Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Интимните татуировки-одобрявате ли ги

+6
Lindzi
bobeto
bambolina
Ani76
mamazavinagi
деси
10 posters

Go down

Интимните татуировки-одобряватели ги

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_lcap30%Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_rcap 30% 
[ 3 ]
Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_lcap50%Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_rcap 50% 
[ 5 ]
Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_lcap20%Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_rcap 20% 
[ 2 ]
Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_lcap0%Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_lcap0%Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_lcap0%Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_lcap0%Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_lcap0%Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_lcap0%Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_lcap0%Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_lcap0%Интимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Общо гласове : 10
 
 

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Empty Интимните татуировки-одобрявате ли ги

Писане by деси Пет 10 Апр 2009, 10:40

Искам да знам вашето мнение,на мен ми се вижда малко страно това,нищо че имам два татоса.Но не са на Интимните части.
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Empty Re: Интимните татуировки-одобрявате ли ги

Писане by mamazavinagi Пет 10 Апр 2009, 20:33

Аз лично никога не бих си направила такава, дори да не е на интимно място, просто не искам. Усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Empty Re: Интимните татуировки-одобрявате ли ги

Писане by Гост Пет 10 Апр 2009, 21:34

Имам татуировка,но не е на интимно място, бих си направила втора и трета,но със сигурност няма да са на интимни места Голяма усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Empty Re: Интимните татуировки-одобрявате ли ги

Писане by Ani76 Съб 11 Апр 2009, 14:45

ами не одобрявам честно казано татос на тези части-виж на крак,на кръст,на рамо-да,но не и на интимни части.
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Empty Re: Интимните татуировки-одобрявате ли ги

Писане by bambolina Пон 13 Апр 2009, 21:08

mamazavinagi написа:Аз лично никога не бих си направила такава, дори да не е на интимно място, просто не искам. Усмивка

И аз И аз !!!
Усмивка
"Големите BodyArt специалисти казват , че вече не е модерно да се рисуваш "вечно" .... , особено по еротичните места ..."
Има красиви рисунки за специални случаи , .. които след един душ - няма помен от тях ... АЗ СЪМ ЗА ТОВА!
Предпочитам Natural , както мама ме е родила
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Empty Re: Интимните татуировки-одобрявате ли ги

Писане by bobeto Сря 15 Апр 2009, 22:23

абе аз ги одобрявам ама много ме е страх да си напражя,надявам се да се престраша някой ден но няма да е на интимните части Усмивка
bobeto
bobeto
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Empty Re: Интимните татуировки-одобрявате ли ги

Писане by Lindzi Пон 14 Сеп 2009, 14:55

Приемам това, че хората са достатъчни зрели, да правят каквото желаят със своето тяло, но лично за моето съм против татусите, няма значение на каква тематика са.
Не бих си направила за нищо на света. Слагам понякога лепенки, но ми омръзват след два дни, а не бих си представила да си направя истинска и тогава - как да се отърва от нея??! Не, който иска да си прави. Да е жив и здрав!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Empty Re: Интимните татуировки-одобрявате ли ги

Писане by mimi281977 Пон 14 Сеп 2009, 15:42

Одобрявам, но няма да си направяИнтимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_lcapИнтимните татуировки-одобрявате ли ги Voting_barИнтимните татуировки-одобрявате ли ги Vote_rcap 33% [ 2 ]
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Empty Re: Интимните татуировки-одобрявате ли ги

Писане by didoni 27 Пон 28 Сеп 2009, 23:19

Одобрявам,но няма да си направя! Интимните татуировки-одобрявате ли ги 235634
didoni 27
didoni 27
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Empty Re: Интимните татуировки-одобрявате ли ги

Писане by lady sibel Нед 18 Юли 2010, 23:40

Лично аз няма да си направя,ни най-малко пък на интимните части. Интимните татуировки-одобрявате ли ги 58058
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Empty Re: Интимните татуировки-одобрявате ли ги

Писане by ZVEZDA Вто 20 Юли 2010, 09:09

Харесвам татусите,но на интимното място ,няма да си направя никога.
На пъпчето, ми се струва достатъчно секси или ниско на кръста ,
за жена е идеалното местенце.
avatar
ZVEZDA
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Интимните татуировки-одобрявате ли ги Empty Re: Интимните татуировки-одобрявате ли ги

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите