Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли гнусни реклами по ТВ?

+9
mariela82
iletoili
qna_georgieva
Lindzi
pipi
BoBa
Дени :)
Dani
mamazavinagi
13 posters

Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by mamazavinagi Сря 13 Авг 2008, 14:33

Попаднах на този материал и реших да го споделя с Вас. Отдавна се каня да пусна тази тема, ама все забравям. Е редно ли е според Вас подобни реклами да се излъчват в ефира на национални телевизии?
Ако има и други споделете ги с нас.

Има ли гнусни реклами по българските телевизии?
Правило ли ви е впечатление, че някои реклами наистина могат да покъртят по-гнусливите от нас? Аз специално не бях обръщал внимание на подобни реклами, защото не съм от по-горните (гнусливите) а и винаги сменям канала докато почне рекламния блок.

Имам една позната, която скоро ми сподели нейния ужас от рекламите, когато всяка вечер прекарвала пред телевизора.
Няколко от тях тя ми сподели, че винаги съвпадали с нейната вечеря.
Няма да споменавам кои са телевизионните канали, които ги излъчват, както и продуктите които се рекламират за да не им правя и аз реклама, но ще ви споделя някои реплики или действия в тях.

Първо си представете че сте на маса и си хапвате сладко, сладко ... и следват рекламите ...

- Първата от тях е следната:
Представете си малко сладко момченце със смъкнати гащички на тоалетна чиния.
Такаааа, какво ли прави то? Веднага се досещаме че ,,ака". Такааа, в един момент момченцето смръщва физиономията си и вика ,,Уфффф че миришииии" Усмивка) как да не му се зарадваш и да не си хапваш с кеф :) :) ...

- Втора реклама веднага след първата:
Вие виждате мивка в баня. Следва звук от миене на зъби. Следващата сцена е една мазна гнусна храчка с кръв в нея. След това пак звук от миене на зъби и пак една звучна храчка с повече кръв в нея ... и така сцените се повтарят няколко пъти докато рекламата не стига кулминацията си - накрая човекът изплюва падналият му зъб. Много подходяща реклама за основното ястие във вечерята ви :) ...

- Трета реклама, която би трябвало да е за десерта ви:

Самата реклама не си я спомням, но ще ви цитирам реплика в нея ,,Диарията е самотно занимание", просто в целта :), сещам се и за още една реклама в която се рекламира пък лекарство против ,,Запек", това е моментът, когато може да се насладите на завършека на вечерята си.

- Четвъртата реклама за която ми разказаха е на известна безалкохолна напитка в която пъпчасъл мазен тийнейджър облизва бутилката на самото и гърло и я подава на своята приятелка.

- Петата реклама е на същата безалкохолна напитка в която някакъв рахитичен човечец отпива от безалкохолното и с оригване започва да изрежда буквите от азбуката ... е много въздух се събира от нея ...

Може би има и много подобни, но аз не съм ги виждал и няма как да ги споделя с вас.

Питам се само толкова закърняли мозъци ли работят в рекламните агенции, че се стига до подобни реклами или просто нямат мозък за нещо по-добро, като подход и шокиране на потребителя. Ясен е психологическият ефект на рекламата ,,да се запомни на всяка цена", но вие искате ли да имате такива спомени? Аз например, никога не бих си купил продукт, който е рекламиран по този начин, но това е мое мнение ...

Надявам се, че скоро няма да има реклами с пръцкане и повръщане ...
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by Dani Сря 13 Авг 2008, 20:44

Общо взето аз не обръщам много ,много внимание на рекламите.Като почне рекламния блок,или гледам да свърша някаква работа докато ги дават или сменям канала.
Но,да има неприятни реклами.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by Дени :) Нед 31 Авг 2008, 11:56

Ами има....и то доста...
Сега точо се сещам за оная нещо като за кървящи венци...Няма да разкавам, щото е обяд Чеша се по главата
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by BoBa Нед 31 Авг 2008, 13:49

BoBa
BoBa
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by Дени :) Нед 31 Авг 2008, 14:49

Уф, гадост
Има ли гнусни реклами по ТВ? E_1_45
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by pipi Пет 05 Сеп 2008, 14:15

ооооо искам да кажа... новата реклама на Кока Кола.... girl_werewolf girl_werewolf girl_werewolf прото не мога да го преживея... двама мъже да си пъшкаъ и охкат по телефона... о боже, направо е ужасяваща... не можаха ли да сложат едно младо секси момиченце... ами някви п....си....Спаааааам Спаааааам Спаааааам
pipi
pipi
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by Дени :) Съб 06 Сеп 2008, 08:45

pipi написа:ооооо искам да кажа... новата реклама на Кока Кола.... girl_werewolf girl_werewolf girl_werewolf прото не мога да го преживея... двама мъже да си пъшкаъ и охкат по телефона... о боже, направо е ужасяваща... не можаха ли да сложат едно младо секси момиченце... ами някви п....си....Спаааааам Спаааааам Спаааааам
Да наистина Изненадан
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by Lindzi Нед 09 Ное 2008, 22:19

На мен най-гнусната ми е тази с миенето на зъбите - пълен отврат! Такива приказки да н
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by qna_georgieva Съб 09 Май 2009, 23:36

На мен за Диарията!Сега май я махнаха защото не съм я виждала скоро!
qna_georgieva
qna_georgieva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by iletoili Чет 18 Юни 2009, 11:23

да  за  тоалетната  но  не  чак  толко  зле
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by Lindzi Съб 18 Юли 2009, 23:54

На мен любимата ми реклама е за Капучиното, а вие имате ли предпочитани?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by mariela82 Вто 08 Сеп 2009, 16:11

Да наистина има такива реклами,който ме дразнят и особено когато сме на маса./за превръзките и тампоните,тази със миенето на зъбите,има и една с Алгафари е страшно ме дразни/Харесват ми реклами където има малки деца,защото много са ми сладки.
Ето няколко тъпи реклами
http://www.vbox7.com/play:e3d0a37d
http://www.vbox7.com/play:5fd271ff
http://www.vbox7.com/play:2acde419
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by Lindzi Сря 16 Сеп 2009, 11:52

Най-гнусна ми е за миенето на зъбите, и плюенето на кръв в мивката.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by Ruseva Съб 19 Сеп 2009, 21:58

Гнусни наистина тези където са за зъбите или за тоалетните.
Ruseva
Ruseva
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by vilijov Пон 12 Окт 2009, 23:08

Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 ох,има и то много такива реклами!
Падащи зъби,кървави храчки,уригни,пръдни,ака ми се,бактерии по четката ти за зъби,по тоалетната чиния....да изброявам ли още.... Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814
Много ме дразнят и рекламите за играта на покер! Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814
Как може да рекламират такова нещо?
Уж СЕМ се бори с рекламите за цигари,алкохол и какво ли не още,а за комара,защо не се вземат в ръце,тези хора!?!?!?!?!? Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814 Има ли гнусни реклами по ТВ? 78814
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by schatz Съб 24 Апр 2010, 12:32

Всички изредени от вас са ми много противни.
Имаше една преди време с една жена която излиза от едни храсти в градинка ... сещате се какво е правила и мотото "Спрете диарията преди тя да ви спре"
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by pumpal21 Пет 18 Юни 2010, 23:30

наистина тъпи реклами,но от тях някой се гуши яката
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Има ли гнусни реклами по ТВ? Empty Re: Има ли гнусни реклами по ТВ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите