Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко държите на външния си вид?

+31
bisyto
lady sibel
g-gimova
iletoili
mimi281977
natali 29
zornica.gencheva
*poli*
мама Мая
desi borisova
lusien
blueflower
vesitd
bambolina
Тони-Рая
Mimoza
Мисис *Здраве*
Raleto
Lindzi
gerito_81
mimi_dani
ani_dm
Далия
qna_georgieva
Валентина
mavi
teqnstal
Dani
desa_84
деси
mamazavinagi
35 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Колко държите на външния си вид?

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_lcap7%Колко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Колко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_lcap33%Колко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
Колко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_lcap57%Колко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_rcap 57% 
[ 26 ]
Колко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_lcap3%Колко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
 
Общо гласове : 46
 
 

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by мама Мая Вто 21 Юли 2009, 22:49

Аз избрах трета опция
мама Мая
мама Мая
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by *poli* Вто 11 Авг 2009, 14:51

мама Мая написа:Аз избрах трета опция
И аз Голяма усмивка
*poli*
*poli*
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by zornica.gencheva Вто 11 Авг 2009, 15:04

гласувах за 3
zornica.gencheva
zornica.gencheva
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by natali 29 Вто 11 Авг 2009, 15:10

умерено
natali 29
natali 29
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by mimi281977 Сря 02 Сеп 2009, 12:35

Умерено – случва се да правя компромиси понякогаКолко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_lcapКолко държите на външния си вид? - Page 2 Voting_barКолко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_rcap 56% [ 21 ]
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by iletoili Пет 25 Дек 2009, 13:57

Умерено – случва се да правя компромиси понякогаКолко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_lcapКолко държите на външния си вид? - Page 2 Voting_barКолко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_rcap 56% [ 21 ] Колко държите на външния си вид? - Page 2 442156
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by g-gimova Пет 25 Дек 2009, 18:59

умерено Колко държите на външния си вид? - Page 2 999340
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by lady sibel Сря 07 Апр 2010, 16:37

Ами,аз съм за 3-тата позиция,защото се случва да правя компромиси.Не успявам да бъда перфекционист в това отношение,но се старая. Колко държите на външния си вид? - Page 2 96229
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by bisyto Сря 14 Апр 2010, 12:26

Не смятам, че външния вид има някакво значение Колко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_lcapКолко държите на външния си вид? - Page 2 Voting_barКолко държите на външния си вид? - Page 2 Vote_rcap 2% [ 1 ]
bisyto
bisyto
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by Pepelina Съб 15 Май 2010, 17:58

И аз избрах третата опция, въпреки, че смятам, че омъжена и с дете една жена трябва да се поддържа още повече...
Pepelina
Pepelina
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by schatz Съб 15 Май 2010, 18:11

Ох,аз за добро или зло съм малко вманиечена
schatz
schatz
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by iletoili Съб 22 Май 2010, 13:46

старая се да изглеждам добре ,не трябва да се оставяме да бъдем като парцалани дори и с малко средства трябва да сме супер Усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by pumpal21 Съб 26 Юни 2010, 17:59

Умерено – случва се да правя компромиси понякога Колко държите на външния си вид? - Page 2 34184
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by pinkpassion Нед 07 Окт 2012, 08:39

Изключително много Смигване
pinkpassion
pinkpassion
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко държите на външния си вид? - Page 2 Empty Re: Колко държите на външния си вид?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите