Влади,знам колко ти е трудно,но искам да си силна защото малките имат нужда от теб.Бебчо спи при теб,защото може би така се чувства по сигурно.Дори и да е спала по време на инцидента,тя усеща че вие се тревожите и изпитвате болка.Бъди силна мила,и дано помогне това с леенето на куршум.
Няма нищо страшно малката бе на 2м когато и лях куршум,но може и на дрешка също,после тази дрешка се носи 3дни без да се пере.
Дано бързо се отръснете от преживяното. НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! 465484
деси
деси
Администратор
Администратор

Писане by merian996 on Вто 15 Юли 2008, 19:38

влади влади добре че всички сте добре.леля венче как е?офф баси аз мога да помагам ама с тоо стаж как ми го нахакаха ,но след седмица ще мога да помагам благодаря
merian996
merian996
начинаещ
начинаещ

Писане by liliq86 on Вто 15 Юли 2008, 21:22

Мерси,Маре!Днеска дойде една баба и ни ля куршум на всички и бая на дрешка на малката,дано помогне!
liliq86
liliq86
упорит
упорит

Писане by merian996 on Вто 15 Юли 2008, 21:25

е дано помогне
merian996
merian996
начинаещ
начинаещ

Писане by Schatzе on Вто 15 Юли 2008, 22:40

Стискам палци Влади. Да помогне, и всички вече да се успокоите.

Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите