Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

РЕАЛНО, ВИРТУАЛНО ИЛИ ВЪОБРАЖАЕМО ОБЩУВАНЕ

2 posters

Go down

РЕАЛНО, ВИРТУАЛНО ИЛИ ВЪОБРАЖАЕМО ОБЩУВАНЕ Empty РЕАЛНО, ВИРТУАЛНО ИЛИ ВЪОБРАЖАЕМО ОБЩУВАНЕ

Писане by mamazavinagi Вто 22 Юли 2008, 11:23

Общуването, винаги е реално. Хората в мрежата са принудени сами да изграждат голяма част от образа на другия, като се опират единствено на получената информация от негова страна. А това означава, че въображението играе определена и значима роля при общуването в Интернет, което макар и реално, се извършва от хора, които имат един за друг само въображаема представа.

П.П Взаимствах го от друг форум, но се надявам, че ще ви допадне темата.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

РЕАЛНО, ВИРТУАЛНО ИЛИ ВЪОБРАЖАЕМО ОБЩУВАНЕ Empty Re: РЕАЛНО, ВИРТУАЛНО ИЛИ ВЪОБРАЖАЕМО ОБЩУВАНЕ

Писане by Гост Чет 24 Юли 2008, 02:00

Да, много е интересна. Има го и това че така от дистанция често общуващите са по склонни да откровенничат според мен. И доколко можем да кажем че реално познаваме хора с които се срещаме всеки ден в реалността...

А случвало ли ви се е в някой форум/не този Намигане / да изпитате крайна антипатия и направо да ви стане противен някой само като му прочетете няколко поста?
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

РЕАЛНО, ВИРТУАЛНО ИЛИ ВЪОБРАЖАЕМО ОБЩУВАНЕ Empty Re: РЕАЛНО, ВИРТУАЛНО ИЛИ ВЪОБРАЖАЕМО ОБЩУВАНЕ

Писане by mamazavinagi Чет 24 Юли 2008, 07:13

CrocodileDundee написа:Да, много е интересна. Има го и това че така от дистанция често общуващите са по склонни да откровенничат според мен. И доколко можем да кажем че реално познаваме хора с които се срещаме всеки ден в реалността...

А случвало ли ви се е в някой форум/не този Намигане / да изпитате крайна антипатия и направо да ви стане противен някой само като му прочетете няколко поста?
Повярвай ми, че ми се е случмало, ама чак ми е противно, затова направих и този, в който да поканя хора, които не са ми антипатични. Съгласна съм, че в нета се споделя и то доста. Razz
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

РЕАЛНО, ВИРТУАЛНО ИЛИ ВЪОБРАЖАЕМО ОБЩУВАНЕ Empty Re: РЕАЛНО, ВИРТУАЛНО ИЛИ ВЪОБРАЖАЕМО ОБЩУВАНЕ

Писане by teqnstal Нед 10 Авг 2008, 21:25

Да на мен също ми се е случвало има доста прост народ който си мисли че трябва да е център на внимание.А при доста потребители няма как да стане това.А и още повече според мен форума трябва да се използва за обмяна на опит.Както е този.А не кой е по-по най и кой колко разбира.Но да не спамя.Това си е мое мнение.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

РЕАЛНО, ВИРТУАЛНО ИЛИ ВЪОБРАЖАЕМО ОБЩУВАНЕ Empty Re: РЕАЛНО, ВИРТУАЛНО ИЛИ ВЪОБРАЖАЕМО ОБЩУВАНЕ

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите