Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Групичките

2 posters

Go down

Групичките Empty Групичките

Писане by Гост Нед 11 Окт 2009, 10:00

Защо тийновете са готови на какви ли не лудости само и само да се впишат в групичка? Групичките 749287
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Групичките Empty Re: Групичките

Писане by Lindzi Пон 12 Окт 2009, 15:47

За да ги приемат известните, силните и да бъдат част от тях, да ги забележат останалите и да бъдат нещо повече? Но на каква цена!! Групичките 749287
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Групичките Empty Re: Групичките

Писане by Гост Пон 12 Окт 2009, 16:45

А не е ли проява на повече "сила" да останеш извън групичката? Групичките 749287
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Групичките Empty Re: Групичките

Писане by деси Пон 12 Окт 2009, 17:28

Защото създалия групата е възпитан така.Всичките деца са равни.И няма нужда да се молят и правят всякакви действия да влязат в "тъпата"група. Ядосан съм
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Групичките Empty Re: Групичките

Писане by Lindzi Вто 13 Окт 2009, 12:31

Сила е - но те не го осъзнават.
Пиша, от гледна точка на тяхното мислене.
Според мен е много тъпо, да правя това, което групата желае, да се излагам едва ли не, само и само да ме харесат определени хора, но за някои това е възможност да блеснат в даден момент, докато не се осъзнаят, че няма по глупаво нещо от това, да са в група, където важат правилата на т.нар. силни.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Групичките Empty Re: Групичките

Писане by Гост Вто 13 Окт 2009, 14:50

А дали родителите не са виновни до голяма степен за тази зависимост?Редовно слушам майки да се карат на децата си да си дават играчките,защото иначе нямало да имат приятелчета.Мен,ако питате децата не са длъжни да споделят вещите си с всеки.На едни дават на други не дават и не виждам нищо лошо в това!
НАдявам се да успея да възпитам дъщеря си така,че да не бъде емоционално зависима от други хора!
Аз самата никога не съм била в групичка.И предпочитам да общувам с хора,които също са индивидуалисти! Групичките 999340
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Групичките Empty Re: Групичките

Писане by Lindzi Съб 17 Окт 2009, 12:22

АЗ също не съм била в групичка и съм предпочитала да общувам с хора с които имам какво да си кажа.
А за играчките си права - въобще не го карам да дава, той сам си решава, но пък и другото го има - чуждите ги иска, а своите не дава - тогава какво правим? Обесняваме, че като иска нещо, ще трябва и да даде, но не пък че няма да има приятели, в никакъв случай.
Но много филми за тийн, са на такава тематика за групичките и оттам децата копират всичко. Напр. "Мажоретките" и всичките им серии, гледала ли си ги? Последният епизод най ми хареса, ще намеря заглавието да ти го дам - да го гледаш и после ще говорим. Групичките 98163
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Групичките Empty Re: Групичките

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите