Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мнения за форума Мама завинаги

Go down

16032009

Писане 

мама - Мнения за форума Мама завинаги Empty Мнения за форума Мама завинаги




Здравейте скъпи потребители!
Понеже ценим всеки един потребител, ние от екипа на Мама завинаги, искаме да
се допитаме до мнението Ви. Ще Ви бъдем много благодарни, ако ни напишете
отговор с няколко реда:


Защо ни посещавате и пишете тук?
Кое Ви харесва, кое не Ви харесва?


А ние от своя страна на базата на мнението Ви ще направим промени към по-добро, за да удовлетворим изискванията Ви!
Не се притеснявайте да изкажете всичко, което мислите, всяка критика е полезна.

С най-добри пожелания,
Екипът на Мама завинаги! Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Share this post on: reddit

Мнения за форума Мама завинаги :: Comments

mama

Писане Вто 17 Мар 2009, 15:59 by mama

Посещавам ви,защото форума е прекрасен и всеки ден има нови и полезни неща.Информацията е точна и ясна,представена добре.За което ви благодаря.
Харесва ми стила на оформяне на самият форум,отношението към потребителите,разясневянето за всичко което не знаем.
За сега нямам критики към вас cuni Благодаря ви.

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Пет 03 Апр 2009, 10:10 by mamazavinagi

Благодаря ти mama.
Повечето потребители явно се притесняват да пишат тук, за това пишат на пощата ми, но и това е вариант. Ето например получих писмо от потребителка, която пише, че и е трудно да чете във форума, защото имала зрителни проблеми. Затова реших да уголемя шрифта, за да се вижда по- добре. Надявам се на никой това да не му пречи, защото понякога доброто за един е лошо за друг, но в случая си мисля, че няма да има потребители , за които това да е проблем.

Очакваме вашите мнения тук или на пощата mamazavinagi@abv.bg

Благодарим Ви!

От екипа на Мама завинаги
Усмивка

Върнете се в началото Go down

mavi

Писане Пет 03 Апр 2009, 11:22 by mavi

Това с промяната на шрифта ми дойде много добре ... то човек като одъртее.... Голяма усмивка

Благодаря на тази потребителка, която го е поискала. благодаря

Върнете се в началото Go down

mamazavinagi

Писане Съб 04 Апр 2009, 14:14 by mamazavinagi

ОТ ДНЕС ФОРУМА ЗА ИГРИ И ЗАБАВЛЕНИЯ СЕ МЕСТИ НА НОВ АДРЕС -
Форум за игри

ЗА ДА ПИШЕТЕ В НЕГО ВИ Е НЕОБХОДИМА РЕГИСТРАЦИЯ - ТОВА СЕ ПРАВИ С ЦЕЛ ПОДОБРЯВАНЕ КАЧЕСТВОТО НА ОБСЛУЖВАНЕ НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ВЪВ ФОРУМА МАМА ЗАВИНАГИ.

ЕТО ЗАЩО СЕ НАЛАГА:

ПРИЛАГАМ ЕДНО ОТ ПИСМАТА, КОИТО ПОЛУЧИХ ПО ТОЗИ ПОВОД - ТО Е ВЧЕРАШНО, НО ФОРУМА ОЩЕ НЕ БЕШЕ ГОТОВ ЗА ПОЛЗВАНЕ. ДНЕС ВЕЧЕ Е ДОСТЪПЕН И СЕ НАДЯВАМ ТОВА ДА Е В ПОЛЗА НА ПОВЕЧЕТО ПОТРЕБИТЕЛИ.

мама - Мнения за форума Мама завинаги Untitl21мама - Мнения за форума Мама завинаги Untitl21

Върнете се в началото Go down

lenig

Писане Съб 04 Апр 2009, 15:21 by lenig

mama написа:Посещавам ви,защото форума е прекрасен и всеки ден има нови и полезни неща.Информацията е точна и ясна,представена добре.За което ви благодаря.
Харесва ми стила на оформяне на самият форум,отношението към потребителите,разясневянето за всичко което не знаем.
За сега нямам критики към вас cuni Благодаря ви.

повече от това едва ли мога да кажа- аз съм на същото мнение благодаря

Върнете се в началото Go down

zornica.gencheva

Писане Пет 12 Юни 2009, 15:21 by zornica.gencheva

БЛАГОДАРЯ НА ЦЕЛИЯТ ВИ ЕКИП ЗА ТОЗИ ПРЕКРАСЕН ФОРУМ,ДЕРЗАЙТЕ И УСПЕХ!

Върнете се в началото Go down

avatar

Писане Нед 28 Юни 2009, 09:17 by Гост

Всеки има правото да намери своето местенце!Все още ми е трудно да повярвам,че този форум съществува или по-точно,че хората в него са реални!И все пак винаги съм вярвала,че щом мен ме има трябва да има още поне един човек на Земята като мен.Тук са много!Благодаря на всички за топлото посрещане и спокойствието ,което цари!КАкто е написала и мама,информацията е точна,ясна и обновяваща се.Ето затова ви посещавам и пиша тук!
Харесва ми всичко.Детайлите са изчистени с времето!Похвално е,че се вслушвате в мненията и препоръките на потребилите,а не се цупите и държите на ината.Ако нещо не ми хареса за в бъдеще задължително ще пиша и то точно тук,защото няма да се притеснявам,че някой от "висшестоящите" ще ми се скара:"Това вече е предлагано!" Ядосан съм

Върнете се в началото Go down

Schatzе

Писане Нед 28 Юни 2009, 09:26 by Schatzе

Похвално е,че се вслушвате в мненията и препоръките на потребилите,а не
се цупите и държите на ината.Ако нещо не ми хареса за в бъдеще
задължително ще пиша и то точно тук,защото няма да се притеснявам,че
някой от "висшестоящите" ще ми се скара:"Това вече е предлагано!" Ядосан съм

Мила, няма висшестоящи. Има хора, които се мислят за такива.
Ние всички, сме най-обикновенни хора, и рзбира се всичко човешко не ни е чуждо. Порсто винаги се опитваме да спазваме добрия тон. Защото по-добро от това няма - повярвай ми. Радваме се, че ти харесва тук при нас. И се надяваме да не останеш огорчена никога. Наздраве Приятели Целуувка

Върнете се в началото Go down

vania70

Писане Нед 27 Дек 2009, 19:42 by vania70

Форума ми харесва.Има доста интересни неща.Всеки път когато вляза намирам нови теми и това ми харесва. мама - Мнения за форума Мама завинаги 95933

Върнете се в началото Go down

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите