Дрехи втора употреба - за и против!

Go down

За или против дрехите втора употреба сте?

втора - Дрехи втора употреба - за и против! Vote_lcap55%втора - Дрехи втора употреба - за и против! Vote_rcap 55% 
[ 6 ]
втора - Дрехи втора употреба - за и против! Vote_lcap45%втора - Дрехи втора употреба - за и против! Vote_rcap 45% 
[ 5 ]

Общо гласове : 11

втора - Дрехи втора употреба - за и против! Empty Дрехи втора употреба - за и против!

Писане by Дени :) on Вто 24 Мар 2009, 19:53

Аз лично съм за...Попринцип си купувам всякакви дрехи...Естествено се съобразявам със здравината и до колко са удобни... Усмивка

Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Върнете се в началото Go down

втора - Дрехи втора употреба - за и против! Empty Re: Дрехи втора употреба - за и против!

Писане by Cveti789 on Вто 24 Мар 2009, 20:13

До сега никога не съм си купувала дрехи втора употреба,но не се знае.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор

втора - Дрехи втора употреба - за и против! Empty Re: Дрехи втора употреба - за и против!

Писане by bambolina on Вто 24 Мар 2009, 20:16

Против!
Никога не съм и влизала в такъв магазин .
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор

Писане by Darlinka on Чет 26 Мар 2009, 17:23

Аз съм за!При положение че по магазините хубавите дрехи са скъпи,а евтините боклуци - това за мен е добър вариант за хубаво и евтино.В днешно време финансите не стигат за нищо,а какво остава и за скъпи дрехи,то понякога и за евтините няма Тъжен
Darlinka
Darlinka
начинаещ
начинаещ

Писане by didoni 27 on Съб 28 Мар 2009, 12:57

Твърдо "за", а и много често се намират интересни модели, които няма никой друг!
didoni 27
didoni 27
упорит
упорит

Писане by desi borisova on Сря 05 Авг 2009, 13:34

Аз съм за .Купувам всякакви .Дори да са втора употреба те са толкова запазени ,че все едно са нови даже има и с етикети.
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by iletoili on Чет 20 Авг 2009, 22:25

защо НЕ много хора вече си купуват втора - Дрехи втора употреба - за и против! 287564 и от там няма срамно в това
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен

Писане by Гост on Пет 21 Авг 2009, 06:26

Абсолютно ПРОТИВ съм!
Гост
Гост

Писане by Гост on Пет 02 Окт 2009, 13:40

Да за тези магазини съм.Незнам дали има човек, който да не е пазарувал от тях .А аз лично, ако купувам от тях си намирам нещо което е с етикетче и не е носено въобще.
Гост
Гост

Писане by Гост on Вто 13 Окт 2009, 00:04

asiatano написа:Да за тези магазини съм.Незнам дали има човек, който да не е пазарувал от тях .А аз лично, ако купувам от тях си намирам нещо което е с етикетче и не е носено въобще.

Аз никога,ама никога не съм пазарувала.Веднъж само влязох в такъв магазин и ми призля!Ако нямам пари някой ден да си купя дреха бих взела от приятелка(бих я купила),но не бих стъпила на такова място!Едно е да облечеш дреха на човек,когото познаваш и съвсем друго дрехите,които се продават там.И не,че ме е срам...друга е причината,ама няма да я споделям сега...някой друг път! втора - Дрехи втора употреба - за и против! 704135
Гост
Гост

Писане by Lindzi on Пон 02 Ное 2009, 13:32

Сладка, бих искала да чуя мнението ти за тези магазини? втора - Дрехи втора употреба - за и против! 287564
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by деси on Пон 02 Ное 2009, 14:20

Не съм против,и да влизала съм в такива магазини.Не виждам нищо лошо в това.Да купувам си и много скъпи неща,който се късат само за една година или по рано.Пример купух си дънки за 75лв и за 6месеца бяха вече скъсани и протрити.Има и магазини по интернет за "Дрехи втора употреба"
деси
деси
Администратор
Администратор

Писане by Lindzi on Пон 02 Ное 2009, 14:29

Аз съм също "За".

Често в тези магазини продават преоценени стоки, но тези които са си баш втора употреба, са минали през Химическо и няма опасност да се хване нещо.
Отделно аз винаги пера дрехата - дали е "първа" или "втора" ръка.
А и по магазините почти всичко е боклуци, макар че има и хубави стоки.

За мен тези магазини са като всички останали. И това не е защото нямаме пари, а защото и са качествени, и уникални.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Гост on Пон 02 Ное 2009, 14:30

@Lindzi написа:Сладка, бих искала да чуя мнението ти за тези магазини? втора - Дрехи втора употреба - за и против! 287564

Само,защото много те обичам затова ще отговоря! втора - Дрехи втора употреба - за и против! 999340
Както е известно материалните вещи приемат енергията,която ги заобикаля.Няма да навлизам в подробности и само ще напиша следното:В тези магазини не е ясно дрехите от кого са носени,каква е била енергията на човекът,който ги е обличал,не се знае дали дрехите не са от вече починал човек.Ако човек е по-сензитивен той много силно усеща енергийното влияние на дрехата.Не е никак случайно,че си харесваме нещо,което ни стои страхотно,но не се чувстваме комфортно в него.Айде стига ти толкова... втора - Дрехи втора употреба - за и против! 101311
Гост
Гост

Писане by maggi on Пон 02 Ное 2009, 14:44

Аз също съм ЗА - винаги ги пера преди обличане. Има маркови дрехи, които не се деформират след носене по-дълго.

Администратор
Администратор

Писане by Lindzi on Пон 02 Ное 2009, 14:50

Сладка мама написа:
@Lindzi написа:Сладка, бих искала да чуя мнението ти за тези магазини? втора - Дрехи втора употреба - за и против! 287564

Само,защото много те обичам затова ще отговоря! втора - Дрехи втора употреба - за и против! 999340
Както е известно материалните вещи приемат енергията,която ги заобикаля.Няма да навлизам в подробности и само ще напиша следното:В тези магазини не е ясно дрехите от кого са носени,каква е била енергията на човекът,който ги е обличал,не се знае дали дрехите не са от вече починал човек.Ако човек е по-сензитивен той много силно усеща енергийното влияние на дрехата.Не е никак случайно,че си харесваме нещо,което ни стои страхотно,но не се чувстваме комфортно в него.Айде стига ти толкова... втора - Дрехи втора употреба - за и против! 101311

Е, тази логика ми харесва - това е добре, ама ако си харесаш някоя дреха и се чувстваш добре в нея, може да я вземеш. Защото се е случвало и друго. Човека, който е изработил дадена дреха, може да е цинга и тогава... втора - Дрехи втора употреба - за и против! 287564
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Гост on Пон 02 Ное 2009, 15:16

Вярно е,Бени!Вярно е и,че има много нови дрехи.За мен няма значение кой е изработил дрехата,а какъв човек е.Вярно е също и,че водата,особено солената вода изчиства,стига дрехата да не е на починал,което няма как да знаем.И все пак...аз съм против втора - Дрехи втора употреба - за и против! 84556
Гост
Гост

Писане by petia_18 on Пон 02 Ное 2009, 15:17

Против
petia_18
petia_18
упорит
упорит

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите