Доход...????!!!

Go down

Колко приблизително е средният ви месечен доход?

21% 21% 
[ 4 ]
37% 37% 
[ 7 ]
16% 16% 
[ 3 ]
11% 11% 
[ 2 ]
15% 15% 
[ 3 ]

Общо гласове : 19

Re: Доход...????!!!

Писане by Cveti789 on Нед 23 Мар 2008, 09:21

Колко приблизително е средният ви месечен доход?

ПРЕД ПОСЛЕДНОТО СЪМ ПОСОЧИЛА,АКО НЕ Е МЪЖ МИ НЕ ЗНАМ. . .
Cveti789
Модератор
Модератор

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Писане by Dani on Нед 23 Мар 2008, 14:42

Колкото до образованието,мисля,че е от значение.Така можеш да си намериш по-хубава работа,за повече пари естествено.

Dani
Администратор
Администратор

Писане by Гост on Чет 27 Мар 2008, 11:07

Имаме собствен бизнес и въпреки всичко не разполагаме с неограничени средства.Мъжът ми се скапва от работа,аз също му помагам и пак не сме безкрайно богати да посрещаме си нуждите без особенно големи затруднения но това ни коства доста усилия.Хората които не работят и мрънкат че нямат пари не ги разбирам,няма как да имаш ако не си ги изработиш.А образованието е доста важно за добрата работа,но има и такива дето са учили за нещо си без дори и хал хабер да имат за какво става дума но са млади и ги предпочитат пред тези дето наистина знаят.Аз смятам че е важно да имаш добро образование но и да ти върши работа а не само да се хвалиш с него,може да ти се наложи първоначално да си на по-нисък пост и след това ако си къдърен ще успееш да се издигнеш.Охх аз май доста се вулякох Голяма усмивка

Гост
Гост

Писане by gerito_81 on Вто 01 Апр 2008, 15:11

Аз не мисля, че в България образованието има много голямо значение. Аз имам висше образование (медицинско-доктор съм) и вземам мизерните 250 лв, а съпругът ми-едвам е връзвал тройките и с триста зора е завършил средното си образование на село, пък взима тройно колкото мен.
В тази държава нямаш ли връзки си обречен
gerito_81
упорит
упорит

Писане by mamazavinagi on Вто 01 Апр 2008, 16:06

Много зависи и в кой град работиш- дали с висше или без. Един програмист в София сигурно на 2000лв се мръщи и изобщо няма да се хване да си троши нервите, а тук в Русе за четворно по- малко се работи и даже ти се струват много, в сравнение с останалите дето взимат до 250лв. В по- малките градове положението не е розово. Стандарта на хората е друг и на челото ни пише 200лв. Ама като има такива дето се хващат за такива пари, ще има и такива заплати и никога стандарта няма да се вдигне. Знам, че без пари не се живее ама може винаги да се търси по- добро решение от двестата лева.
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by Lindzi on Пон 07 Сеп 2009, 13:55

Писах 500 - 1000.
В държавно предприятие, максимума е 500, но се взимат на пенсия, а аз съм на 380 лева.
Моя мъж като полицай взима 700, но сме на заеми, благодарение на хубавата му заплата, иначе нищо неможем да си купим с пестене.
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите