Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да се преброим шофьорите от форума.

+22
KALI
silvenaiv
schatz
Беата Симеонова
iletoili
Далия
Тони-Рая
mimi_dani
Mimoza
Мисис *Здраве*
denitoOobaby
Lindzi
sweethoney
sa6ito
деси
Cveti789
desimon
Dani
bambolina
mavi
cveti555
mamazavinagi
26 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Шофьор ли сте?

Да се преброим шофьорите от форума. Vote_lcap86%Да се преброим шофьорите от форума. Vote_rcap 86% 
[ 25 ]
Да се преброим шофьорите от форума. Vote_lcap14%Да се преброим шофьорите от форума. Vote_rcap 14% 
[ 4 ]
 
Общо гласове : 29
 
 

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by mamazavinagi Чет 17 Юли 2008, 12:08

АЗ се записвам първа- рядко карам, ама ми се случва от време на време. Razz
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by cveti555 Чет 17 Юли 2008, 12:12

Айде аз втора! И аз тъй! Рядко ми се случва да карам! Плаче ми се
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by mavi Чет 17 Юли 2008, 16:52

И аз се записвам.До преди да родя карах всеки ден,с колата
си ходех на работа,но от както родих поразредих,но пак не
е рядко.Като почна работа пак ще карам както преди. бръъъъъъъъм
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Гост Чет 17 Юли 2008, 23:03

И аз се присъединявам към шофьорките.
Направо не мога да си представя какво ще правя,ако нямам кола
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by bambolina Чет 17 Юли 2008, 23:33

Да шофьор съм но не съм пристрастена чак толкова към колата .... сравнение с повечето жени карам доста по добре, паркирам добре и се съобразявам. На светофари не се гледам в огледалото и не чопля лака от маникюра си .... не оправям косата си и не се чешя зад ухото .... просто си мисля как след малко време ще карам хибрид и това ме прави още по добър шофьор Голяма усмивка Cool
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Dani Сря 23 Юли 2008, 01:25

Аз да съм първата без книжка Голяма усмивка
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by desimon Пон 28 Юли 2008, 23:00

и аз съм шофьор от доста години карам всеки ден Супер
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Cveti789 Вто 29 Юли 2008, 08:11

карам курсове само колата ме чака пред блока
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by деси Пет 01 Авг 2008, 14:17

И аз съм шофьокра.Но от както си продадох колата рядко карам,защото не мога да се докопам до колата на мъжа си.Разумно и внимателно карам,но с паркирането съм ...............пакрирам като за две коли Срам ме е
А бе мойто таратайка си я паркирах без проблем,ама на мъжо комбито ми е трудно,големи размери.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by sa6ito Сря 06 Авг 2008, 13:35

Аз несъм... Буууууууууууум
sa6ito
sa6ito
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Гост Пон 18 Авг 2008, 23:26

Имам книжка от 6 месеца,карам почти всеки ден
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by sweethoney Нед 07 Сеп 2008, 23:53

Взех книжка сега на 01.09.2008 Много съм щаслива!!! Не мога да сляза от колата!!! Срам ме е Много се радвам от първият път я взех....
sweethoney
sweethoney
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Dani Пон 08 Сеп 2008, 00:10

sweethoney написа:Взех книжка сега на 01.09.2008 Много съм щаслива!!! Не мога да сляза от колата!!! Срам ме е Много се радвам от първият път я взех....

Браво на теб,честита книжка! Супер
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by sweethoney Пон 08 Сеп 2008, 00:33

благодаря благодаря ти много.... благодаря
sweethoney
sweethoney
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Cveti789 Чет 13 Ное 2008, 21:13

взех и аз най после книжка достоен си достоен си достоен си
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Lindzi Пет 23 Яну 2009, 20:43

Карам предимно лятото, а зимата - колата е изцяло на разположение на любимия, но мисля да започна вече по сериозно.Да се преброим шофьорите от форума. 0a3d6b69666ad02a2145ccc85f55656b
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by denitoOobaby Пон 09 Фев 2009, 11:26

И аз се присъединявам към шофьорите бръъъъъъъъм
Откакто имам книжка карам кола и до
преди да родя карах всеки ден,
след раждането карам по-рядко Усмивка
denitoOobaby
denitoOobaby
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty шофьор ли сте?

Писане by Мисис *Здраве* Пон 09 Фев 2009, 18:54

Хайде и аз в тази тема. Шофьор съм от 1992г. - категория В. И ми е много готино когато шофирам. Това ми дава свобода и независимост. Иначе винаги трябва да се съобразявам с някого, ако друг кара. Не.... благодаря. Предпочитам да не пия ако сме навън, но да си карам сама. И много мразя да ме возят...все съм на тръни.
Мисис *Здраве*
Мисис *Здраве*
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Mimoza Чет 21 Май 2009, 08:48

И аз съм шофьор от от декември 2008.
Навих се да изкарам курса когато големия син си счупи крака 2 седмици преди да тръгне на училище и то в първи клас.Много трудно се научи да ходи с патерици и се придвижвахме до училището бавно и мъчително, не можех да го придържам поне тъй като малкия тогава беше на 2 месеца и трябваше да бутам количката.
Тогава твърдо реших, че трябва да изкарам курса вече, стига съм отлагала.
Радвам се че взех и двата изпита от първия път
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by mimi_dani Чет 21 Май 2009, 09:16

Хайде и аз да се запиша.Шофьор съм,но нямам книжка Срам ме е още не съм я взела.Надявам се другият месец да я взема вече.
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Mimoza Чет 21 Май 2009, 09:23

успех, миличка Евала
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Тони-Рая Чет 21 Май 2009, 09:56

Хайде и аз да се запиша.
Шофьор съм от 7-8г.,рядко карам,но все пак.Хихихи
Преди често карах,беше по спокойно на пътя,но сега някакси ми прави впечатление,доста големите задръствания и нервни шофьори,за това отбягвам да карам.
Тони-Рая
Тони-Рая
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Далия Чет 21 Май 2009, 14:03

И аз съм шофьор от преди 3-4 години. Но практиката ми е малка, защото семейният автомобил се ползва предимно от мъжо. Тъжен
Пък не съм блондинка и няма кой да ми купи. Търкалям се от смях Това от констатация в един друг форум - повече блондинки се срещали по пътищата зад волана, защото на тях повече им купували коли.
Последният път, при паркиране назад, ме спря едно дърво (да им се не видиш и подвижните дървета, дето са се навъдили напоследък!), иначе направо щях да вляза в двора на свеки през оградата. Голяма усмивка
Далия
Далия
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by iletoili Сря 15 Юли 2009, 09:17

Шофьор съм от 11 години Голяма усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Беата Симеонова Чет 16 Юли 2009, 16:00

Айде аз да съм първата,дето имам шофьорска книжка,пък не умея да карам добреСрам ме е Иначе си взех изпитите от раз(през далечната 2001г.).
Сега вече имам и лична кола(на семейната съм се качвала много малко),та дано скоро да си я карам по живо,по здраво и ...сама Голяма усмивка
Беата Симеонова
Беата Симеонова
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Да се преброим шофьорите от форума. Empty Re: Да се преброим шофьорите от форума.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите