Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа?

5 posters

Go down

Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа? Empty Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа?

Писане by mamazavinagi Съб 31 Яну 2009, 10:14

Май рядко се замисляме върху тази простичка истина. Най-често в
службата той крещи и превръща живота ни в ад с безкрайните си
изисквания и капризи. Но опитвал ли се е някой да се постави на негово
място?! Хммм
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа? Empty Re: Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа?

Писане by mama Съб 21 Фев 2009, 11:30

Ами понякога да.Ама всеки си е подал документите за нещо и носи своя кръст за това.
Да крещи да вика ,ако има за какво,ако съм виновна,ама само да вика че не си е оправил своите сметки и няма пари да ме извинява-никакво съчувствие.
Шефове много и всякакви,но все пак и те са хора и имат души.
mama
mama
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа? Empty Re: Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа?

Писане by Lindzi Съб 21 Фев 2009, 15:19

Зависи - тук не съм съгласна много - тези които крещят като обезумели и излагат служителите си пред чужди лица, за мен нямат качества за началници.
Имала съм 5-ма началници, от всички тях, двама запомних завинаги - винаги те изслушват, ако има проблем те викат в кабинета си - изслушват всеки поотделно и после заедно се стига до някакво решение.
Е, случвало се е да извика някой път, но никога да нагруби или злепостави - не!
Дали съм се поставяла на тяхно място - Да, но всеки сам определя как ще се държи със служителите си - дали ще приеме ролята на човек, от който всички да се страхуват или на човек, който се уважава и да не искаме друг!
Всеки сам си го прави - така че, никакви извинения няма тук!

Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа? Empty Re: Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа?

Писане by iletoili Чет 04 Юни 2009, 15:54

не  никога  но  може  да  се  каже  и  на  тях  не  им  е  лесно    все  да  ги  плюват
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа? Empty Re: Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа?

Писане by mimi281977 Сря 01 Юли 2009, 10:55

да ,няколко пъти
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа? Empty Re: Поставяли ли сте се някога на мястото на шефа?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите