Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче?

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче?

Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче? - Page 2 Vote_lcap55%Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче? - Page 2 Vote_rcap 55% 
[ 17 ]
Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче? - Page 2 Vote_lcap42%Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче? - Page 2 Vote_rcap 42% 
[ 13 ]
Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче? - Page 2 Vote_lcap3%Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче? - Page 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]

Общо гласове : 31

Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче? - Page 2 Empty Re: Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче?

Писане by Гост on Съб 21 Ное 2009, 10:48

Да сама се научи ,от малка още като ме гледаше на огледало ,когато се оправям за излизане и почна да ми подава сама нейната четчица макар че нямаше много коса за сресване и така когато и дойде на ум отива носи ми я за да я среша.Също и с фибичките като ги види и ми ги носи да и ги сложа на косата.
Гост
Гост

Върнете се в началото Go down

Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче? - Page 2 Empty Re: Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче?

Писане by Гост on Съб 28 Ное 2009, 10:47

Моята дъщеря не обича да и реша косата, дори се караме за това , а така ми се иска по често да я връзваме на опашки.
Гост
Гост

Писане by terito1 on Съб 28 Ное 2009, 15:42

ами мойто златце е момче и е още бебенце но започнах да му реша косичката с четка не с гребен и е мн доволен пък ще видим за по нататък дали ще му допада Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче? - Page 2 287564
terito1
terito1
начинаещ
начинаещ

Писане by daisy on Съб 05 Дек 2009, 00:46

И двете ми дечица много обичат да ги реша с гребенче /или четка в нашия случай/.
Интересно ми е защо примижват и като им чистя ушите с клечката???
Обичат ли децата Ви да ги сресвате с гребенче? - Page 2 Icon_flower
daisy
daisy
начинаещ
начинаещ

Писане by Гост on Съб 09 Яну 2010, 18:24

Много обича да я сресвам с гребенче чак не помръдва!
Гост
Гост

Писане by g-gimova on Съб 09 Яну 2010, 18:26

хич не обича Усмивка
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by ssoonniiaa on Съб 09 Яну 2010, 22:02

с гребенчето,не много,но с четка да
ssoonniiaa
ssoonniiaa
спечелен за каузата
спечелен за каузата

Писане by iletoili on Съб 09 Яну 2010, 22:30

с четка да Голяма усмивка
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите