Нашите мъже.

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Нашите мъже. Empty Нашите мъже.

Писане by cveti555 on Вто 18 Мар 2008, 15:44

[You must be registered and logged in to see this link.]

Да го изтипосам първа аз...
Айде,и моя на линия.
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор

Върнете се в началото Go down

Нашите мъже. Empty Re: Нашите мъже.

Писане by desimon on Сря 16 Апр 2008, 00:05

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
desimon
desimon
упорит
упорит

Писане by iva on Сря 23 Апр 2008, 12:17

[You must be registered and logged in to see this image.]този с камуфлажната блузка е нашия тати ,а приятелят му е малкото еленче Пешо. Трябва да го издебнем да го снимаме, защото тати не обича да се снима и винаги прави физиономии Голяма усмивка Шокиран Шокиран
iva
iva
любител
любител

Писане by vilijov on Вто 10 Юни 2008, 15:42

Бейби,хайде и ти покажи някоя снимчица! Голяма усмивка
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by mamazavinagi on Вто 24 Юни 2008, 15:00

натисни, за да видиш в цял размер -[You must be registered and logged in to see this link.]- този е моят съпруг. срам ме е
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by Bubsi on Вто 24 Юни 2008, 15:05

[You must be registered and logged in to see this link.] написа:натисни, за да видиш в цял размер -[You must be registered and logged in to see this link.]- този е моят съпруг. срам ме е
Еййй ама чаровен убавец имаш бе момиче!!! Браво на тебе Cool
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит

Писане by mamazavinagi on Вто 24 Юни 2008, 15:22

Ми какъвто такъв- сега вече не мога да го сменям, ама аз не го разменям да знаете.Хихихи Хихихи Хихихи Ето още няколко снимки, че на новият компютър почти нищо няма- всичко е по дискове, и от сватбата не съм качвала, ама друг ден ще ги ровя, че днес направо не мога да се добера тук. Хубав мъж ама опърничев, завзема ми компа и това е.Ядосан съм
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

П.П ето пак ме изпъждааааааааааааааааааааа. heaven heaven heaven heaven heaven
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by Bubsi on Вто 24 Юни 2008, 15:28

Излъчва спокойствие и топлина....Напомня ми на вели..със спокойни очи ...да..
ПП/ами не се давай де, пъди го и ти Хихихи
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит

Писане by Bubsi on Вто 24 Юни 2008, 16:05

beni_vasi написа:
[You must be registered and logged in to see this link.] написа:[You must be registered and logged in to see this link.] Razz Тримата глупаци!!! заливам се от смях Много смешно Като циганчета са тук,....така да поясня..това е Вели с 2-та му братя....Ха познайте кой е таткото на Тони? Хихихи

Първо написах "Този по средата или в дясно до него?", но сега като се загледах - май е в ляво таткото, познах ли?
ЕЕЕййй браво браво! Много си наблюдателна!!!! И 3та имат многообщи черти, а всъщност са толкова различни и нямат нищо общо..особено по характер....
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит

Писане by Lindzi on Чет 26 Юни 2008, 15:18

Срам ме е Поласкана съм, ама има да я глезят малката, при толкова много чичовци....направо й завиждам. flower
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Bubsi on Чет 26 Юни 2008, 15:24

beni_vasi написа:Срам ме е Поласкана съм, ама има да я глезят малката, при толкова много чичовци....направо й завиждам. flower
ООО за жалост си мнооого далече от истината мила....Този в средата е най големия, той е женен и с жена му обещаха да й купят в комбина със свеки една кола дето самс да си я кара...рожденния й ден беше на 13.04......не ми е за подаръка, но те след рождения ден всеки път: Бъбе, другата седмица ще я вземем....Бубе тая седмица нещо го закъсахме...Бубе бубе...АААААААА
Абе това е за детето бе глупациииии! Добре, че ми е добричка и не страда за такива работи.....Вчера свеки ми вика: Етърва ти има Рожден ден другия месец и с Иво(мъжа Й) сме решили да й купим телефон....не ми е за скапания подарък ама поне да не бях оглаисили наполовин София какво ще купуват...
ТАка че мила ми виртуална приятелко много чичовци, ама накрая ни един насреща... Ядосан съм Ние ще си й купим ...само сега да съберем за морето ....
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит

Писане by Lindzi on Чет 26 Юни 2008, 15:51

Ей, лошо е така като постъпват спрямо децата, но важното е да е жива и здрава - пък другото ще се нареди. Нали си има страхотните мама и тати, какво по хубаво от това! Нашите мъже. 387219
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Bubsi on Чет 26 Юни 2008, 15:59

beni_vasi написа:Ей, лошо е така като постъпват спрямо децата, но важното е да е жива и здрава - пък другото ще се нареди. Нали си има страхотните мама и тати, какво по хубаво от това! Нашите мъже. 387219

Нашите мъже. 153381 Да ти кажа вече ми е все тая...говоря и правя каквото си искам...6 години не им стигнаха да разберат щ о за човек съм....гледам си собствения.....извинете за израза...
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит

Писане by Lindzi on Пет 27 Юни 2008, 07:14

Важното е вие да се обичате и да се поддържате в трудни моментиНашите мъже. 51320 , а другите може и да го разберат някой ден, а може и такива да си останат и спрямо техните деца - да не ти пука и напред. Затова пък имаш нас - приятелите Нашите мъже. 537273
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Bubsi on Пет 27 Юни 2008, 08:18

beni_vasi написа:Важното е вие да се обичате и да се поддържате в трудни моментиНашите мъже. 51320 , а другите може и да го разберат някой ден, а може и такива да си останат и спрямо техните деца - да не ти пука и напред. Затова пък имаш нас - приятелите Нашите мъже. 537273

ОООХХХХ какви мили думиииии!!! срам ме е Плаче ми се Просълзи ме Срам ме е прегръдка прегръдка прегръдка cuni cuni cuni Нашите мъже. 387731 Нашите мъже. 387731 Нашите мъже. 387731 И си изцяло права!!!
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит

Писане by mamazavinagi on Пон 07 Юли 2008, 10:24

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ето го и тук нашият любящ тати с малката глезанка. Razz
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by Radostina on Съб 02 Авг 2008, 08:44

[You must be registered and logged in to see this image.]- натисни за да видиш в цял размер.

Последната промяна е направена от tuci_iv на Нед 03 Авг 2008, 23:14; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : поправени са размерите на снимката.:))
Radostina
Radostina
начинаещ
начинаещ

Писане by Гост on Съб 02 Авг 2008, 09:44

Нашите мъже. Img_6411
Гост
Гост

Писане by Lindzi on Сря 26 Ное 2008, 21:23

много сте сладки двамката! Razz
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by деси on Чет 27 Ное 2008, 09:07

Найстина сте сладки и двамата със сини очи малеееееее,пу пу Голяма усмивка
деси
деси
Администратор
Администратор

Писане by АНИТООО on Чет 27 Ное 2008, 14:03

Деси ти да не си ни засичала някъде Намигане Шегичка,ама видях,че си от Варна.На снимките сигурно изглеждам влюбена като идиотка,ама то си е истина Срам ме е
АНИТООО
АНИТООО
любител
любител

Писане by cveti555 on Чет 27 Ное 2008, 14:07

На снимките изглеждаш супер,а не като идиот! Защото си влюбена! А влюбените винаги изглеждат супеееер!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор

Писане by АНИТООО on Пет 28 Ное 2008, 01:45

Като се върне специално за вас ще се снимаме-само че си сложете очила,че кой знае как ще ми светят очите Cool срам ме е
АНИТООО
АНИТООО
любител
любител

Писане by деси on Пет 28 Ное 2008, 09:54

Ани може и да сме се засичали светът е малък,знам ли.Няма нищо лошо в това да си влюбена,радвам се на такива хора.
деси
деси
Администратор
Администратор

Писане by АНИТООО on Пет 28 Ное 2008, 20:01

Вярно е Деси,наистина светът е малък,а камо ли Варна Голяма усмивка Днес стават точно 2 месеца откакто е заминал синеочко Тъжен
АНИТООО
АНИТООО
любител
любител

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

Права за този форум: