Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа?

Go down

Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа? Empty Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа?

Писане by mamazavinagi on Съб 31 Яну 2009, 10:14

Май рядко се замисляме върху тази простичка истина. Най-често в
службата той крещи и превръща живота ни в ад с безкрайните си
изисквания и капризи. Но опитвал ли се е някой да се постави на негово
място?! Хммм
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Върнете се в началото Go down

Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа? Empty Re: Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа?

Писане by mama on Съб 21 Фев 2009, 11:30

Ами понякога да.Ама всеки си е подал документите за нещо и носи своя кръст за това.
Да крещи да вика ,ако има за какво,ако съм виновна,ама само да вика че не си е оправил своите сметки и няма пари да ме извинява-никакво съчувствие.
Шефове много и всякакви,но все пак и те са хора и имат души.
mama
mama
начинаещ
начинаещ

Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа? Empty Re: Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа?

Писане by Lindzi on Съб 21 Фев 2009, 15:19

Зависи - тук не съм съгласна много - тези които крещят като обезумели и излагат служителите си пред чужди лица, за мен нямат качества за началници.
Имала съм 5-ма началници, от всички тях, двама запомних завинаги - винаги те изслушват, ако има проблем те викат в кабинета си - изслушват всеки поотделно и после заедно се стига до някакво решение.
Е, случвало се е да извика някой път, но никога да нагруби или злепостави - не!
Дали съм се поставяла на тяхно място - Да, но всеки сам определя как ще се държи със служителите си - дали ще приеме ролята на човек, от който всички да се страхуват или на човек, който се уважава и да не искаме друг!
Всеки сам си го прави - така че, никакви извинения няма тук!

Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by iletoili on Чет 04 Юни 2009, 15:54

не  никога  но  може  да  се  каже  и  на  тях  не  им  е  лесно    все  да  ги  плюват
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен

Писане by mimi281977 on Сря 01 Юли 2009, 10:55

да ,няколко пъти
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите