Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

+8
maggi
lady sibel
teqnstal
Schatzе
cveti555
mamazavinagi
Dani
mavi
12 posters

Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by mavi Пон 24 Мар 2008, 15:40

Колко пъти когато вашия благоверен не ви обръща внимание / според вас/ сте искали да си хванете любовник?
И изобщо правилили сте го или само сте си го мислили/ сигурно хиляди пъти/ когато ви е ядосал, нагрубил, огорчил, пренебрегнал заразди мач например или каквото и да било?


До сега не ми се е случвало,доволна съм от мъжа си.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by Dani Пон 24 Мар 2008, 19:43

mavi написа:До сега не ми се е случвало,доволна съм от мъжа си.

И аз
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by mamazavinagi Сря 26 Мар 2008, 11:01

Не съм се замисляла никога за подобни неща, може би защото не ми трябва още eдин мъж на главата. Търкалям се от смях


Последната промяна е направена от Admin на Сря 26 Мар 2008, 13:43; мнението е било променяно общо 1 път
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by cveti555 Сря 26 Мар 2008, 11:16

Ами не съм се замисляла. Може би защото не ми се налага.Ама знае ли човек...
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by Schatzе Сря 26 Мар 2008, 12:33

До сега /7 години брак/ не съм се замисляла. Няма да казвам обаче никога, защото нищо не се знае. Намигане
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by teqnstal Нед 25 Май 2008, 23:42

И на мен досега не ми се е налагало да мисля за любовник.А причината е че дори и след 11години брак моя е винаги готов независимо къде сме.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by Гост Вто 27 Май 2008, 19:53

Откакто съм със съпруга си не съм си мислила за подобни неща. Мисля, че за да си хванеш любовник, трябва да се чувстваш неодовлетворен от връзката, която имаш. с предния ми приятел често ми се случваше да си мисля за други мъже и най-накрая си хванах любовник, но много скоро след това се разделихме по мое желание, защото такива вързки нямат никакъв смисъл. Щом работата опре до там да търсиш разбиране и интимност от друг човек, значи всчко във взаимоотношенията се е изчерпало. Може би само жените разсъждават така, защото са по-емоционални, предполагам, че за мъжете не е така. За тях всичко е просто секс!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by lady sibel Нед 18 Юли 2010, 23:11

Нито за миг досега не съм си помисляла за подобно нещо,дано никога не си и помислям.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by maggi Пон 19 Юли 2010, 12:48

lady sibel написа:Нито за миг досега не съм си помисляла за подобно нещо,дано никога не си и помислям.

И аз така срам ме е
maggi
maggi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by ZVEZDA Вто 20 Юли 2010, 09:02

Никога не ми е минавало през ума ,да си хващам любовник.
Моят съпруг ми дава всичко ,от което имам нужда.
Ако някога ,дойде време ,в което ще съм решила ,че ми е нужен друг мъж..ще напусна съпруга си и ще се огледам наоколо.
Преди това, НЕ!
avatar
ZVEZDA
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by Надежда Спасова Вто 31 Авг 2010, 11:51

ЕЕЕЕ Много верни съпруги на едно място Търкалям се от смях
АЗ няма да отговоря конкретно на въпроса, но ще споделя моето мнение - за да ти се прииска да си хванеш любовник не е нужно нещо да ти липсва в къщи, тези неща поросто се случват - хомони, ситуация, превлекателен мъж.... въпроса е дали ще устоиш на изкушението... защото аз като си помисля после що главоболия са - трябва да се криеш, да лъжиш, а не дай Боже да те хванат... и се отказвам
Надежда Спасова
Надежда Спасова
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by pumpal21 Вто 31 Авг 2010, 15:25

by Надежда Спасова Today at 11:51

ЕЕЕЕ Много верни съпруги на едно място Търкалям се от смях
АЗ няма да отговоря конкретно на въпроса, но ще споделя моето мнение - за да ти се прииска да си хванеш любовник не е нужно нещо да ти липсва в къщи, тези неща поросто се случват - хомони, ситуация, превлекателен мъж.... въпроса е дали ще устоиш на изкушението... защото аз като си помисля после що главоболия са - трябва да се криеш, да лъжиш, а не дай Боже да те хванат... и се отказвам
На същото мнение съм и аз Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник 17132
pumpal21
pumpal21
Глобален Модератор
Глобален Модератор


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by iletoili Съб 11 Сеп 2010, 14:12

ееее нито един път когато съм с един човек не съм мислила за друг
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник Empty Re: Колко пъти сте си мислили да си хванете любовник

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите