Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Възможно ли е?

5 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Гост Съб 23 Яну 2010, 13:39

Здравейте и от тук ...
SSS исках да ти кажа, да не се притесняваш ненужно за децета. Те са много по-силни от нас, и с възрастта ще израснат болката- ще срешнат приятели, ще открият любовта .Разбира се не трябва да ги пренебрегваме и оставим без контрол..
Гледай преди всичко себе си. Не трябва да се затваряш и излоираш от света...трябва да си оптимист, макар и в тази болка...светът не е свършил Възможно ли е? - Page 2 86602
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Mery2105 Съб 23 Яну 2010, 15:33

като чета за болката ти .............разбирамте напално и знам какво е но знам също така че ще се справиш и ще съумееш да продължиш напред защото има за какво да се бориш.....погледни в очите на прекрасното си детенце и ще видиш че си струва да продължиш напред и да загърбиш миналото но не само заради детето а и заради самата себеси защото живота продължава.....има една сентенция много стара....."когато бог реши да накаже някои първо му взима акъла,а после му гледа сеира".....ще ти помогнем да се оттърсиш от болката с каквото можем.....просто се опитай да е мислиш постоянно за това,огледай се около себе си ще видиш толко неща които ще ти донесат малка доза радост и щастие
Mery2105
Mery2105
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Съб 23 Яну 2010, 19:05

Здравейте.По-добре се чувствам,мисля,че успявам да подтисна гадното чувство.Ще се справя.Не говоря отскоро с него,забранила съм да звъни за щяло и нещяло,само когато трябва да взима детето.Може би още няколко дни и ще се оттърся.Аз съм израстнала в невероятно семейство,мечтата ми е била да създам същото,но уви...За сега целта ми в живота е да успея да отгледам и възпитам правилно малкия,а като поотрасне ще мисля за себе си.

И пак си казвам "това да е -друго да не е ",че има къде по-страшни неща.Здраве да е.
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Lindzi Съб 23 Яну 2010, 21:45

Знаеш ли, не се заричай - да отгледаш първо сина си, а после тебе, защото не се знае, кога ще кацне на твоето рамо птичето на любовта.
Повярвай, моя приятелка, която беше изоставена от мъжа си бременна, и въпреки това се пребори с тази ужасяваща болка, намери своята половинка, когато детенце ставаше на годинка.
Но важното тук е, да продължиш напред, да излизаш, да говориш, както го правиш с нас сега. Другото ще се подреди.
Възможно ли е? - Page 2 86602
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by lusien Нед 24 Яну 2010, 20:35

SSS, моля разкажи ни повече за себе си. От къде си? Къде живеят родителите ти? Казваш, че си без работа в момента. С какво си се занимавала? Какво искаш да работиш? Питам те, защото светът е малък и не се знае кой от къде може да ти помогне Възможно ли е? - Page 2 58058
P.S.: Не съм искала да те обидя с нещо, ако така си се почувствала Възможно ли е? - Page 2 145255 Исках да ти кажа, че човек трябва да сподели болката си, дори и да е с непознати и така ще му олекне Възможно ли е? - Page 2 58058
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Нед 24 Яну 2010, 21:25

P.S.: Не съм искала да те обидя с нещо, ако така си се почувствала Възможно ли е? - Page 2 145255

Защо да се чувствам обидена-радвам се,че срещам подкрепа.Мъжът и много често ми звъни.На него му е още по-зле май.Пък и мъжете сигурно по-трудно го изживяват.Опитвам се да го успокоя доколкото мога,но така пък немога да забравя,дори и да искам.Сега живея близо до Варна.Засега безуспешно търся работа(знаете,че с 2год. дете е доста трудно да не кажа невъзможно)а и нямам висше образование.Какво искам да работя-имам ли избор?Само да не съм вкъщи.
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Mery2105 Пон 25 Яну 2010, 19:19

Lindzi написа:
Знаеш ли, не се заричай - да отгледаш първо сина си, а после тебе, защото не се знае, кога ще кацне на твоето рамо птичето на любовта.
Повярвай, моя приятелка, която беше изоставена от мъжа си бременна, и въпреки това се пребори с тази ужасяваща болка, намери своята половинка, когато детенце ставаше на годинка.
Но важното тук е, да продължиш напред, да излизаш, да говориш, както го правиш с нас сега. Другото ще се подреди.
Възможно ли е? - Page 2 86602
SSS.......вслушай се в думите на Lindzi.......от опит ти го казвам ,минала съм по този път и ние нито ще сме първите нито последните.....всеки има право да бъде щастлив и помни не страни никога от това което ще ти поднесе съдбата лично и само на теб......
Mery2105
Mery2105
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Вто 09 Фев 2010, 09:55

Здравейте.Исках да ви кажа,че има развитие по "случая".Явно "приятелката" се е вкарала във филм,връзката е била от скоро.Вече са се разделили.Господинът много съжалявал Възможно ли е? - Page 2 392713 Не,че много ме успокоява,но ми се иска да вярвам,че е така.Това нищо няма да промени,но....Може би наистина се е пернал,защото имам някой леки доказателства,но това си остава за негово съжаление.Затрупах се с куп други проблеми и почти позабравих случилото се.Продължавам напред-сама с детенцето.
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by lusien Вто 09 Фев 2010, 10:05

Е, то това се очакваше Възможно ли е? - Page 2 101311 Дано при теб нещата се подредят и от тук нататък да ти се случват само хубави неща Възможно ли е? - Page 2 25291 Възможно ли е? - Page 2 371951 Възможно ли е? - Page 2 849864
lusien
lusien
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Lindzi Вто 09 Фев 2010, 12:53

Сигурно иска да се върнете при него?
Щом един път е погледнал настрани, надали ще се оправят нещата.
А от такива "приятелки" аман вече, но все пак права бях, че тръпката е изчезнала и всеки по живо, по здраво.
Лошото е, че не се мисли за околните, за детенцето, за ...Какви чвуства сега витаят в теб?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by SSS Вто 09 Фев 2010, 13:45

Щом един път е погледнал настрани, надали ще се оправят нещата.
Ами-един път.Този е втори официално Възможно ли е? - Page 2 392713 ,а иначе може и 10.Да,искал да се върнем,но дори не го казва на мен-а на други хора.Всичко е свършено.Край.Донякъде се успокоих,че е от скоро-не,че е от голямо значение,ама...
SSS
SSS
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Lindzi Вто 09 Фев 2010, 13:48

Щом го казва на други, а не и на теб направо, значи е страхливец.
Надява се да разбереш и сама да му се обадиш.
Не ти трябва такъв, който си развява байрака където му падне.
Успокоила си се, заради тази връзка, защото е неприятно все пак да узнаеш, че двамата изпитват нещо повече и би просъществувало.
Все пак, се надявам че не таиш и съвсем малки надежди да се съберете. Възможно ли е? - Page 2 287564
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by neli1100 Пон 05 Апр 2010, 11:22

Искам да ви кажа,че в природата винаги има равновесие т.е. Всяко зло за добро!
Искам да кажа на тази сега измамена жена,че ще дйде нейното истинско щастие,а като се има предвид че лицемерния и мъж я е отървал от себе си това също е хубаво,поне няма да продължава да е мамена и ще дойде ден да сподели каква хубава любов и е кацнала на рамото и дано ни се похвали.Пожелавам.
neli1100
neli1100
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Възможно ли е? - Page 2 Empty Re: Възможно ли е?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите