Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как Ви се отразява финансовата криза?

+17
lady sibel
petia_18
bozlyo
mimi281977
iletoili
bambolina
mimi_dani
maggi
Тони-Рая
Mimoza
Dani
Cveti789
cveti555
Tiny
Далия
Lindzi
mamazavinagi
21 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 Empty Re: Как Ви се отразява финансовата криза?

Писане by lady sibel Пет 14 Май 2010, 18:27

Усетихме я и то как няма да я усетим-с майчинство от 100лв.,а и съпругът ми работи като строител.И те са много ощетени с тази криза-не се намира работа.Ами плачевно състояние. Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 81492 Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 96017
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 Empty Re: Как Ви се отразява финансовата криза?

Писане by lusien Пон 17 Май 2010, 15:44

Ох, добре че имах много дни платен отпуск, та си прекъснах майчинството и пуснах отпуската, че вече с моите 240 лв. и заплатата на таткото не се издържаше. Обаче незнам дали ви прави впечатление колко е поскъпнало всичко. Понеже днес синът ми има рожден ден, та се сетих... Преди две години, когато се роди си спомням, че същата вечер бях излапала 2 кг череши. Струваха 3,30-4,00 лева, а днес влизам в магазина и гледам цената на черешите да взема за детето, представяте ли си-6 лева Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 644976 Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 716605 Е, това нормално ли е?! Онзи ден дядо му му взел 200 грама... А, има някои и това не могат да си позволят... Какво е това чудо?! Ужассссссс!!! Цените скачат, а заплатите - падат!!! Е, как се живее така?!
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 Empty Re: Как Ви се отразява финансовата криза?

Писане by silvenaiv Пон 17 Май 2010, 15:51

Люси, то добре са при вас 6 лв. а, а при нас са 8 лв. Аз вчера дадох 12 лв. за череши, пъпеш и ягоди, по-половинка им взех и снощи нямаше и следа от плодовете... Хихихи
И днес пак искаха Съжалявам Но казах, че днес не работи пазара.... Хихихи Добре , че са още малки и ми вярват... Ами, ко да направя
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 Empty Re: Как Ви се отразява финансовата криза?

Писане by Cveti789 Пон 17 Май 2010, 15:53

Мн зле то и тука черешите са по 8лв,преди месец бяха 260лв кгдаже и по тв дадоха,то си имаше само на един пазар.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 Empty Re: Как Ви се отразява финансовата криза?

Писане by lusien Пон 17 Май 2010, 15:55

Е, а кажете ми вие... това нормална работа ли е?! В нормална държава ли живеем?! През май черешите да струват 8 лева?! И всеки купува по мъничко - да има за децата Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 716605
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 Empty Re: Как Ви се отразява финансовата криза?

Писане by KALI Пон 24 Май 2010, 23:26

За сега не я усещаме
KALI
KALI
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 Empty Re: Как Ви се отразява финансовата криза?

Писане by pumpal21 Пет 18 Юни 2010, 22:44

ли4но на мене не много добре Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 81492
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Как Ви се отразява финансовата криза? - Page 2 Empty Re: Как Ви се отразява финансовата криза?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите