Рисуване на детски блузки с текстилни боички

Go down

Рисуване на детски блузки с текстилни боички Empty Рисуване на детски блузки с текстилни боички

Писане by Гост on Съб 06 Фев 2010, 21:34

Рисуване на детски блузки с текстилни боички 999340 Здравейте момичета
Аз по това занимание се запалих преди няколко години много е интересно и забавно,за хората които обичат да рисуват.
Ето ги мойте творения:
http://tedykoleva.snimka.bg/hobby/risuvani-r-chno-detski-bluzki.351469
Сега съм на вълна ВЕЛИКДЕН и след някой друг ще почна да рисувам,само че реших да не са блузки а малки декоративни торбички,като нарисувам някоя ще пусна да видите.
Гост
Гост

Върнете се в началото Go down

Рисуване на детски блузки с текстилни боички Empty Re: Рисуване на детски блузки с текстилни боички

Писане by Dani on Нед 07 Фев 2010, 11:21

Рисуване на детски блузки с текстилни боички 65084
Браво!
Много са хубави!

Dani
Администратор
Администратор

Рисуване на детски блузки с текстилни боички Empty Re: Рисуване на детски блузки с текстилни боички

Писане by Lindzi on Нед 07 Фев 2010, 14:48

Наистина са прекрасни, предполагам че работите и по поръчка?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Гост on Нед 07 Фев 2010, 15:54

Lindzi рисувам и по поръчка,кой иска да му нарисувам нещичко? Рисуване на детски блузки с текстилни боички 999340
Тия дни освен декоративните торбички,които ще рисувам за ВЕЛИКДЕН утре ще рисувам и картички за 1 март за едни дечица от ПАЗАРДЖИК,работя с ДБМ-Пазарджик и тая година ще изпратим на едни дечица картички ръчно направени и по една мартеничка. Рисуване на детски блузки с текстилни боички 999340
Утре като пратя дъщеричката на градина,мъжо на изпит и аз оставам с дребоса,да видим какви ще ги свършим,че то с него трудно се прави нещо иска непрекъснато внимание,какво да каже МЪЖ е Рисуване на детски блузки с текстилни боички 999340
Ако някой иска нещо да нарисувам ще нарисувам с голямо удоволствие Рисуване на детски блузки с текстилни боички 153381
Гост
Гост

Писане by Lindzi on Нед 07 Фев 2010, 17:35

Торбичките на каква цена са и тениските също?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Гост on Нед 07 Фев 2010, 17:47

За кои торбички питаш тези по-големите,които съм ги нарисувала вървят 14лв,блузките и те толкова,а бодитата по 12лв,тези декоративните торбички вървят 7лв,като нарисувам една от тая ще покажа. Рисуване на детски блузки с текстилни боички 999340
Рисувам и потничета те също са на цена 7лв.
Гост
Гост

Писане by Lindzi on Нед 07 Фев 2010, 18:12

Благодаря.
Имам идея, но трябва да я съгласувам с началството, ако ни отпуснат средства, може и да се възползваме.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Гост on Нед 07 Фев 2010, 20:17

Добре,ако са повече бройките на дрешките ще намаля цената на половина Рисуване на детски блузки с текстилни боички 999340 ,така че когато желаете съм на разположение ще рисуваааааааааааааам с мноооооооооооого любов Рисуване на детски блузки с текстилни боички 72741 за дечицата,много ги обичам Рисуване на детски блузки с текстилни боички 991530
Утре започвам картичките като нарисувам ще пусна да видите как стават
Хубава вечер от мен Рисуване на детски блузки с текстилни боички 999340
Гост
Гост

Писане by Гост on Пон 08 Фев 2010, 18:46

Добър вечер момичета Рисуване на детски блузки с текстилни боички 999340
Днес нарисувах някоя друга картичка ето погледнете ,ама малко бледички са излезли:
http://www.snimka.bg/?profile,uploadinfo;aid=351469;page=3;#paging
Утре ще нарисувам другите.днес мъжо ми взе цветен картон и стават много весели
Гост
Гост

Писане by Lindzi on Пон 08 Фев 2010, 22:01

Иска ми парола. Рисуване на детски блузки с текстилни боички 145255
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Гост on Пон 08 Фев 2010, 22:19

http://tedykoleva.snimka.bg/hobby/risuvani-r-chno-detski-bluzki.351469
Сега вече няма да иска парола Рисуване на детски блузки с текстилни боички 999340
Гост
Гост

Писане by Lindzi on Вто 09 Фев 2010, 13:51

Благодаря, сега ще ги разгледам на спокойствие.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER

Писане by Гост on Вто 16 Фев 2010, 19:36

Добър вечер Рисуване на детски блузки с текстилни боички 999340
НА ПАТЕРИЦА ЧЕСТИТ СВ.ВАЛЕНТИН НА ВСИЧКИ ДА ИМА МНОГО ЛЮБОВ! Рисуване на детски блузки с текстилни боички 991530
Пo загубих се малко тия дни,децаta пак болни сега пък щерката тя нещо се опитва да се разболява,поне дребоса вече е по-добре,ама пак пи АБ и кашлицата вече почти я няма.
Сега ще ви покажа първите няколко великденски торбички дето почнах да рисувам,но има още какво по тях да се прави,ето как за момента изглеждат:
http://tedykoleva.snimka.bg/hobby/risuvani-r-chno-detski-bluzki.351469.17440236
Гост
Гост

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите