Затруднавате ли се със задачките от втори клас.

Go down

Затруднавате ли се със задачките от  втори клас. Empty Затруднавате ли се със задачките от втори клас.

Писане by teqnstal on Пон 17 Мар 2008, 09:41

Да понякога. Ами, ко да направя
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен

Върнете се в началото Go down

Затруднавате ли се със задачките от  втори клас. Empty Re: Затруднавате ли се със задачките от втори клас.

Писане by mamazavinagi on Пон 17 Мар 2008, 09:45

Ами не. Математиката ми е един от предметите, който винаги ми се е отдавал. Даже съм учила децата на мои познати. Дори си мисля, някой ден, че мога и частни уроци да давам- независимо за кой клас или пък за висша математика. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Затруднавате ли се със задачките от  втори клас. Empty Re: Затруднавате ли се със задачките от втори клас.

Писане by teqnstal on Пон 17 Мар 2008, 09:56

Е да така си е но има доста задачки който така са написани,че трябва да имаш доста добре развито въображение. Чеша се по главата
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен

Писане by mamazavinagi on Пон 17 Мар 2008, 10:05

@teqnstal написа:Е да така си е но има доста задачки който така са написани,че трябва да имаш доста добре развито въображение. Чеша се по главата

Значи единственото което ми трябва за да почна да решавм задачи без проблем е лек прочит на някой урок преди задачите, за да си припомня. Ама наистина има и такива задачи, че все едно не са за втори а за не знам кой клас. Тук спор няма.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by Гост on Вто 18 Мар 2008, 17:48

я ми дайте една задача за втори клас да се пробвам Усмивка
Гост
Гост

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите