Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Забавни случки и истории с децата ни

+12
ssoonniiaa
Тони-Рая
eva_79
nessa
Ванчето
DoDenCe
styyni
Lindzi
mamazavinagi
mavi
Дени :)
nellyyy
16 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by styyni Съб 16 Май 2009, 15:48

Соня,не се притеснявай мила,и ние бяхме така докат му избият зъбките,пищи,та не се трае.Сега ни останаха още 2,давидим после какво ще ни избива,я рога,я опашка Търкалям се от смях Ставам до утре.Целувки и доскороОхоо виждам още 2 отговора,връщам се да чета.Мимка добре дошла мила,да цункаш Томи.А утре повечко ще съм на лаф Razz
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by ssoonniiaa Съб 16 Май 2009, 15:57

Ох,дано да е от зъбките,че направо ме уплаши много беше агресивен.Аз се опитах да го галя и му приказвам и го нося,ама бая шамари отнесох Ааааама ха
ssoonniiaa
ssoonniiaa
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by nessa Съб 16 Май 2009, 16:06

И аз смятам, че не трябва да се притесняваш, децата имат подобни моменти - я зъбче, я коремче, я някой кошмар или случка, която го е развълнувала... По-горе Lindzi ти е обяснила добре и аз така правех. Ужасничко е като се случи, но не е нещо неестествено, не се притеснявай Приятели
nessa
nessa
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by ment Съб 16 Май 2009, 16:37

Здравейте дружина Намигане
Аз пак докато се появя и вие сме се метнали по разходки.
Като сме започнали да си ''хвалим" децата нека и аз да се включа. Днес се е събудил в 6.30ч Изперках и с голям зор го сложихме да спи в 15.30ч. След това имах и домакинска работа и чак сега намерих време да седна.
Днес го подстригвахме с баща му с машинката. Друг път такава грешка не правя, водя си го на фризьор, че колкото и да реве по-добре ще се справят от нас. Поне и двамата ще държим детето.
Соня ние също често имеме такива бурни мятания вечер. даже напоследък нещо зачистиха, но аз го отдавам и на зъбите. А пък нали знаеш болката+дискомфорта от това, че си буден(а много ти се спи) и съвсем им докривява. По същият начин и ние с баща му, светваме, започваме да му пеем, говорим, гледаме през прозореца на спалнята къде са котетата...По някое време се успоява и заспива.
Ами аз май си говоря сама,така че спирам.
avatar
ment
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by mamazavinagi Съб 16 Май 2009, 20:43

Забавни случки и истории с децата ни


Сливам, темите, да не се пилее инфото. Усмивка
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by styyni Нед 17 Май 2009, 09:44

Добро утро дружинка.Аз и снощи не можах да мигна,Боби не спря да се мята и хленчи,явно пак зъбите,а мен ме накъса гърлото,тъкмо се беше пооправило и сега наново.Мъжът ми ме кара до Мола да ходим,аз душа бера,не ми се мърда.Ама трябва да изведа поне детето в градинката да потича.Надявам се на обяд да се посъберем повечко.А за срещата казвайте кога и в колко часът.Имам обещани снимки,ще покажа на обяд
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by styyni Нед 17 Май 2009, 13:10

Ауууу,никой. не е минал на отчет.Хайде ще ви изчакам,че ми е скучно сама да си разказвам Търкалям се от смях
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by ment Нед 17 Май 2009, 13:17

Ето ме и мен.
Май повечето от вас са се отдали на семейни разходки през почивните дни. Така и трябва да е! Евала
Даниел вече от 30мин си спи, а аз сядам с чаша кафе и смятам да не мръдна от РС. Нещо се чувствам изморена и в момента даже ми е трудно да си събера мислите.
Стъни какво си купихте от Мола? А обещаните снимки къде са?
avatar
ment
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by mimi_dani Нед 17 Май 2009, 13:18

Я да видим кой скучае Търкалям се от смях Здравейте и от мен.Ние днес не сме излизали че е голяма жега при нас.Малката спинка сега и чак след 5 ще излезем.Как е при вас времето?Хайде отчитайте се бързо Хммм
mimi_dani
mimi_dani
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Dani Нед 17 Май 2009, 13:22

Момичета,мисля,че забравяте за какво е темата!
Може на спокойствие да си "говорите" за всичко в шльокавицата Намигане
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by styyni Нед 17 Май 2009, 13:25

Ок,аз бях сложила отделно тема за да си лафим,но е сляха.Не може ли да ни еотделите пак,Аз ще е преименувам
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Dani Нед 17 Май 2009, 13:29

Продължаваме да спамим темата!
Аз все пак не виждам какъв е проблема да си лафите в шльокавицата! Тя е направена именно за това!
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by styyni Пет 12 Юни 2009, 16:02

Днес отидох да запиша малкия за яслата и директорката ни посреща със усмивка.Боби,се спира и ми казва,мамо баба няма прави боц(а тя жената обелчена с бяла престилка)Потънах в земята,а тя му казва-няма нищо да ти правим миличък Срам ме е
styyni
styyni
властелина на форума
властелина на форума


Върнете се в началото Go down

Забавни случки и истории с децата ни - Page 2 Empty Re: Забавни случки и истории с децата ни

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите