Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Забавни случки и истории с децата ни

+12
ssoonniiaa
Тони-Рая
eva_79
nessa
Ванчето
DoDenCe
styyni
Lindzi
mamazavinagi
mavi
Дени :)
nellyyy
16 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Забавни случки и истории с децата ни

Писане by nellyyy Пет 07 Мар 2008, 09:45

Да се посмеем заедно! Търкалям се от смях

Ето една случка,съвсем новичка.Снощи моя големия (6г.),като чу по новините,че БТВ може да се гледа on-line,веднага ме строи:"Мамо,ти като си свършиш работата на компютъра,си пусни там да гледаш Музик Айдъл,чи да мога аз да си гледам Джетикса на телевизора!"

Вчера сутринта (5:30ч.),влизам в стаята на малкия (1г.7м.) и какво мислите виждам?! Изненадан Нашият дивак станал по някое си време,махнал решетката на креватчето,вземал си "нани и нани" (това са възглавничката и юрганчето),и легнал на земята и заспал Изненадан

Ами това е за сега поне.Хайде всички,давайте по нещо забавно.
nellyyy
nellyyy
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Дени :) Пет 07 Мар 2008, 12:33

Аз ще разкажа случка с мен и мама... Голяма усмивка Razz
Веднъж(бях на около 2 год.)мама и аз ходихме в детския кът(морската градина).Аз най-мирно и кротко си стоях до нея на едно барче...Когато е трябвало да плати сметкатаобаче, аз тихом-мълком избягах...
Мама ме търси изцялата морска,докато не ме е видяла на плажа:
Аз съм си събула сандалките и най-спокойно си топкам краката в топлото море Шокиран Шокиран Шокиран
(Тогава на мама и беше станало тъжно... Плаче ми се Плаче ми се Плаче ми се )

Голяма усмивка Голяма усмивка Голяма усмивка Голяма усмивка Усмивка Усмивка Усмивка Усмивка Супер Супер Супер
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Гост Съб 08 Мар 2008, 11:36

Моята кифла докато се учеше да ходи в паяка така се беше преуморила веднъж,че заспа в него.Скоро беше заспала на друго нетрадиционно място-взела си гърнето да пишка,подпряла си гърба на дивана и така беше заспала Усмивка
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Дени :) Вто 11 Мар 2008, 11:54

Аз искам да разкажа за моят братовчет Стилиян.Когато го заведоха за първи път на море не го беше страх от морето, а от пясъка... Търкалям се от смях
Когато стъпеше, кракът му потъваше и той викаше за помощ. Усмивка Шокиран
Но сега дори не мога да го изкарам от пясъка.
Неделя ходихме в морската градина и отидохме до морето.Той като се цопна и започна да се заравя в пясъка, да си прай замъци и т.н.... Ами, ко да направя
Дени :)
Дени :)
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by mavi Вто 18 Мар 2008, 13:09

Да разкажа и аз една случка от преди няма и час.Ходихме с малкия на кафе в квартално заведение.Седнали сме отвън, а там има градинка с малко фонтанче ,пързалка,люлка.Викам му аз да не се върти покрай фонтана кажи - Забавни случки и истории с децата ни 359537 ,ама на.Докато се пързаля и люля на люлката добре,но като си шляпна задника във водата направо ми причерня.Извадих го целия мокър от там,локва направи под себе си.И не стига,че ни развали кафето,ами и през целия път до нас рева,искаше да го нося,ама аз не.И как да стане като тече вода от него.....ох,още съм бясна... кажи - Забавни случки и истории с децата ни 515974
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by mamazavinagi Пон 05 Май 2008, 11:56

Понеже този път не ми беше толкова смешно, като със съдраният тапет и нямах време да се пресегна за апаратчето, не мога да Ви сложа снимка, но накратко ето какво се случи преди минути.
Връщам се аз от кухнята, а нашата беше на пода да пълзи и къде мислите я заварвам при кабелите естествено- нали техник ще става като баща си. Та хванала тя зарядното за телефона, което беше включено в контакта, и ближе другият му край Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран , което със сигурност я гъделичка, защото тече ток. Изтръпнах да Ви кажа, ама как го е дръпнала и идея си нямам, за да го тикне в устата си. Ами, ко да направя Ами, ко да направя Ами, ко да направя Ами, ко да направя
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Lindzi Пет 06 Юни 2008, 22:41

Аз се сещам само за две - първият път, Зоро кара елколата и вижда един мъж, със семейството си, който е бръснат. И с цяло гърло вика "- мамооооооооо, този чичко няма глава". Мъжът се обърна зачервен и развеселен, а аз му отговорих тихо, че има глава, но няма коса. А Зорето ме поправя и пак високо "- Не, няма глава, защото няма мозък, а мозъка се крие под косата, така ми каза госпожа Нели". И всички наоколо започнаха да се смеят.

а вторият път - преди ден в поликлиниката, излизаме от кабинета и баща му ни чака отвън в коридора. До него има младо семейство с дете на около годинка и половина. И баща му му казва да отиде и да поздрави детето. А Зорето се засили към него и в последната секунда се обърна, застана срещу бащата на детенцето и вика "- здравей чичко, на теб ти казвам здравей, защото онова там с бибата е бебе, а аз с бебета не се познавам". Не реви
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty В нашият отбор ела и ни кажи каква беля,днес от твоя палавник видя!

Писане by styyni Съб 16 Май 2009, 14:26

Здравейте момичета.Как сте днес.Ние бяхме на разходка и сега малкия пакостник спи сладко,толкова е топло че е потен милия.Днес в пясъчника посипа две деца ,горките като плъхчета в брашно бяха,целите в пясък.Умрях си от срам.Хайде чакам да се вклчите и да разказвате ,как сте Razz
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by DoDenCe Съб 16 Май 2009, 14:35

Хоп,тук съм Бравооооо !Ние пък днес,да не казвам голяма дума,сме мноооооооого послушни Срам ме е !Бяхме на площадката под блока и Божидара така кротко си игра с една какичка,че чак не ми се тръгваше.А ние с майката така хубаво си поприказвахме...
DoDenCe
DoDenCe
любител
любител


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Lindzi Съб 16 Май 2009, 14:39

Хоп и аз тук, моя днес не съм го виждала - сутринта ми каза чао и изяде пълна купа кисело мляко със захар, после се намръщи на филиите на баба си и ме целуна за довиждане.
Довечера очаквам да ме заведе на разходка пред входа, но май е време да включа бойната артилерия и да се намажем с крем против комари, че снощи ни дадоха своя отпечатък. Намигане
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by styyni Съб 16 Май 2009, 14:43

При нас не минава и ден без беля и да не викна,така огласям градинката,че на себе си чудя със какви гласове данни съм.Хайде къде сте момичета,да ви подканвам с тоягата ли искате Търкалям се от смях
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Ванчето Съб 16 Май 2009, 14:48

Ами каква беля,той е малък още,но отсега прави номера,на обед,когато го хранех с пюренце не спря да си бърка в устата и да вади яденето,аз постоянно му бършех ръцете,а той се смее и пак бърка Ти ма преби
Ванчето
Ванчето
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by styyni Съб 16 Май 2009, 14:53

Дори,я кажи за кой ден ви е удобно да се видим и разберем.Че нещо Ева не се вижда да е питаме и нея за срещата.Мая,Тони,хайде и вас ли да подканвам
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by nessa Съб 16 Май 2009, 14:57

Здравейте скъпи ми дами!
Стъничка за бели не ми се говори, при нас са стотици на ден, направо се чудя как и ги ражда малката главица Ти ма преби
Преди 2 часа пиехме кафе на двора, с една приятелка и мойта намерила една шепа охлюви и ми ги носи на масата тропам по масата направо се ужасих, как не я беше гнус да ги пипа не знам!?!
Абе...ей такива простотии по цял ден....
nessa
nessa
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by eva_79 Съб 16 Май 2009, 15:03

Ето ме Razz Тази седмица ми е дошла музата и съм спретнала яко чистене. Остана ми най-омразното-прозорците, та затова ме няма. А и Вики напоследък заспива много трудно и спи малко на обяд. Беше се кротнала по едно време, ама сега пак щурее яко, особено вкъщи. Стъни, а това с посипването на децата ми е до болка познато, но най-вече набляга на мен и себе си.
Относно срещата-зависима съм от съпруга ми и в момента нищо не мога да кажа. Евентуално бихме могли другата събота, но колкото и да ми се иска нищо не мога да обещая. Така, че не се съобразявайте с мен.
eva_79
eva_79
любител
любител


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by styyni Съб 16 Май 2009, 15:07

ЕЕЕЕ,искаме и теб Тъжен .Добре ако трябва в събота,но нямам нищо против и във вторника със другите мацки.А за събота съм на линия ,само забравих някой щеше да меси питка или бъркам Търкалям се от смях
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by DoDenCe Съб 16 Май 2009, 15:10

Преди 2 часа пиехме кафе на двора, с една приятелка и мойта намерила една шепа охлюви и ми ги носи на масата тропам по масата направо се ужасих, как не я беше гнус да ги пипа не знам!?!
Търкалям се от смях Не се обиждай,но за много хора това си е деликатес!

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Subforum_read by styyni on Съб 16 Май 2009, 14:53Дори,я
кажи за кой ден ви е удобно да се видим и разберем.Че нещо Ева не се
вижда да е питаме и нея за срещата.Мая,Тони,хайде и вас ли да подканвам



Ами за вторник ако икате.Всъщност за мен няма значение-аз съм насреща!
ООООООО Евичка ме изпреварила -ПРИВЕТ МИЛА кажи - Забавни случки и истории с децата ни 465484
DoDenCe
DoDenCe
любител
любител


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by DoDenCe Съб 16 Май 2009, 15:13

Ами кажи си го направо де Razz,кой щял да меси питка...Аз -заради вас,а Мая заради снахата физиономии !
DoDenCe
DoDenCe
любител
любител


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by nessa Съб 16 Май 2009, 15:16

аааа Доденце, голям деликатес да, със сутрешното кафе - да не ви казвам как ми дойде Голяма усмивка
nessa
nessa
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by styyni Съб 16 Май 2009, 15:18

Търкалям се от смях Търкалям се от смях Дори ах,че си ми досетлива ти.Ели със сълзи ме разсмя,с тези охлюви,Дори е права направо си е деликатес Търкалям се от смях
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Тони-Рая Съб 16 Май 2009, 15:27

Хопа ето ме dance
Ако ще се оплакваме от децата да започвам.Днес е станала в 7 и20ч.,не искаше да спи на обяд след дългата разходка до Мола.А преди няколко дни вземи ти и се нарисувай с фулмастер heaven цялата по колената,краката отдолу,дупето и отпреде сещате се.А аз си мисля че тя си кротува и си рисува на книжката докато аз върша къщната работа и малко бях на компаОппа голямо чистене падна после Усмивка
Дори,за срещата няма проблеми когато кажете ще се видиме. Голяма усмивка
Тони-Рая
Тони-Рая
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by ssoonniiaa Съб 16 Май 2009, 15:35

Привет на всички.Ние тази нощ изобщо не спахме.Вики се събуди с рев,ама не и рев,а истерия.Ививаше се,мяташе се риташе направо ни уплаши и това 2 пъти снощи и даже днес на обяд,защото той вече е буден пак така се събуди.И гледа да те докопа да те удари и ускубе,а очичките му спят.Направо истерия.Какво беше това не знам.Мазах го с гел за зъбките,дадох и нурофен,но той направо ме уплаши.Чудя се дали да го водя но доктор.На вас случвало ли ви се е ?
ssoonniiaa
ssoonniiaa
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Lindzi Съб 16 Май 2009, 15:44

На мен - да.
Лазар така е от бебе, може нещо да го е заболяло, или да е преживял и сега да го сънува. Това се случва на дейните деца. Задължително трябва да събудиш детето, да пийне вода ако иска, светни крушката, телевизора, вземи го на ръце и го поноси люлеещо да се успокои в другата стая, като го наметнеш с нещо по възможност, че така най-лесно настиват.
Последният път го събудих след 30 мин, зор, милвам го, говоря му нежно, и като се събуди го слагам пак, да спи. Но трябва хубаво да се успокои.
Случва се, не се притеснявай. Ако искаш пак го заведи на лекар, но ще ти кажат същото, все пак за твое успокоение.
кажи - Забавни случки и истории с децата ни EpeUkakhfk
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by eva_79 Съб 16 Май 2009, 15:47

О, за питката не съм забравила Razz
Тони,nessa разсмяха ме вашите деца Търкалям се от смях , въпреки че на вас не ви е било до смях.
Соня, Вики също веднъж се събуди по същият начин. Не мисля, че трябва да го водиш на доктор, но това е моето мнение, ти си майката и послушай собственият си инстинкт.
eva_79
eva_79
любител
любител


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Mimoza Съб 16 Май 2009, 15:47

Привет и от мен
ДнесТомчо е много културен, опразнил е само 2 шкафа вкъщи.Но и с тати беше на разходка детето, та затова може би ми се стори много добричък.
Виж вчера си беше страшно през целия ден, но това е минало.

Опа наспал се човека, ще бягаме пак навън че ни чакат бръм, бръм
Mimoza
Mimoza
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

кажи - Забавни случки и истории с децата ни Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите