Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спазвате ли някакъв хранителен режим?

+4
ЕЛИЦА МАМА НА ПЕТЬО
Tery76
Dani
mavi
8 posters

Go down

Спазвате ли някакъв хранителен режим? Empty Re: Спазвате ли някакъв хранителен режим?

Писане by mavi Пон 24 Мар 2008, 10:52

Аз спазвам режима на Дюкан.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Спазвате ли някакъв хранителен режим? Empty Re: Спазвате ли някакъв хранителен режим?

Писане by Dani Пон 24 Мар 2008, 11:10

Не
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Спазвате ли някакъв хранителен режим? Empty Re: Спазвате ли някакъв хранителен режим?

Писане by Гост Пон 13 Окт 2008, 00:40

Не,през целия си живот на съм пазила диети,само след като спрях да кърмя за кратко се ограничавах,но пак не беше диета.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Спазвате ли някакъв хранителен режим? Empty Re: Спазвате ли някакъв хранителен режим?

Писане by Tery76 Чет 05 Мар 2009, 11:49

Не не спазвам. Пия 2-3 литра вода на ден и правя упражнения. Ям каквото ми се яде. но по принцип не обичам сланина във всякаква форма и не ям
Tery76
Tery76
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Спазвате ли някакъв хранителен режим? Empty Re: Спазвате ли някакъв хранителен режим?

Писане by ЕЛИЦА МАМА НА ПЕТЬО Чет 05 Мар 2009, 12:09

да ограничила съм до минимум сладкото и тестените неща  също и аз пия по 2 литра вода и сок на ден
ЕЛИЦА МАМА НА ПЕТЬО
ЕЛИЦА МАМА НА ПЕТЬО
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Спазвате ли някакъв хранителен режим? Empty Re: Спазвате ли някакъв хранителен режим?

Писане by mimi281977 Съб 11 Апр 2009, 22:12

от 2 мес.,съм на разделно хранене.
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Спазвате ли някакъв хранителен режим? Empty Re: Спазвате ли някакъв хранителен режим?

Писане by Гост Пон 13 Апр 2009, 19:49

Още не ,но трябва сериозно да се замисля,че си нося 10 килца от бременността Ами, ко да направя Смятам да се пробвам с дюканската.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Спазвате ли някакъв хранителен режим? Empty Re: Спазвате ли някакъв хранителен режим?

Писане by renetka Пон 30 Май 2011, 14:43

Аз мисля , че е най-добре да се изключат въглехидрати и захари и ефекта не закъснява. Спазвате ли някакъв хранителен режим? 540976 успех на всички,които искат да отслабнат!
renetka
renetka
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Спазвате ли някакъв хранителен режим? Empty Re: Спазвате ли някакъв хранителен режим?

Писане by pumpal21 Пон 30 Май 2011, 16:32

аз лично си хапвам когато и както ми харесва Спазвате ли някакъв хранителен режим? 34184 Не спазвам диети,но минимум 2 литра вода пия дневно Спазвате ли някакъв хранителен режим? 58058
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Спазвате ли някакъв хранителен режим? Empty Re: Спазвате ли някакъв хранителен режим?

Писане by Buntarka Пон 27 Юни 2011, 14:44

аз също гледам да пия по-често и по много вода, избягвам пържено, избягвам олио в храната, замествам го с зехтин или малко краве масло, избягвам тестените изделия, бял хляб, макарони, спагети, пици, палачинки, кексове, тортички и др. Вместо това хапвам повечеко зеленчуци и плодове, ядки, чисто месо, пиле, риба, телешко или чисто свинско...
Buntarka
Buntarka
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Спазвате ли някакъв хранителен режим? Empty Re: Спазвате ли някакъв хранителен режим?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите