Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете?

4 posters

Go down

Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете?

Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете? Vote_lcap29%Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете? Vote_rcap 29% 
[ 2 ]
Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете? Vote_lcap71%Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете? Vote_rcap 71% 
[ 5 ]
 
Общо гласове : 7
 
 

Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете? Empty Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете?

Писане by pumpal21 Съб 16 Окт 2010, 00:41

Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете?
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете? Empty Re: Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете?

Писане by pumpal21 Пон 08 Ное 2010, 17:27

Аз съм за частното училище ,стига да можем да си го позволим !А вие какво мислите?
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете? Empty Re: Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете?

Писане by Dani Чет 02 Дек 2010, 15:39

Kато тръгна на градина,избрахме частна,но за училище съм за държавно.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете? Empty Re: Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете?

Писане by Lindzi Чет 02 Дек 2010, 15:52

Гласувах за Държавно.

Частно е хубава възможност, но за съжаление заплатите са ни такива, че е невъзможно.
Все пак ще има и частни уроци в даден момент.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете? Empty Re: Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете?

Писане by wonderedu Чет 26 Май 2011, 18:08

Частно училище! Хората преподават с изпитани и тествани методи като там се залага на интерактивност. Няма го този филм един преподавател да влезе и да приказва, а пък кой слуша, кой - не, това да не е техен проблем. Сега... има един момент, че е добре децата да се пращат в частни училища не заради болните амбиции на родителите си, а просто защото имат умствен потенциал и там ще попаднат в подходяща среда, където да го развият. Така смятам аз, така смята и мъжът ми. Изучихме си децата в частно училище и не съжаляваме и за секунда. Там е предимно езиково обучението и за това на някой може да не му е по вкуса. Най-добре като се види какво му се отдава на детето, тогава да се мисли накъде да се насочи, за да може да се развие добре :)

Иначе ако няма семейството финансовата възможност и държавно училище е вариант. Да не кажа, че има много престижни такива - всички сме минали от там и сме станали хора, така че не е фатално. Трябва отново да се проучат нещата. Някои от елитните гимназии в миналото вече не са толкова престижни. :)
wonderedu
wonderedu
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете? Empty Re: Частно или държавно училище бихте избрали за вашето дете?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите