Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Препарати за почистване от които сме доволни!

+26
pumpal21
mirinda77
mavi
lady sibel
desssito
Беата Симеонова
mariela82
cveteto
vilijov
blueflower
maggi
DoDenCe
lusien
mimi281977
ment
zornica.gencheva
iletoili
styyni
aallyy
Lindzi
флоресита
Dani
cveti555
деси
Schatzе
mamazavinagi
30 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by vilijov Пон 28 Сеп 2009, 11:16

radibio написа:Polyrapid, от него банята става страхотна, а мивката е все така чиста и водата се стича без да оставя капчици дори до 5 дни. Просто е страхотен препарат .
Аз също от години използвам Пулирапид за банята.Страхотен е.
Използвам и Доместос (но вече рядко,че много мирише),Циф,Зебра-та за търкане на печки,съдове е невероятнаа.Но винаги с ръкавици,че щипе доста.
Веро използвам различни видове. Вениш също.
Прах напоследък съм с Бонукс.Използвам и Ариел,Савекс,Теобебе.
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by cveteto Вто 03 Ное 2009, 10:01

vilijov написа:
radibio написа:Polyrapid, от него банята става страхотна, а мивката е все така чиста и водата се стича без да оставя капчици дори до 5 дни. Просто е страхотен препарат .
Аз също от години използвам Пулирапид за банята.Страхотен е.
Използвам и Доместос (но вече рядко,че много мирише),Циф,Зебра-та за търкане на печки,съдове е невероятнаа.Но винаги с ръкавици,че щипе доста.
Веро използвам различни видове. Вениш също.
Прах напоследък съм с Бонукс.Използвам и Ариел,Савекс,Теобебе.
какъв е този пулирапид за първи път го чувам маже ли да добавите и снимка ако не е проблем де Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 749287
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by mariela82 Пон 09 Ное 2009, 17:00

Аз съм доволна освен от Вениша за петна и от Спот Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 16180547159194027551257778553647jeRV7HxOjXhcm8jV1_m
Както сте писали за баня аз също съм доволна от Полирапита Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 87340478192570474812577785734OrAwumowl27mDgSqXMU_m
Прах за пране ползвам Теобебе, а сега съм на Рекс,за другите препарати нямам предпочитания.
Да питам как ползвате обезмаслителя във фритюрника,а дали става и за тигани с незалепващо покритие,защото по ръба се е наслоило и не мога да го изтъркам.
mariela82
mariela82
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by cveteto Пон 09 Ное 2009, 22:06

mariela82 написа:Да питам как ползвате обезмаслителя във фритюрника,а дали става и за тигани с незалепващо покритие,защото по ръба се е наслоило и не мога да го изтъркам.
Аз пръскам върху капака най вече там е по трудно почистването или върху мазнините и оставям да подейства и после изтърквам пс грапавата страна на гъбата за чинии. Аз моя тиган го почистих с циф белия ама по дръжката беше и отдолната страна на дъното /страната откъм котлона която остава/ УСПЕХ Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 153381
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Беата Симеонова Пон 09 Ное 2009, 22:46

За почистване на петна от дрехите съм най-доволна от"Аче"окси колор,само дето изчезна от 2-3 месеца на пазара и сега ща-не ща ползвам "Вениш"или"Масив"на гранули,но не са толкова добри!
Прах за пране ползвам най-често "Рекс"или"Бонукс".А за банята и кухнята най-добрите за мен са "Циф" и "Цилит бенг"
Беата Симеонова
Беата Симеонова
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Lindzi Вто 10 Ное 2009, 15:16

Използвам и "Бинго", когато тенджерите отдолу се наплъстят и се получи нещо като загорено, но таво е обратно на дъното.
А за фритюрника, какво използвате?
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by cveteto Сря 11 Ное 2009, 21:59

За фритюрника обезмаслител а понякога когато е много упорито петното от напластеата мазнина дори и бял Циф. От обезмаслигтелите съм ползвала мистър мускул и флекс Доволна съм от тях.
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by desssito Вто 23 Фев 2010, 04:51

Всичките препарати на "ЕЛВИ" са страхотни!Евтини са и подходих с недоверие към тях в началото,но останах очарована.Препоръчах ги на приятелки и до днес ме благославят.Чудесни са(има за всичко-паркети,килими,стъкла,инокс,дърво...)-пробвайте ги! Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 703793
desssito
desssito
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Lindzi Вто 23 Фев 2010, 13:00

Да и аз използвам на Елви, за стъклокерамика. Чисти, но пак малко трябва усилие от ръчичката, не е като на Доместос - черния за банята и гърнето.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by cveteto Вто 23 Фев 2010, 14:16

Бени мила то без Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 5e2fe39bf664ee4184e3fc08a29c37b8 Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 F0b21b0de2acf1021dc5a9166fad28de да помогнат нищо не става Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 58058
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Lindzi Вто 23 Фев 2010, 14:21

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 392713 Така е, ама нали гледаме без усилия, а всичко да е чисто, като рекламата на "Мистър Пропър"..
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by cveteto Вто 23 Фев 2010, 14:46

О да идеята за мистър Пропър ми допада Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 790649 ама го няма. Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 922617 Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 922617 Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 922617 ама го няма Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 749287
Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 71369 Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 71369 Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 71369 Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 71369 Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 71369 Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 71369 Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 71369 Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 71369
cveteto
cveteto
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by iletoili Съб 27 Мар 2010, 13:07

ДОМЕСТОС
ЕЛВИ И ДР. Усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by lady sibel Вто 20 Апр 2010, 10:27

Момичета вие сте върха.Дадохте ми ясна представа как да се справям с упоритите петна.Лично много съм доволна от ,,Пронто",препарат за паркети. Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 58058 Ще се възползвам от вашите безценни съвети. Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 95933
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by mavi Вто 20 Апр 2010, 16:27

Последно използвах CLIN за прозорците и останах доволна.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by mirinda77 Пет 18 Юни 2010, 08:01

Здравейте...............доволни ли сте от препаратите за почистване на Дионис и Екопромакс.....Коя марка/Дионис или Екопромакс/ е по -предпочитаната от вас и защо.......
mirinda77
mirinda77
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Lindzi Пет 18 Юни 2010, 11:11

Използвала съм и двата вида - харесват ми.
В момента използвам ето този:
Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 P_unitop
универсалният, иначе ги сменям, и не гледам толкова марката, колкото действието на препарата.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by pumpal21 Пет 18 Юни 2010, 22:23

доместос,циф и медикс.наскоро по4нах да ползвам и продуктите на ''certo'',много съм доволна и от тях.
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Bebs Сря 30 Юни 2010, 09:07

Ползвам Доместос и съм много доволна.
Bebs
Bebs
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by lady sibel Сря 30 Юни 2010, 12:24

Използвам Циф,Доместос и Пронто за ламинирания паркет-много съм доволна. Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 765840
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by mirinda77 Пет 09 Юли 2010, 16:05

 Аз  съм много доволна от Дионис.......особено от домакинската паста,която се оказа страхотна..... 
Домакинска паста 0.450мл 
-екологична дом. паста без вредни химикали 
-съдържа екстракти от коприва, бор, липа и глицери
-този висококачествен продукт с удивителна лекота почиства всичко, дори и много чувствителни повърхности 
-за ежедневно измиване и почистване на порцелан и всякакви съдове 
-за фаянс, мивки, бани, за фурни и печки, метални повърхности и предмети 
-като почистваща паста за ръце 
-отстранява котлен камък и ръжда 
-за петна от текстил, захабени пвц мебели и дограма. 
-на влажна повърхност нанесете тънък слой и оставете да действа 15мин., след което изплакнете или забършете с влажна кърпа.За премахване на петна намокрете с вода, нанесете пастата с четка, оставете да действа известно време, след което измиите или изперете, ако е необходимо повторете 
-не слагайте вода в кутията, пастата трябва да бъде винаги суха и добре затворена 
цена 4.50лв
Пробвайте........няма да сте разочаровани......
mirinda77
mirinda77
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Lindzi Пет 09 Юли 2010, 16:22

Да, ще я пробвам. Благодаря
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by mirinda77 Пет 09 Юли 2010, 16:49

Пробвай   ......и ...пиши........
mirinda77
mirinda77
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Lindzi Пет 09 Юли 2010, 17:17

Непременно. Наздраве
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by I-nna Пон 19 Юли 2010, 20:20

Аз използвам също Циф, Доместос, М-р Мускуло и м-р Пропър и съм доволна от резултатите постигани с тези препарати.
I-nna
I-nna
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Препарати за почистване от които сме доволни! - Page 2 Empty Re: Препарати за почистване от които сме доволни!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите