Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

+45
Bebs
neli1100
lady sibel
vilijov
g-gimova
mavi
petia_18
Ruseva
didoni 27
natali 29
DoDenCe
Беата Симеонова
desi borisova
zornica.gencheva
ssoonniiaa
styyni
daisy
fionna_sv
Tiny
petqvk
vesi
Тони-Рая
descata
ment
mimi_dani
lusien
malkata_v87
Ani76
bobeto
Ванчето
Виолета Милчева Стоянова
mariela82
Далия
meridichka
Lindzi
dan4eto
qna_georgieva
cveti555
Schatzе
Cveti789
radivdani
Bubsi
desimon
bambolina
mamazavinagi
49 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by lady sibel Сря 31 Мар 2010, 23:17

Аз се обръщам към тях с думите майка и татко.Колкото и зле да е те заслужават това,защото са родители на съпруга ми,на човека,когото аз обичам и боготворя.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by neli1100 Нед 04 Апр 2010, 11:14

Аз на моите също казвам майко и татко,от уважение към съпруга си и с единствената мотивация в самото начало,,да няма дразги и интриги".Всички знаем какви неприятности в отношенията водят тези две обръщения към,,съкровищата"
neli1100
neli1100
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Bebs Пон 28 Юни 2010, 10:15

Наричам ги майко и татко.В началото ми беше малко странно но като свикнах вече не ми прави впечатление.
Bebs
Bebs
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by pumpal21 Сря 30 Юни 2010, 00:22

направо отивам до тях и им казвам каквото имам да казвам.нямат такива заслуги Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 34184
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by ekaterrrina Вто 19 Окт 2010, 16:26

Нямам обръщение към тях-на каквото си постелиш на такова ще легнеш съм казала аз за нищо не са заслужили,те много държат да им казвам майко и татко,но не става немога да си обърна езика да го кажа и това е!
ekaterrrina
ekaterrrina
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Lindzi Вто 19 Окт 2010, 17:09

Май, много много не се имате?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by ekaterrrina Сря 20 Окт 2010, 16:23

Гледам да не й обръщам внимание,но живеем в един апартамент и ми е малко трудно но се старая
ekaterrrina
ekaterrrina
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Not_Responding Чет 25 Ное 2010, 08:47

И аз не им казвам никък, директно започвам да говоря :) Добре,че се виждаме 2 пъти в годината,че да не се мъча много :))))
Not_Responding
Not_Responding
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by feniks Вто 03 Май 2011, 20:27

didoni 27 написа:
mamazavinagi написа:На мен ми е трудно да кажа мама и татко и избягвам изобщо да правя някакви обръщения към тях. Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 72741
Еми не мога кво да направя. Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 34184
и при мен е същото
И аз така.Опитвах няколко пъти да и кажа майко,но ми е трудно.А тя все ходи да се оплаква на нашите и на мъжо,че не съм имала обръщение към нея
feniks
feniks
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Как се обръщаме към свекъра и свекървата? - Page 3 Empty Re: Как се обръщаме към свекъра и свекървата?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите