Умалителните имена или как наричате във вашата връзка.

Go down

Умалителните имена или как наричате във вашата връзка. Empty Умалителните имена или как наричате във вашата връзка.

Писане by mamazavinagi on Вто 22 Юли 2008, 12:30

Аз няма да скрия, че наричам съпруга си "Писи"- не мога да поясня защо, но съм пробвала и с какви ли не други названия - скъпи и ред подобни, но някакси не ми звучи както трябва. Вие имате ли си такива названия и ако не е тайна какви са? срам ме е
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Върнете се в началото Go down

Умалителните имена или как наричате във вашата връзка. Empty Re: Умалителните имена или как наричате във вашата връзка.

Писане by cveti555 on Вто 22 Юли 2008, 13:29

Ддаааааа,аз на моя му викам Мими Много смешно Много смешно Много смешно смешно ви е ама сме си свикнали!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор

Умалителните имена или как наричате във вашата връзка. Empty Re: Умалителните имена или как наричате във вашата връзка.

Писане by Dani on Сря 23 Юли 2008, 01:20

"Бебче"

Dani
Администратор
Администратор

Писане by Bubsi on Сря 23 Юли 2008, 08:21

Преди беше бебо ( никога не ми е харесвало, ма такабяхме свикнали)...посел като се събирахме 5- 6 двойки приятели и всички се бебосвахме и намене ми писна от тоая просотия и сега сме на Мишеее Хихихи или просто по име! Обаче забелязвам, че сега и другите ни приятели използват това обръщение......Накрая ще му викак ФИФИ или нещо от сорта.... Хихихи
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит

Писане by bambolina on Сря 23 Юли 2008, 22:40

май май много рядко ми се е случвало да го нарека с умалително ... по скоро по Име ... Ами, ко да направя така си е
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите