Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Go down

Веднага след изписването ли да посетя педиатър? Empty Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Писане by lenig on Пет 20 Фев 2009, 16:14

Веднага след изписването ли да посетя педиатър, или може и на следващият ден?
lenig
lenig
любител
любител

Върнете се в началото Go down

Веднага след изписването ли да посетя педиатър? Empty Re: Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Писане by деси on Пет 20 Фев 2009, 16:30

Ами да ти кажа при нас дойде на следващият ден.Лекарката която ме изписва ми препоръча сегашното ми джи-пи.
Просто на самото изписване беше лудница еуфория и т.н.Но задължително трябва да дойде лекар,така знам аз.
деси
деси
Администратор
Администратор

Веднага след изписването ли да посетя педиатър? Empty Re: Веднага след изписването ли да посетя педиатър?

Писане by lenig on Пет 20 Фев 2009, 16:35

Благодаря ти Деси, питам, защото ми казаха, че изписват, точно, когато бебето се храни за обед и предполагам, че наистина си е шаш, като се прибера, едва ли ще ми е до чужд човек в къщата, пък бил той и педиатър, а и си мисля да идем направо в кабинета, защото май не правят домашни посещения - трябва да питам за това де.
lenig
lenig
любител
любител

Писане by mamazavinagi on Пет 20 Фев 2009, 16:38

Ние отидохме веднага, а аз я накърмих в кабинета на докторката :hihihi:,: докато тя ми обясняваше всичко за малката, но тогава все пак беше лято и не ме бъркаше особено. И аз мисля, че може на следващият ден, защото все пак преди да Ви изпишат, то е минало медицински преглед, така че не се тревожи.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by cveti555 on Съб 21 Фев 2009, 13:01

Аз пък мисля че задължително правят домашни посещения! И така трябва да бъде! Все пак бебе на 4-5 дни не е редно да се развява из поликлиниките! Пък и не се притеснявай от чужд човек вкъщи,идва свършва си работата и довиждане. Няма да й слагаш софра я Усмивка
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор

Писане by mariela82 on Пет 13 Мар 2009, 10:14

При нас педито дойде същия ден в къщи.Обясними всичко,което трябва да знам и какво трябва да купя за Жакито.
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by mavi on Пет 13 Мар 2009, 13:33

При нсас педиатърката дойде на следващия ден след изписването. След това идваше
всеки понеделник следобед, и както казва Цвети, свършва си работата и си заминава.

mavi
mavi
Администратор
Администратор

Писане by lusien on Съб 11 Апр 2009, 22:28

Здравейте и от мен! До колкото знам педиатъра, който си си избрала е длъжен да ви посети до 24 часа след изписването на бебето. Ти разбира се, трябва да му се обадиш кога ще стане това. Нашата педиатърка, въпреки, че е малко ку-ку дойде веднага на следващия ден:) Хммм
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите