Каква информация предпочитате да се публикува във форума?

Go down

Каква информация предпочитате да се публикува във форума? Empty Каква информация предпочитате да се публикува във форума?

Писане by mamazavinagi on Пет 09 Яну 2009, 13:57

Здравейте!
Нашият екип се старае да намира винаги актуална информация свързана с тематиката на форума, но винаги е възможно да пропуснем нещо. Надявам се, че и Вие можете да се включите, като ни кажете какво предпочитате да четете тук, а ние ще се постараем да не Ви разочароваме.

Тук можете да давате и линкове към сайтове, от които Вие черпите информация.

Благодарим на всички, които ще се включат по темата. благодаря
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Каква информация предпочитате да се публикува във форума? Empty Re: Каква информация предпочитате да се публикува във форума?

Писане by Гост on Сря 03 Юни 2009, 21:50

Здравейте много бих искала да пуснете тема за Орифлейм , защото са много качествена козметика и бих искала да чуя мнения по въпроса.!
Гост
Гост

Каква информация предпочитате да се публикува във форума? Empty Re: Каква информация предпочитате да се публикува във форума?

Писане by Dani on Пон 29 Юни 2009, 22:13

galichka84 написа:Здравейте много бих искала да пуснете тема за Орифлейм , защото са много качествена козметика и бих искала да чуя мнения по въпроса.!
Имаме си такава тема ето тук Намигане :
Да обсъдим и Оriflame

Dani
Администратор
Администратор

Писане by Гост on Пет 15 Яну 2010, 13:49

Здравейте, не може ли да направим тема за пътуване, екскурзии, хубави места и хотели в България. Извинявам се ако темата я има, но аз не я намерих.
Гост
Гост

Писане by ddonna on Пет 15 Яну 2010, 14:51

ЗДРАВЕЙТЕ.И АЗ ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ - ДА ПУСНЕМ ТЕМА ЗА ДЕЦА -АСТМАТИЦИ.КОЙ КАК ПОМАГА НА ДЕТЕНЦЕ ДА ДИША ПО-ЛЕСНО.ЗА АЛЕРГОЛОЗИ ОТ КОИТО СА ДОВОЛНИ,ЗА ЛЕКАРСТВАТА,ЗА САНАТОРИУМИ И Т.Н.
ddonna
ddonna
любител
любител

Писане by g-gimova on Пет 15 Яну 2010, 14:54

ДА И аз съм сагласна ЗА такава темичка или тема свързана за алергиите при децата Усмивка
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by Lindzi on Пет 15 Яну 2010, 15:48

tsaki72 написа:Здравейте, не може ли да направим тема за пътуване, екскурзии, хубави места и хотели в България. Извинявам се ако темата я има, но аз не я намерих.

Тогава пуснете тема, в Хоби и Развлечения или където сметнете за добре, ако не е на място, ние ще я преместим. Успех.  Каква информация предпочитате да се публикува във форума? 98163

@ddonna написа:ЗДРАВЕЙТЕ.И АЗ ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ - ДА ПУСНЕМ ТЕМА ЗА ДЕЦА -АСТМАТИЦИ.КОЙ КАК ПОМАГА НА ДЕТЕНЦЕ ДА ДИША ПО-ЛЕСНО.ЗА АЛЕРГОЛОЗИ ОТ КОИТО СА ДОВОЛНИ,ЗА ЛЕКАРСТВАТА,ЗА САНАТОРИУМИ И Т.Н.

Астмата - четете Тук! Каква информация предпочитате да се публикува във форума? 704135

@g-gimova написа:ДА И аз съм сагласна ЗА такава темичка или тема свързана за алергиите при децата Усмивка

Хранителни алергии
Алергии и хомеопатия
Алергии към антибиотици

Ако липсва нещо, може да добавим там или да препоръчаш.  Каква информация предпочитате да се публикува във форума? 58058
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by ddonna on Пет 15 Яну 2010, 18:27

за астмата съм изчела всичко,но друго е майчетата да се включат-всеки със собствен опит...кой повече- кой по малко. кой с какво се е сблъскал,каде ходил и т.н.
ddonna
ddonna
любител
любител

Писане by Lindzi on Пет 15 Яну 2010, 21:54

Пусни тогава в този раздел, където е астмата тема. Каква информация предпочитате да се публикува във форума? 540976
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите