Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За приема в детски градини - Варна!

+2
cveti555
doba2006
6 posters

Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty За приема в детски градини - Варна!

Писане by doba2006 Вто 24 Мар 2009, 16:26

Голямото чакане за прием в детски в Варна започва.Незнам какво трябва да се случи,че най-сетне да престанат с тези глупости.Това е нечовешко да чакаш цели 8 дни за да си подадеш докоментите и накрая не сезнае дали ще има резултат това чакане,а да не говорим за новата го Кауфланд където чакали от 8-ми матр
doba2006
doba2006
любител
любител


Върнете се в началото Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty Re: За приема в детски градини - Варна!

Писане by cveti555 Вто 24 Мар 2009, 21:19

И мен това ме чака в скоро време Тъжен Ей мразя го това: нареди се на опашка,списъци се правят спят по два часа,че да пазят ред! Ей това е страшна простотия тъпо, тъпоооооооооо
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty Re: За приема в детски градини - Варна!

Писане by doba2006 Чет 26 Мар 2009, 16:18

да така е но няма как на това се надявамв,а ти чакаш ли вече?
doba2006
doba2006
любител
любител


Върнете се в началото Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty Re: За приема в детски градини - Варна!

Писане by cveti555 Чет 26 Мар 2009, 16:30

А,не,моята е още за ясла. Там изненадващо нямахме проблеми Усмивкано да си призная използвах една връзчица. Госпожата ми е приятелка и я помолих да удари едно рамо. И тя разбира се се обърна към директорката, а тя й вика:
Няма проблем ще го взема,обаче заедно с него ще поемеш още три, че са на служители в общината.
Та така с яслата,но за градината нямам връзки Хммм
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty Re: За приема в детски градини - Варна!

Писане by doba2006 Чет 26 Мар 2009, 18:13

е много хубаво ,ама ние нямаме и ще се надява ме да ни приемат
doba2006
doba2006
любител
любител


Върнете се в началото Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty Re: За приема в детски градини - Варна!

Писане by cveti555 Чет 26 Мар 2009, 19:09

За коя градина се мъчите?
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty Re: За приема в детски градини - Варна!

Писане by Cveti789 Чет 26 Мар 2009, 22:08

стискаме палци на всички Усмивка
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty Re: За приема в детски градини - Варна!

Писане by styyni Сря 28 Апр 2010, 22:48

Ами честно да ви кажа,предпочитах да чакам и да съм една от първите,
отколкото да има томбола За приема в детски градини - Варна! 644976
И сега чакаме и незнам дали ще сме от късметлийте За приема в детски градини - Варна! 287564
По-скоро само връзкарчета да влезнат с тая измислена томбола За приема в детски градини - Варна! 749287
На кой му дойде тази идея чрез томбола,незнам За приема в детски градини - Варна! 771875
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty Re: За приема в детски градини - Варна!

Писане by Тони-Рая Пет 30 Апр 2010, 13:54

По-голяма глупост не можаха да измислят За приема в детски градини - Варна! 434526
Тони-Рая
Тони-Рая
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty Re: За приема в детски градини - Варна!

Писане by cveti555 Съб 01 Май 2010, 13:03

Аз не знам кой го сътвори тоя ред с томболата , ама чакам 30. 05 с надежда. Обаче искам някой да ми каже, какво да си правя детето , ако го подмине томболата ; дали мога да се пенсионирам 25 години по рано, та да го гледам За приема в детски градини - Варна! 749287
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty Re: За приема в детски градини - Варна!

Писане by Ani76 Нед 02 Май 2010, 13:26

Моля Ви не ме плашете, че само , като се сетя какъв е напливът тук и откачам. Детската градина ми е на десет метра, но точно за нея напливът е най- голям. Като цяло е попрехвалена тази ДГ и затова много майки искат там да запишат децата си. Подала съм молба още, когато детето ми е било на три месеца. А сега някоя от Вас да ми обясни друго нещо- Боги е родена на 06.01.2008 и ми казаха, че чак другата есен трябва да тръгне на ДГ , ама тя тогава ще е на 3, 8. Дали не съм сбъркала някъде с инфото ??
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty Re: За приема в детски градини - Варна!

Писане by styyni Нед 02 Май 2010, 13:44

При нас във Варна се подават молби в годината която прави 3г.детето.
Приема на документи тази година беше от 01.03.2010-10.05.2010г.
Резултатите излизат след 20.05.2010г.
Деца родени в първото полугодие се приемат юни месец,а останалите септември Усмивка
Ние сега чакаме за юни,дай боже да сме от късметлийте ,че незнам кой ще бърка в кацата ..... на томболата Ами, ко да направя Търкалям се от смях

Подала съм молба още, когато детето ми е било на три месеца.
Незнам,но като чета, че си подала детето още като е било на 3м,
ми се струва че при вас е съвсем друго,питай във Общината във вашия град.
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

За приема в детски градини - Варна! Empty Re: За приема в детски градини - Варна!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите