Устно или писмено, предпочитате да Ви изпитват?

Go down

Устно или писмено, предпочитате да Ви изпитват? Empty Устно или писмено, предпочитате да Ви изпитват?

Писане by mamazavinagi on Пон 04 Авг 2008, 13:49

Има хора, които се притесняват да говорят пред всички, и започват да заекват, да ъ-кат въпреки, че си знаят урока. Добра алтернатива е писменото препитване, защото имаш време да си помислиш, а не да се червиш пред черната дъска.
Вие кой начин на изпитване предпочитате?
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Върнете се в началото Go down

Устно или писмено, предпочитате да Ви изпитват? Empty Re: Устно или писмено, предпочитате да Ви изпитват?

Писане by bambolina on Пон 04 Авг 2008, 15:14

нямам никакви претенции и в двете бях добра
Като студентка имах много малко изпити устно .. може би 2 и защита на дипломна ....
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор

Устно или писмено, предпочитате да Ви изпитват? Empty Re: Устно или писмено, предпочитате да Ви изпитват?

Писане by Гост on Пон 04 Авг 2008, 20:03

ПИСМЕНО-поне другите не ми слушаха глупостите/а и има вероятност да препиша/ Голяма усмивка
Гост
Гост

Писане by деси on Пон 04 Авг 2008, 20:06

roskata написа:ПИСМЕНО-поне другите не ми слушаха глупостите/а и има вероятност да препиша/ Голяма усмивка

Голяма усмивка Евала Аха точно така.
деси
деси
Администратор
Администратор

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите