Какво бихте направили за вашия най-добър приятел/ка?

Go down

Какво бихте направили за вашия най-добър приятел/ка? Empty Какво бихте направили за вашия най-добър приятел/ка?

Писане by Дени :) on Вто 25 Мар 2008, 06:41

Ами за най-добрата ми приятелка бих направила всичко.И не само за нея...Естествено за семейството ми и за всичките ми добри приятели.
Ако имах парите на Бил Гейтс щях да им подаря всичко...Но това надали ще се случи, защото когато човек забогатее става друг и забравя че изобщо има приятели и семейство...
И именно затова, най-важното което ще им подаря(и им подарявам) ще е много любов и щастие.
dance

Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Върнете се в началото Go down

Какво бихте направили за вашия най-добър приятел/ка? Empty Re: Какво бихте направили за вашия най-добър приятел/ка?

Писане by mamazavinagi on Нед 25 Май 2008, 13:03

Правила съм услуги на доста хора, без в замяна да очаквам нищо. Ако решат да ми се отблагодарят, добре дошло, но по принцип не съм такава натура, че да искам винаги нещо в замяна, така, че в заключение мога да твърдя, че мога да правя всичко за приятелите си- стига да ми е по силите. Намигане
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Какво бихте направили за вашия най-добър приятел/ка? Empty Re: Какво бихте направили за вашия най-добър приятел/ка?

Писане by teqnstal on Нед 25 Май 2008, 23:28

Във тези времена във който живеем трудно се намира приятел.Имам добри познати и само две приятелки.За който бих направила дори и невъзможни неща.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите