Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

+10
danita05
lady sibel
pumpal21
maggi
mamita69
cveteto
silvenaiv
Cveti789
styyni
Lindzi
14 posters

Страница 3 от 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Вто 31 Яну 2012, 17:59

Бенка радвам се че баща ти е добре.И тука е ужасен студ,сутринта като тръгвахме за работа беше –20 градуса:(
Седим си на топличко и така.Аз днес ходих за бележка за градината.Сега чакам една мацка да пусне поръчка от спорт директ,всеки ден има по нещо намалено,аз едно яке съм си харесала за 6 пауна. . .
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Вто 31 Яну 2012, 18:39

Стъни,радвам се че сте добре,мила Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 371951

Бени,радвам се за татко ти Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 999340Отървали са се всички само с уплахата
А със Зорето добре сте се забавлявали Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 5054

Цвети студ,студ ама и бацили няма Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 287564А Никсъна ще се оправи Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 704135


Цвети789 ще чакаме да покажеш якето

pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Сря 01 Фев 2012, 10:37

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 389da31f2898ee3da708e2bcdd1f7c41

Здравейте,

баща ми е добре, ходи на работа, аз съм настинала и съм с 38 и нещо температура, пия изопринозен, вече почти не ме тресе, но и затова не пиша, много ми е зле и едва гледам, но съм на работа, защото замествам колежка, не че немога да излезна в болничен, но пък може малкия да се зарази и да сме по ограничени откъм контакти.

Много усмивки момичета, и честит Трифон Зарезан.

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 258f16d9966ae57359a2f24ae92f8a18
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Сря 01 Фев 2012, 17:55

Честит Трифон Зарезан,ще ви го покажа като дойде. http://www.sportsdirect.com/karrimor-sierra-jacket-ladies-449002?colcode=44900206
Бенка лекувай се но то сега всеки втори е болен.[u]
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Сря 01 Фев 2012, 20:39

Привет и от мен,толкова ни е студено че даже не ми се стои на компа.В къщи камина,климатик,е няма стопляне.Утре сме на невролог с малката нещо все я боли главичката,дано малко поумекне времето.Цвети якенцето е много хубавко/моя цвят/,Бени дано се оправиш!Топла вечер ви пожелавам момичета Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 9k348j
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Сря 01 Фев 2012, 20:53

Привет и от мен момичета...
Бързо оздравяване на болничките....То в тези кучи студове само болести....
Аз тази вечер бях на родителска среща..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 34184 Сюрпризираха ни, че от утре ако детето желае да яде на обяд в училище ще трябва да си доплаща обяда. Струвал 2 лв. и по 1 лев от у-щето и по 1 лев от нас. Казаха, че може и когато не ни харесва менюто да не се записваме...Малко кофти ще е така едни да ядат , други не но,,.....
А иначе съм много доволна от мнението на госпожите за мойте деца..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 84556 Крисо го похфалиха , че пише най-красиво от всички деца/макар и по-бавноКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 34184 /, а за Карина казаха, че нямат думи...за писане, четене...за поведение...абе за всичко....
Стеф, радвам се че си добре и дечица също...Дано оздравее детенце бързо....
Цвете, и на теб пожелавам бързо оздравяване на Ники и ....
А за задачите......висша математикаКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 34184 матрици, детерминати, матрични уравнения....Малко тъпи , но няма начин...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 34184
А ,то много студено на вашата работа.....При нас поне е топло...и парно имаме , а и духалката постоянно работи...
То при нас как е -20..-21 градуса...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 78814 Вчера в кухнята и в банята ми бяха замръзнали чешмите...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 771875 Добре , че мъжлето ги размръзна иначе не ми се мисли...
Цвети, и аз използвам намаленията в Спортдирект и аз поръчвам някои и др. неща.....Миналата седмица ми пристигнаха яке на мен, на Карина + долна грейка....Тези дни чакам пак якета на децата и на мен апрески....и днес пак поръчахме заедно с колежки.....-на мен долна грейка, на децата апрески и ръкавици....Наистина има много изгодни неща, но постоянно сменят цените..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 287564
Бени, вземай и ти мерки, че е неприятно да си с настинка и то наработа...Аз бях така миналата седмица, но въпреки работата си взех болничен....То по-добре да отсъстваш за малко , но и да се оправиш по-бързо....Аз вземах от този новия Фервекс с малината и мисля , че от него се оправих...
Сега ви оставям и ви пожелавам лека и спокойна нощ....
И по едно винце послучай Трифон Зарезан....Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 58058
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 691407
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Lindzi Чет 02 Фев 2012, 07:42

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 47c66ccc710c6417b5f89bbc7b7dfe3c

Добро утро,

тук вали снежец и е понатрупал, така че не се виждат улиците, ще има да играят пак децата и хубаво че градусите вече са нулеви, че тези студове ми омръзнаха.

Силв, браво на дечицата че се справят отлично в училище, а защо искат да си доплащате храната, нали е безплатна за първолаците? Лазар не ходи на столова, защото се оплаква че храната им е студена и не я харесва, затова му приготвям сандвич и му давам пари, да си купи нещо топло от лавките. Питам го дали му се прияжда, като гледа останалите, но казва не, а и самите учители ми казват че не яде от столовата, така че е излишно да давам по 40 лева всеки месец за купони.

А за мен - пия изопринозин, терафлу и хексалгин, витамини от А до Z - пият се по едно на ден че са много силни, и чайове за кашлица с много мед и лимони, засега с това, предният път пак така се оправих, АБ - ците на мен не ми помагат, а дори се влошавам от тях и бъбриците най-страдат, така че момичета ще се мъча, то моето не е грип, а е настинка от една леденостудена бира която пих в събота при родителите ми, така чее ще си нося последствията.

Дани, да пишеш после как са минали изследванията на малката сладурана, и дано да я боли главицата от студът или от зъбки които й растат.

Цвети, много хубаво якенце си поръчала, да ти е честито. Силв и ти снимай и качи вашите неща.

Хубав снежен ден и се обличайте добре.

Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Чет 02 Фев 2012, 08:36

ДОБРО УТРО,
Бени и при нас вали сняг,но ще видим дали ще можем днес да слезем до болницата на преглед.Никол не я боли главичката от зъбките,съмняват се че дето постоянно пада,да ми е жива и здрава но е като нинджа в къщи все се катери нанякъде,добре че нямам висящи полилеи Стой не пипай! .Иначе си имаме емоции от сутринта,снощи климатика в спалнята замръзна/и после и ние трите/.За това си мисля че май не спах снощи вообще Хммм .Сега го размразявам.Скоро май ще ме изкарат на вън в снега/дано се стоплим там/ Евала .
ХУБАВ ЗИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 Christmas-ZIMOWE--fun--winter--snow--The-true-beauty--
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Чет 02 Фев 2012, 13:30

Привет туцки!

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 1149281
Силве,много се радвам че децата се справят добре Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 17132Дано винаги са така

Бени,то човек от главата си пати Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 58058Оправяй се бързо Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 704135А Зорето как е?

Дани,те децата са си палави Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 999340И моят малкия е същия,ама детски им работи,нали така растат Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 660371Ние не сме били по-различни.Ще чакаме да кажеш разултатите

Стъни,губиш ми се нещо мила Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 287564Как я карате?

Ние вчера с Коко се разходихме до метро,нали Димитър в събота ми е рожденник Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 999340Харесах една плазмичка sharp 32' и даже кандидатствах за да я взема на изплащане Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 287564Одобриха ме и в събота ще ходим да я вземем.
Иначе сме добре,чакам пералнята да спре че да простра,а през това време нахраних и преспах Денислав,после ще поизчистя и прахосмуча


Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 1149303
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Чет 02 Фев 2012, 15:32

Стефи,тука съм мила Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 704135
Сутринта си изчистих после ходих до банката и аз като Цвети 789,със се зарибила по Спортдиректа,вчера ми пристигнаха доста неща и днес пак поръчах .Трябва само да нащракам,но нещо ме домързява в последно време Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 400822
Сега метнах да готвя,че мойте в 18ч мрънкат за сядат да вечерят Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 84556
Тука цял ден вали сняг,добре че заваля че да отпусне малко времето,3 дни беше кучи студ,но нали е зима.. Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 84556
Всички болнички да се оправят ,доскоро туцкии
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 704135
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Чет 02 Фев 2012, 15:51

Така е момичета има много изгодни неща и почти за без пари,само човек да има свободни парички.Стънка и при нас е така валя снежец но по добре да имекне времето.Пратих моя малко при баба си че му е доста скучно и се чуди какво да прави.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Чет 02 Фев 2012, 18:26

Стъни,радвам се много за теб,че сте добре Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 529231Ще чакам да видя какво си напазарила Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 704135А тоя мързел от къде го взе?!

Цвети789,то в последно време е добре като има нещо в джобовете Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 287564 А тази вечер се забавлявайте с твоя,докато сте без детето Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 392713

И при нас цял ден вали,ама си е и студенко Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 999340Е нали си е зима
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Чет 02 Фев 2012, 18:51

Стефи,честно да ти кажа добре че застудя,че да се задържа у дома,иначе по цял ден съм на някъде Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 101311
Ние хапнахме,след малко отиваме със Боби в приятелката ми на гости да подивеят децата,добре че е в съседния блок Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 84556А мъжлето ще слезне в зетко ми на по винце Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 98163
По-късно пак ще надникна доскоро муцки-туцки Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 704135
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Чет 02 Фев 2012, 19:49

Ето ме и мен...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 999340
Метнах една крем супа набързо и сядам да ви зърна...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 84556 Карина и Карла как са нападнали кротоните, дали ще останат за супата..??Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 34184 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 84556
Днес много работа в работата.Задачи , задачи...нямат свършване.. С Кари след работа даже и на зъболекар ходихме..
Бени, наистина с това доплащане в училище за обяда е кофти работата....Преди беше безплатно, но сега по някаква Оперативна програма безплатно ядене имало до 8-клас..И тъй като парите от училище недостигали, решили 50% да си плащат учениците, тоест още по 1 левче от нас...Мойте също не ядат там храната..Много рядко...Но и аз така мисля, че ще се дразнят като гледат другите...Но ще пробвам и ако решат няма да плащам и аз ..То това са си излишни пари...А аз също им давам по 1,50-2,00лв. на ден, и плюс това купувам за закуска и слагаме в раницата или кроасан или сандвич..И то ми излиза солено..., но да са живи и здрави и така....И ние като всички останали...
Стъни, да покажеш какво си си харесала от Спорта, а аз ще снимам на един път като дойдат и др. неща...Че нали знаете , че съм зле с фтоапаратите...Моят се счупи, а този който ми подари брат ми , нещо издава багаж батерията...Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 771875
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Пет 03 Фев 2012, 08:51

Стефи ние за малко го оставихме Ники,свекето живее в нашия блок а и той не ще да спи там.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by mamita69 Пет 03 Фев 2012, 09:06

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 2363694
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА,постоплих се малко и с чаша кафе съм пред компа.Да се похваля малката е ок,само един преглед на очичките ни остана,а и аз вчера минах на мамографа Намигане .Всички сме здрави!!! Така,а ето и другите перипетии,в понеделник ще дойдат да видат климатика че май няма вече фреон Ами, ко да направя ,а утре ще дойдат да видат камината,и ако се наложи ще я рушнат и наново Шокиран ,добре че е от гипсокартон кожуха и,/тя е от тия с въздухопровод на Мармодом/.Все на мен,като си е тук мъжът нищо не се разваля,и не се налагат ремонти,той като замине и всичко се скапва никак, ама никак не .Но поне си имам занимания Razz .
ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ВЕСЕЛ ПЕТЪК...

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 2888155
mamita69
mamita69
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Пет 03 Фев 2012, 09:18

Добро утро,Диде!
Сядам на кафенце при теб!
Аз си изчистих и прострях,чакам приятелката ми дойде и ще мръднем на разходка,днес е по меко времето Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 660371
И при нас е така,мъжо като е тука,всичко си е наред,замине ли все нещо си иска мъжката ръка Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 101311
Силвенче,има май доста да снимам
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 101311 Че от септември не съм спряла да поръчвам Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 999340
Мъжо каза,че ще ми изтрие сайта на този Спортдирект Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 392713
Ще снимам,но доста от нещата са подносени вече Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 704135Че,аз всяка седмица пускам пускам Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 84556
Пожелавам Ви лек и усмихнат ден!

Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 465484 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 465484 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 465484
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Пет 03 Фев 2012, 20:08


Здравейте и от мен...
Стъни, то и аз съм така....И ако беше само Спорта...то и в други поръчки от други сайтове се включвам...Който поръчва аз все се включвам, не изпускамКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 101311 ..Такава зараза е с тези сайтове...С колежките гледаме да поръчваме общо, тъй като за над 200лири доставката до България е безплатна....Днес пристигна и другата ни поръчка...Утре ще снимам...Сега чакаме още една..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 84556

Горе -долу и за другато зима сме готовиКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 999340 Тъй като на децата сега поръчах с 1-2 номера по-голями..


Ние преди малко хапнахме.../мъжлето прави пържолки на скарата/ и сега се настаняваме да гледаме.."Пепел от рози"Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 34184
Приятна вечер на всички ви....



silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Съб 04 Фев 2012, 08:45

Зараза си е с тези поръчки,аз вчера елек исках да поръчам но никой не пускна поръчка:(Ние преди малко станахме,закусихме и сега Ники гледа тв с баща си.Честит рожден ден на наща приятелка Туци,без която нямаше да съществува форума и нямаше да се познаваме макар и виртуално,да ни е жива и здрава.Приятно почивни дни момичета.
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Съб 04 Фев 2012, 09:24

Добро утро !
Хайде на масата Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 704135
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 212812515219152995641302673616sa17rUKciWl9olEGl33w
Мъжлето излезна в 06ч.на лов за патици с приятели Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 392713

Да видим дали ще хапнем или ще си мечтая само Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 101311

Боби слезна в майка и татко,а аз се ровя за рецепти разни Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 749287

Да си ни жива и здрава Туци,много здраве,щастие и любов ти пожелавам Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 751560
Силвенче,и аз така правя поръчвам по големи нещата за Боби за догодина,макар че сме ги подносили и от тази зима Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 96229И аз чакам другата седмица поръчка,дано всичко дойде и не ми откажат артикул Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 34184
Почнах да снимам някой неща от Директа да ви покажа,и други от нашите магазини Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 704135
По-късничко ще ги кача,ама качвайте и Вие че да казвате дали сте доволни или не Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 84556
Доскорооо Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 849864 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 849864 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 849864 Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 849864
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by pumpal21 Съб 04 Фев 2012, 12:47

Привет туцки!

Виждам всички сте добре и се радвам за вас Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 371951

Аз сядам набързо да ви почерпя,че моят днес е рожденник-да ми е жив и здрав


Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 1215699
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 1792272Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 1250536
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by styyni Съб 04 Фев 2012, 12:56

Стефи,да ти е живо и здраво мъжлето мила,много щастие и късмет му пожелавам Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 598913
Ние тъкмо обядвахме,след малко слагам Боби да спи и аз засядам на компа Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 84556
Следобеда пак ще сме си у дома,вън е ужасна киша Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 771875
До после туцки Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 704135
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Съб 04 Фев 2012, 13:15

Привет и от мен...
Сутринта писах писах...един дълъг пост и без да искам ..цък .. всичко се затвори и отиде подяволите..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 392713 Направо луднах..
Стефи, честит рожден ден на мъжлето ти мила...Д ти е жив и здрав и много да те слуша..
Честит рожден и на ТуциКак минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 537273 Да ни е жива и здрава и тя..
И при нас е доста студено...Не стига , че има толкоз много сняг, а днес и една мъгла..един вятър...И ние си стоим вътре на топло и няма мърдане...
Мислех следобяд да кача децата на Боровец, малко да се попързалят с шейни, но много студено ми се вижда...Утре ще бъдат на село, че аз съм на изпит и мислех да съчетая пътуването като отидат с брат ми от Боровец след работа, но ще си ги закараме ние..
Стъни, чудни нещица си показала...То и аз така съм се залепила за този сайт , че няма спиране...Ти ме подсети да покажа и някои и др. неща за лятото..Ще ги кача и тях...
А между другото сутриннта се рових в нета и си поръчах батерия и зарядно за фотоапарата ми...Че при два фотоапарата съм без нито един.. Доставят със Спиди Експрес , та може и днес да пристигнат.. Дано..
Хубав следобед Ви пожелавам....
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 Pekenez1

silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Cveti789 Съб 04 Фев 2012, 19:47

Стефи да ти е жив и здрав мъжа.Стъни,Силве много са ви хубави нещата.Ние следобед ходихме до Лидл с майка и Ники,на него му стана лошо от колата,но сега е добре.Преди малко вечеряхме и сега почиваме.Лека вечер милички:*
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by silvenaiv Съб 04 Фев 2012, 21:08

Аз си закарах децата на село и се прибрах благополучно...
Времето при нас е отвратително..Пак започна да вали сняг и то както си трябва...на парцали..Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 84556
Сега сядам да прегледам някоя и друга формулка и ще лягам..
Утре стискайте палци...
Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32 - Page 3 Img1560371810085l
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

heart Re: Как минават наш`те дни, на кратко всеки ще ни разясни :))) - Шльокавица - тема 32

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите