Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

+10
danita05
lady sibel
pumpal21
maggi
mamita69
cveteto
silvenaiv
Cveti789
styyni
Lindzi
14 posters

Страница 12 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by postradal Съб 26 Апр 2014, 23:45

А ми да. Може и да стане. Ще се види и чуе.
postradal
postradal
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by postradal Съб 26 Апр 2014, 23:51

Дойде всичко на мястото си! То не спряха да пишат, че проблем имало... Голяма краста е това място! Айде лека от мен! До утре нали? Бай!
postradal
postradal
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Нед 27 Апр 2014, 11:50

И аз днес имам същият проблем, не се зарежда нищо на стената ми.баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 12 Ddud_d10
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by postradal Нед 27 Апр 2014, 15:21

О - днес всичко всичко е ОК... Даже и са си вътре.
Хората де ;)
postradal
postradal
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Пон 16 Юни 2014, 09:19

Усмивка Добро утро приятели,

днес на работа - замествам колежка...а очето ми подуто, подуто все едно са ме жилили стадо оси :)

Стискайте палци, довечера да успеят да го промият..Прегръдки :)
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Пон 16 Юни 2014, 18:27

Бени дано се оправиш бързо, пиши ми на лични във фейс, когато ти е удобно разбира се. Гушки от мен и за теб и за двамата ти мъже :)
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Вто 17 Юни 2014, 12:11

Привет дружки,

днес се събудих от хладното докосване на вятъра...а снощи до късно проучвах теми за Дипломна работа, довечера ще трябва да изпратя вече някои идейки на доцентката....Детенце се радва на ваканцията, игрите в Сървъра със своите другари и съученици и четейки "Том Сойер" :)
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Сря 18 Юни 2014, 16:33

Kак сте миличлки,нещо нямам много време по цял ден на работа,вечерта все нещо ме чака у дома.Да ви се похваля приеха ни 1 клас при госпожата която си бяхме набелязали,с няколко деца от групата ще сме с един клас.Иначе сме добре майка го гледа Ники,той нещо разтройство е хванал.Тука пак има порой ужасхо време:(
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Сря 18 Юни 2014, 18:20

Честито Цвети, и аз си имам първокласничка тази година. Времето и при нас е супер скапано - почти по цял ден вали, а комарите са като врабчета.
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Сря 18 Юни 2014, 19:07

М да пораснаха децата,да са ни живи и здрави.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Чет 19 Юни 2014, 08:55

Добро утро от Русе- града, който имам чувството, че ще се наводни - то просто не спира да вали. Тази нощ малката повръща и сега отидоха на лекар с баща си с висока температура е - от къде дойде това и аз не знам. Вчера влизахме в кабинета на лекарката, защото малкия имаше консултация, от там ли лепна нещо не знам. Пожелавам Ви усмихнат ден :)
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Пет 20 Юни 2014, 21:07

Здравейте Туци скоро да се оправите.Гледайте каква трагедия е по морето:(
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Пон 23 Юни 2014, 09:43

Слава богу не се стигна до болница, въпреки двудневното повръщане и висока температура. Вече е здрава Алекс, пък и днес се показа слънце навън, така че изчезваме по разходки. Желая на всички лек и ползотворен ден. прегръдка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Dani Пет 25 Юли 2014, 21:29

Здравеѝте,момичета!Скоро,ще съм в редиците.....Наистина ми липсвахте!
баба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 12 D6e39f0869179a18657a702137d5c234
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Пет 25 Юли 2014, 21:47

Е Дани, това е страхотно. Ще чакаме с нетърпение. Дружината се събира лека полека. cuni
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Dani Съб 02 Авг 2014, 00:43

Здравеѝте на всички!
Знам,че тук не е мястото,но тук влизат повече хора.....
Търсих много,но нищо точно не намерих по темата.....
Баща ми е в болница повече от седмица,и никоѝ нищо не казва....или поне аз не мога да разбера,защото аз ходя вечер,а майка сутрин(така са ни смените на работа),а тя все не знае...от утре се завъртаме и аз ще ходя сутрин и мисля да изискам копия от изследванията,НО ИМАМ ЛИ ПРАВО НА ТОВА....и дали ще ми ги дадат.Това ме интересува!
Благодаря ви предварително1
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Dani Пон 04 Авг 2014, 17:23

Привет.Свърших работа с болничните въпроси и сега съм по-спокойна.Има дума да изпишат баща ми след 2 дни Усмивка 
Многобаба - Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 12 Msgsmile31на всички
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamazavinagi Пон 04 Авг 2014, 20:02

Дани, радвам се, че всичко е наред, аз тези дни покрай рожденият ден на малката, почти не съм влизала и не съм видяла, че питаш нещо. Целувки и за теб и твоето семейство.  прегръдка  прегръдка  прегръдка  прегръдка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 12 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите