Трябва ли според вас да се въведе нормата?

Go down

Трябва ли според вас да се въведе нормата? Empty Трябва ли според вас да се въведе нормата?

Писане by mamazavinagi on Пон 04 Авг 2008, 13:45

Питам Ви това, защото аз лично смятам, че трябва да се въведе нормата при заплащането, а не всички да получават еднаква заплата, въпреки че едните дремят, защото са познати на шефа, а други се бъхтят по цял ден, а накрая получават еднакви заплати.
Какво е вашето мнение по въпроса?
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Върнете се в началото Go down

Трябва ли според вас да се въведе нормата? Empty Re: Трябва ли според вас да се въведе нормата?

Писане by bambolina on Пон 04 Авг 2008, 15:18

Аз съм твърдо ЗА , там където може да се нормира труда трябва да се направи .,... Аз съм против бъркащи си в носа лентяи ,искащи и драпащи за пари , изкарващи ги на гърба на по- дейните и работливи ...... Труда трябва да се заплаща по часове и норма .... дори по знания и качество на изработения труд ..... Щот има и такива които само се потят, а накрая нищо .... и после другите им оправят грешките ..... Жалко, че почти няма работодател в България, който да оценя и заплаща адекватно труда.
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор

Трябва ли според вас да се въведе нормата? Empty Re: Трябва ли според вас да се въведе нормата?

Писане by cveti555 on Сря 13 Авг 2008, 14:13

Твърдо ЗА. Трябва да си получаваме париците според заслугите! Който бачка-да получава повече,а не наред с онези дето си чоплят носа и чакат края на работния ден!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор

Писане by Dani on Пет 22 Авг 2008, 19:20

Напълно подкрепям горе написаните мнения.

Dani
Администратор
Администратор

Писане by Tedi_Viki on Съб 09 Яну 2010, 19:06

Здравейте. Аз работя на норма и сам по добре от тези които са на твърда заплата взимам повече от тях Но за всяка работа е различно поне при моята е така
Tedi_Viki
Tedi_Viki
начинаещ
начинаещ

Писане by Lindzi on Нед 10 Яну 2010, 00:06

За - при нас коите сме на твърда заплата, имаме премии.
В случая трябва да се определят от броя проверки, а не в края на годината да се изравняват. ЕДин направил 4, друг 104 и накрая равни заслуги, да ме извиняват!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите