Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мъжки прически!

+3
teqnstal
mavi
Dani
7 posters

Go down

Мъжки прически! Empty Мъжката прическа.

Писане by Dani Чет 20 Мар 2008, 09:38

Мъжката прическа




Мъжете нямат проблеми с косата си. Те имат проблеми с фризьора си. Ако мислите, че баща ви, съпругът или приятелят ви имат нужда от промяна, първата крачка е да им намерите добър стилист, който ще може да оформи прическа в зависимост от формата на лицето и типа косъм. Ако похарчите малко повече пари, след това мъжът ви ще може да сресва косата си с пръсти, което той по принцип прави.

Ето и още малко съвети, които ще се отразят добре на мъжката коса:- посивялата коса ще направи мъжете да изглеждат по-възрастни, но това може да се поправи с боя за коса. Само че внимавайте, защото ако цветът на боята не съвпада с косата могат да се получат неприятни ефекти, както ако косата му е светла и използвате изруси тел, това може да направи косата оранжева.

- доста мъже имат частично оплешивяване, което може лесно да се прикрие с подходящата подстрижа. Дори ако имат коса по цялото теме, тя може да не е със същата гъстота навсякъде и понякога мъжете, за да компенсират по-рядкото окосмяване в предната част на темето, пускат по-дълга косата си отстрани, което ще ги направи да приличат на клоуни. За целта ги заведете на стилист, който да отреже и оформи косата им отстрани.

- ако косата на мъжа оплешивява на участъци, не позволявайте да си пуска косата около разредените участъци, защото дългата коса само акцентира оплешивяването. За такъв тип оплешивяване е най-подходяща късата подстрижа.

- в същия дух, откажете го от опитите да среше косата си върху оплешивяващите участъци, защото това просто не върши работа.

- не оставяйте мъжа до вас да носи една и съща прическа години наред. Това важи и за жените - ако не смените прическата си от гимназията, може би подсъзнателно сте омръзнали на приятелите си и е крайно време да се посъветвате с опитен стилист относно една промяна на прическата.

- не му позволявайте да използва прекалено много гел, защото външността на момчетата от бой-бандите вече не е на мода.

- и последно - не го насърчавайте да отделя прекалено много внимание на косата си, защото ще изглежда като престараване, което е абсолютно анти секси.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Re: Мъжки прически!

Писане by Dani Нед 15 Юни 2008, 22:19

Новата мода в мъжките прически - Пролет/Лято 2008 ....



Мъжки прически! 1209980407_1Мъжки прически! 1209980410_2Мъжки прически! 1209981082_3Мъжки прически! 1209981086_4Мъжки прически! 1209981091_5Мъжки прически! 1209981095_6Мъжки прически! 1209981103_7Мъжки прически! 1209981107_8Мъжки прически! 1209981112_9Мъжки прически! 1209981117_10Мъжки прически! 1209981123_11Мъжки прически! 1209981129_12
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Re: Мъжки прически!

Писане by mavi Нед 15 Юни 2008, 23:46

Ей тия прически с бретончето тип "емо" изобщо не ми допадат.Мъжки прически! E142
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Re: Мъжки прически!

Писане by Гост Пон 16 Юни 2008, 09:41

mavi написа:Ей тия прически с бретончето тип "емо" изобщо не ми допадат.Мъжки прически! E142
Мъжки прически! F_emoboyandemm_4fba0b2 Мъжки прически! 456_
Мъжки прически! T5_2368688 Мъжки прически! F_emogirl18m_4dec0a0


Такива ли? Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях dance dance dance
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Re: Мъжки прически!

Писане by mavi Пон 16 Юни 2008, 10:17

баш тия ...какво толкова ги харесват Мъжки прически! 314047a3c360f77e3b324c3e290daf17
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Re: Мъжки прически!

Писане by Гост Сря 02 Юли 2008, 12:13

Винаги досега съм се подстригвал късо тип "канадска ливада". Обаче от няколко месеца си оставям по-дълга коса. Мисля да я оставя до малко над раменете. Сресвам я назад но тя винаги пада на две страни като я разроша или като си вдигна слънчевите очила нагоре и се получава нещо като път. Освен това ме дразни като ми влиза отстрани в ушите - не съм свикнал още. Но реших да сменя имиджа на гол врат с малко четина отгоре. Искам да ми стои и да е горе-долу толкова дълга/не много дълга/ като на Ален Делон, Жан-Пол Белмондо или Мел Гибсън в някои филми. Какво ще ме посъветвате? И одобрявате ли коса с такава дължина? Освен това се чудя дали да си махна катинара от брадата и мустаците Хммм май не ходи на по дългата коса Хммм . А фризьорката ми обясни че още поне два месеца ще я пускам(пусках я от февруари) докато стане да се оформи добре. В началото отзад по врата щяло да е като китайска къщичка защото преди врата ми винаги беше обран.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Re: Мъжки прически!

Писане by teqnstal Съб 05 Юли 2008, 02:17

Ами време е да се покажеш.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Re: Мъжки прически!

Писане by Гост Нед 06 Юли 2008, 12:25

Имам едни неприятности /по политическа линия, споко, не криминална, но това е по-мръсно/ и не искам да си слагам мутрата в Интернет. Надявам се да се разрешат и тогава - и освен това вече ще бъда с оформена коса. Не че се крия, и снимките ми ги има "където трябва", но не искам да забърквам странични хора които уж ме познават като просто съм сложил снимката си във форум. И после върви давай показания - "това лице от снимката от къде го познавате" и т.н и т.н..........
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Re: Мъжки прически!

Писане by tuci_iv Пон 07 Юли 2008, 07:02

CrocodileDundee написа:Имам едни неприятности /по политическа линия, споко, не криминална, но това е по-мръсно/ и не искам да си слагам мутрата в Интернет. Надявам се да се разрешат и тогава - и освен това вече ще бъда с оформена коса. Не че се крия, и снимките ми ги има "където трябва", но не искам да забърквам странични хора които уж ме познават като просто съм сложил снимката си във форум. И после върви давай показания - "това лице от снимката от къде го познавате" и т.н и т.н..........
Да не спамя темата, ама в раздел снимки виждат само регистрирани потребители, а тук няма такива от интерпол. Намигане
tuci_iv
tuci_iv
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Re: Мъжки прически!

Писане by Гост Пон 07 Юли 2008, 11:12

Обещавам да не спамя повече, но да обясня че преувеличих - преди парламентарните избори догодина или ако дано има предсрочни ще пусна снимка. Не обичам да се снимам. Нямам в компютъра си нито една моя снимка - сериозно. Имам няколко в телефона но те не са за показване защото освен брадясал съм и пиян като прасе там последно с един приятел се снимахме наскоро. Но дори и да искам да ги кача - не мога защото кабелът за юсб-то се скапа. Като се избръсна и оформя косата - ще пусна снимки. Та да не е спам - ами никой нищо не казва къси или средно дълги коси/не по-дълги от до раменете/ както аз сега си оставям предпочита за мъжки прически по-принцип?
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Re: Мъжки прически!

Писане by mamazavinagi Пон 07 Юли 2008, 12:34

Айде аз да кажа- предпочитам стандартни мъжки прически- тоест- къса коса и нормално сресана, а не префърцунена, като някой от гореизложените. Нямам против някой да се носи така, но на мен лично не ми допада. Голяма усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Актуални мъжки прически 2009

Писане by Dani Сря 22 Юли 2009, 01:24

Актуални мъжки прически 2009


Мъжки прически! 49261622.thМъжки прически! 32164285.thМъжки прически! 59260913.thМъжки прически! 38720939.thМъжки прически! 40731923.thМъжки прически! 30975965.thМъжки прически! 47979989.thМъжки прически! 86727019.thМъжки прически! 93464675.thМъжки прически! 82740286.thМъжки прически! 37588172.thМъжки прически! 13723807.th


източник: roshavka.wordpress.com
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Мъжки прически!

Писане by sa6ito Сря 21 Окт 2009, 19:25


Кои мъжки прически не харесват жените
Мъжки прически! 211009-1
Жените не си падат по много прически. Даже напротив. Те си падат по добре оформени къси спретнати прически. Останалите са чисто и просто извратени предложения за подстрижка, които дано не ти идва до главата да си правиш. Буквално. Прическата може да направи един мъж пич и един пич - мухльо.

Факт. Така че внимателно виж кои прически да не си правиш, най-малкото за да имаш повече успех с жените.

Мъжки прически! 211009-21. Горе късо, долу дълго. Тази прическа може и да е била актуална някога под кодовото име „Бизнес отпред, парти отзад”, но нека си остане в архива заедно с чарлстон панталоните с талия до кръста.







Мъжки прически! 211009-32. Конска опашка. Остави тази прическа за жените. Особено, ако си от онези, които не обичат често да мият косата си. Защото така косата ти бързо ще придобие мазен облик и освен мъжетсвеността, ще изгубиш и присъщата за жените чистоплътност в косата. С което съвсем ще започнеш да будиш погнуса.





Мъжки прически! 211009-43. Зализана назад коса. Ако не искаш да приличаш на мазно конте от 80-те, спести си гела за тази прическа. Никоя мацка не обича да прокарва пръсти през колосана назад коса, а и надали на някой ще му е приятно да се огледа в косата ти.






Мъжки прически! 211009-54. Паничка. Тази прическа беше особено актуална при пуберитетското съзравяне в началото на новия век, но отмря с израстването на тогавашната младеж. Само се молим да не си решил да съхраниш младостта си посредством точно тази подстрижка.






Мъжки прически! 211009-65. Сресана коса върху плешиво теме. За да си причиниш този тип прическа, трябва да имаш наистина извратено чувство за стил, а за да си мислиш, че ще прикрие плешивостта ти, вече се изисква геройски наивна мисъл. С две думи – обръсни си главата и нямай грижи, за да не береш срама от доста комичния си вид.




Мъжки прически! 211009-76. Дълга коса.
Малко мъже изглеждат добре с дълга коса. Ако все пак метълското в теб нашепва, че трябва да поддържаш изваяната си фризура по този начин, поне се постарай да я пазиш от пърхот, въшки и омазняване и никога не съчетавай с проскубана козя брадичка, както погрешно е направил пича от снимката.




Мъжки прически! 211009-87. Прическа тип Емо. Така и не схванахме кога и как започна тази мания по Емо стила, но натъртваме да се преустановят поне Емо прическите. По момчешки смешни, те може да се харесат само на друг Емо. А момичетата Емо рядко си струват, така че разкарай тия Емо простотии и се подстрижи като пич.
В крайна сметка късата неутрална подстрижка те презастрахова от всякакви подигравки.

Снимки: askmen.com
sa6ito
sa6ito
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Мъжки прически с бретон

Писане by styyni Нед 31 Окт 2010, 21:57

Мъжки прически! Hair_men_00
Високото чело е проблем за някои мъже.
Ако не сте фризьор може би си мислите, че високото чело си е природна даденост и няма лек за проблема. В действителност не е така.
С помощта на умело избрана прическа визуално могат да се прикрият някои несъразмерности на лицето в това число и високото чело.
Най-новите модни тенденции предлагат няколко варианта за мъжки прически с бретон, с които можете да намалите визуално височината на челото си и да намерите новата си ослепителна външност.
Когато става дума за визуално скъсяване на челото прическата трябва да е избрана така, че да оеднакви отделните части на лицето и да го направи като цяло по-малко.
Мъжки прически! Hair_men_01
Мъжки прически! Hair_men_02
Мъжки прически! Hair_men_03
Единият от начините да скъсите визуално челото си е с помощта на
прически с дълъг бретон
Мъжки прически! Hair_men_06
Мъжки прически! Hair_men_05
Мъжки прически! Hair_men_04
Мъжките прически с бретон са много разнообразни:
мъжки прически с плътен бретон, с филиран бретон, с асиметричен бретон, с прав бретон (по-плътен, по-рехав) и т.н.
Мъжки прически! Hair_men_08
Мъжки прически! Hair_men_07
Мъжки прически! Hair_men_09
Бретонът е популярен не само сред мъжете.
Дамската прическа с бретон върши същата работа – визуално скъсява челото, балансира формата на лицето и подобрява цялостната визия.
Следващата прическа, с която можете да намалите височината на челото си е
подстрижка на пластове:
Мъжки прически! Hair_men_11
Мъжки прически! Hair_men_12
Това е още една унисекс прическа, която чудесно коригира формата на лицето и визуално намалява височината на челото.
Хубавото на тази прическа е, че може да се носи в различни стилове: от небрежно разрошена коса в спортен стил до елегантно подредените кичури на изискана мъжка прическа за по-специалните поводи.
Мъжки прически! Hair_men_10
Мъжки прически! Hair_men_13
Подстрижката на пластове е за средно дълга коса.
Ако предпочитате по-късите коси следващата прическа е точно за вас.
Мъжка прическа с филиран бретон:
Мъжки прически! Hair_men_16
Мъжки прически! Hair_men_15
Мъжки прически! Hair_men_14
Филираните кичури на бретона в комбинация с филираните краища на косата са чудесен начин да прикриете част от челото и да балансирате формата на лицето си.
Този вид прически също могат да се носят в резлични стилове според предпочитанията и начина ви на живот.
Къса мъжка прическа с бретон:
Мъжки прически! Hair_men_17
Мъжки прически! Hair_men_18
Тази прическа стои чудесно на сърцевидна форма на лицето.
Бретонът може да покрива челото и да е по–плътен или да е с филирани кичури.
За продълговата форма на лицето е подходяща къса мъжка прическа с:обърнат настрани бретон:
Мъжки прически! Hair_men_19
Мъжки прически! Hair_men_20
Каквато и прическа да изберете запомнете, че най-важното нещо е косата ви да е здрава.
Мъжки прически! Hair_men_22
Мъжки прически! Hair_men_21

Източник!
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Мъжки прически! Empty Re: Мъжки прически!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите