Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Възможно ли е?

5 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Възможно ли е? Empty Възможно ли е?

Писане by SSS Пет 22 Яну 2010, 15:10

Здравейте,моля да ми обясните,защото аз май съм прекалено тъпа и неразбирам.Може ли 10год. да си приятел с един човек и изведнъж да проумееш,че го обичаш,дотам,че да се разведеш заради него??Щото и друия човек изведнъж разбира и той колко се обичат.

Да поясня,че този заради когото се развеждаш е мъж на най-добрата ти приятелка.
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Mery2105 Пет 22 Яну 2010, 15:42

Не си тъпа..........спокойно,просто неможеш да го приемеш или проумееш.....или неискаш.....какво ли не се случва и какви ли не човешки съдби и взаимоотношения има.....нищо човешко не ми е чуждо ,нагледала и наслушала съм се на какво ли не.....но не обвинявай себеси че неможеш да го проумееш ,просто всички хора сме различни...РАЗНИ ХОРА РАЗНИ ИДЕАЛИ.....имах един познат който се разведе с съпругата си и се ожени за кумата си която също се разведе с съпруга си (кума).....уникално но факт
Mery2105
Mery2105
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Пет 22 Яну 2010, 15:57

Защо ще чакат толкова време като толкова се обичат?Защо след 10 год?Защо са лъгали хората покрай тях.Това беше приятелско най-близко семейство.Е,немога да проумея как заведнъж се обръщат нещата.

Дано на никого повече не се случва.Благодаря за отговора.
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Lindzi Пет 22 Яну 2010, 16:30

Защо ли? Защото и те не са знаели какво изпитват един към друг или не са искали да го признаят, заради това което ги свързва, а именно - приятелството.
Точно заради това!
А дали се обичат? И ако е така - готови ли са да се разведат и да заживеят заедно или вече са го сторили???
Но ако държат един на друг, нека да са достатъчно силни, за да не им пука какво ще говорят или говорят съседи, приятели и роднини и да видят, дали ще успее тяхната обич и любов да се пребори с трудностите, ЗАЩОТО много често се случва, след като се съберат, да имат проблеми. Тръпка е когато изпитваш забранени чувства, но когато станат реалност??? Дали ще продължи тази връзка?! Това разбира се, неможе да се разбере, докато не се рискува!
Тогава - като претеглите на кантара - плюсове и минуси, УСПЕХ и пиши развитието на нещата, ако е за теб или Вие сте от другата страна?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Пет 22 Яну 2010, 16:46

Моята най-добра "приятелка" спешно се развежда за да заживее с БИВШИЯТ ми мъж.Бяха ни приятелско семейство с които всяка вечер бяхме на маса.Живеят в съседният апартамент. Не и се сърдя,яд ме е ,че са ни лъгали сума ти години.И се питам защо.През тези години моят хубостник ми направи дете,и после ме изгони за да бъде с нея.Боли ме от предателството.много.
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty тъжно, но факт

Писане by Гост Пет 22 Яну 2010, 16:54

Здравейте
Нормално е да боли и болката няма да отмине скоро! Но е добре и това, че въпреки 10 години, през които са те лъгали, ти все още си млада и можеш да продължиш напред! Помисли, че можеха да минат 30 години-и тогава ще е по-тежко..... Възможно ли е? 508344 Възможно ли е? 86602
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Пет 22 Яну 2010, 16:56

Благодаря ви за подкрепата.
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Lindzi Пет 22 Яну 2010, 17:01

Възможно ли е? 540976 Винаги, ако има нещо, споделяй, ще се опитаме да помогнем, ние не сме съдници, а виртуални приятели.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Гост Пет 22 Яну 2010, 17:09

Раздялата-независимо под каква форма е, е винаги тежка! Всички сме я изпитали и знаем за болката, поради тази причина е нормално да се подкрепяме, пък макар и във виртуалното пространство Възможно ли е? 387219
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Lindzi Пет 22 Яну 2010, 17:11

Интересно ми е защо си избрала този ник?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Пет 22 Яну 2010, 17:11

И аз не ги съдя,не им се сърдя-а това е добре.Просто ме е яд,че съм била такава голяма ГЛУПАЧКА.И пак не разбирам аз-как ще гледам с едни очи един човек толкова време,а в един момент ще обърна погледа от друга страна.Неможе да не се е съмнявала в приятелските си чувства тя-защо не се отдръпна от мен.Толкова ли съвест нямат тези хора.За него нищо не казвам,защото и преди това ми е причинявал достатъчно болка,за него не се съмнявам че хич не му пука.Ох боже боли болиии...кога ще мине
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Пет 22 Яну 2010, 17:13

Да отговоря на Линдзи -това са първите букви на трите ми имена.
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Lindzi Пет 22 Яну 2010, 17:19

Значи - приятелството не е било истинско.
Това го правят хора, които са просто долни в съзнанието си.
Глупачка не си, не си и помисляй, човек разбира последен обикновено, ще ти пиша подробно, но по-късно че ни гонят да си ходим, от опит говоря, не личен, но семеен.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Пет 22 Яну 2010, 17:24

Всъщност,аз тогава незнаех защо ме гони,разбрах наскоро.Мисля,че ми е направил най-голямата услуга.От дълго време не се разбирахме,сега ми се изяснява защо.Друго е като сподели човек.Макар и виртуална-подкрепата и ясното виждане на нещата от страни много ми помагат.Никога не бъдете наивни и глупави като мен. Възможно ли е? 95933
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Гост Пет 22 Яну 2010, 17:29

Точно така SSS вирваш нагоре главата и си казваш "благодаря за услугата" и започваш да гледаш оптимистично на нещата, че някъде те чака голямата любов Възможно ли е? 58058
И нищо чудно, след време твоят бивш хубавец да оцени какво злато е изпуснал, защото има разлика между съпруга и любовница Възможно ли е? 84556
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Lindzi Пет 22 Яну 2010, 20:27

Как така ще те гони, не седнахте ли да приказвате поне?
Поне си разбрала що за човек е!!!
А приятелки като тази особа - далеч.
За тях двамата - за мен е лично някаква тръпка, нали забраненото привлича, но надали ще оцелее такава връзка, е оцелява но в редки случаи.
Така че, само напред.
Това ще те направи по-силна и никаква прошка за тях!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Пет 22 Яну 2010, 21:44

Вие сте злато-благодаря ви!
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by lusien Пет 22 Яну 2010, 22:28

О, аз съм сигурна, че такава връзка няма да оцелее. Както каза някой - едно е тайно цуни-гуни, друго е съвместното съжителство. Обаче аз искам да попитам нещо. Има още някой, за който ти забравяш и който сигурно го боли като теб, ако не и повече. Разкажи ни за детето ви, моля. Колко е голямо? Момиче или момче е и как преживява всичко това? Защо така, но имам чувството, че си по-скоро озлобена към тези двамата, които са те наранили? В крайна сметка света не се свършва точно с този мъж. Знам, че сега си казваш:"Лесно ви е на вас, да давате съвети, ама нали не е на вашия гръб и не вие живеете с тази болка сега..." и още такива неща. Но, повярвай ми... за това, което ти се е случило има само един лек - времето. Ще мине време и за тази история ще си спомняш само с една тъпа болка, просто сега трябва да издържиш. Намери си сама някаква опора - дали ще е детето, работата или нещо друго, което те кара да се чувстваш добре..., защото вярвам, че ще изгрее слънце и на твоята улица Възможно ли е? 58058
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Пет 22 Яну 2010, 22:45

Може би съм озлобена/вие виждате по-реално от мен/но се надявам да е съвсем малка доза.Опитвам се да гледам реално на нещата.За моя радост детенцето ми е твърде малко да разбира за какво става въпрос.На 2 год. е и е момченце-да ми е живо и здраво.Не не си казвам:"Лесно ви е на вас, да давате съвети, ама нали не е на вашия гръб и не вие живеете с тази болка сега..." защото не ми е нужна подкрепа само от препатили,а от всички,които искат да ми помогнат.Знам,че ще ми премине с времето-изпитала съм го.....но кога??Чудя се на нея-има дете,което влиза в пубертета.Как една майка си позволява да направи това?

п.п:по сведение на негови приятели връзката няма наистина бъдеще.Боли ме също за нейното дете-то израстна пред очите ми.
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Lindzi Пет 22 Яну 2010, 22:56

Несмеех да питам дали имаш детенце, но е добре че е малко и няма да преживее ситуацията тежко.
В това положение в което си ти, се случи на сестра ми и мъжа й, но в случая тя беше тази която го напусна и имаха голям син, който тъкмо навлизаше в пубертата, няма да описвам как го преживява, защото му е много тежко. Питала съм я, но тя не мисли за него, как ще се чувства, за нея е важно личното щастие.
Лошото е, че в случая, това дете на тази жена, не е виновно, виновна е жената, а нейният мъж? Как реагира на това?
Ти къде живееш сега, има при кого да си нали?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Пет 22 Яну 2010, 23:26

Нейният мъж очаквано е съсипан.След 13 год. брак.За момента ме боли най-много за мен и нейното дете.Аз ще се оправя-ами то.Знам как ревнува майка си от всичко-как може да му причини това?Та тя на 10 год. го приспиваше в ръцете си!Недоумявам.Наистина.Аз съм при родителите си.В малък смотан-град-село.Човек за да предприеме такава стъпка трябва да е сигурен-а те не са.Както и да е-поолекна ми.
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Пет 22 Яну 2010, 23:30

[url=http://www.mamazavinagi.com/profile.forum?mode=viewprofile&u=1158]lusien
Намери си сама някаква опора - дали ще е детето, работата или нещо друго, което те кара да се чувстваш добре..., защото вярвам, че ще изгрее слънце и на твоята улица Възможно ли е? 58058
[/url]




В момента съм безработна.Малкото ми приятели тук работят и немогат да ми окажат нужната подкрепа.Нямам възможност да излизам и да се разсейвам-което е най-важно за момента.Да,радвам се на моето мишоче,дано ми дава още сили.

май не успях с цитата-извинете.
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Lindzi Пет 22 Яну 2010, 23:36

Не е много, но ние сме насреща, ще ти помогнем с каквото можем, една виртуална прегръдка, може да те утеши поне малко.
Ще те боли наистина много, няма какво да се лъжем, но твоето дете ще запълни тази празнина, то е смисълът на всичко, а вярвам че всяко зло е за добро, и ти ще успееш да се справиш и да продължиш напред.
А детето - ако майка му не му обърне нужното внимание, то не само ще страда, но може да тръгне и по лош път.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Пет 22 Яну 2010, 23:43

За нейното дете ме успокоява мисълта,че нищо немога да направя аз.Пак ви благодаря за разбирането.Дано не се случва на никого.Наистина ми поолекна.Бъдете все така добри.Пожелавам ви само светли и щастливи мигове.Ще пиша пак. Възможно ли е? 387219
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Lindzi Съб 23 Яну 2010, 12:23

А разкажи ни за твоете детенце повече, има хубави темички, разгледай.
Днес как се чувстваш?
Чуваш ли се с бившият?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите