Има ли любовта срок на годност и какъв е той?

Go down

Има ли любовта срок на годност и какъв е той? Empty Re: Има ли любовта срок на годност и какъв е той?

Писане by Dani on Съб 05 Апр 2008, 04:27

Според някой любовта трае 6 месеца, според други 3 години, а според трети - цял живот! Не случайно има израз влюбвам се, защото това е чувство, което не само трае повече от миг, но се развива и променя с течение на времето.
Колко време трае любовта според вас? Какви са причините да отихне огънят? Убива ли ежедневието любовта?
На какви компромиси сте склонни в името на любовта?

Dani
Администратор
Администратор

Върнете се в началото Go down

Има ли любовта срок на годност и какъв е той? Empty Re: Има ли любовта срок на годност и какъв е той?

Писане by teqnstal on Пон 07 Апр 2008, 19:18

Ами според мен колкото и да се подклажда рано или късно става така,че на първо място остава разбирателството и доверието.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен

Писане by cveti555 on Пон 07 Апр 2008, 20:07

А,срок на годност има,но за всяка любов е различен.Наистина с течение на времето, нещата се променят, но си мисля че любовта остава.Изчезва онова присвиване в стомаха,което си чувствал в началото на връзката! Моят мъж има една сентенция за нашата любов и аз много я харесвам:
Вече не съм влюбен в теб , вече те обичам! Ако така се трансформира любовта след време...харесва ми!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор

Писане by momoni on Пон 07 Апр 2008, 23:42

@teqnstal написа:Ами според мен колкото и да се подклажда рано или късно става така,че на първо място остава разбирателството и доверието.
Евала
momoni
momoni
упорит
упорит

Писане by mamazavinagi on Вто 08 Апр 2008, 08:40

@momoni написа:
@teqnstal написа:Ами според мен колкото и да се подклажда рано или късно става така,че на първо място остава разбирателството и доверието.
Евала

Точно това е и моето мнение. Евала
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by Schatzе on Чет 10 Апр 2008, 17:40

Не знам докога ще трае тази наша луда любов. Не мога да кажа вечно, защото не мога да бъда сигурна... както в себе си, така и в съпруга си. Макар, че ми се искааааааааааа да сме влюбени и след още 100 години Голяма усмивка Голяма усмивка Голяма усмивка

4*Забранява се обиждането или подтикването към обиди на членове от форума или други лица.
5*Забранява се публикуването на всяка нелегална информация (кракове, пачове, генератори, пароли, серийни номера и други) както и информация за извършване на нелегални действия (открадване на пароли, проникване в чужди компютри, нелегално наблюдение и други подобни), искането на подобна информация или подпомагането и чрез форума (чрез лични съобщения), както и препращането към сайтове с такава информация.
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор

Писане by mavi on Сря 23 Апр 2008, 00:04

За срока на годност на любовта не знам,но
съм чувала,че седмата година е критична
за една връзка.Не вярвам в това защото ние
се оженихме именно през тази "критична" година.

mavi
mavi
Администратор
Администратор

Писане by Bubsi on Сря 28 Май 2008, 12:56

Според мен любовта има срок на годност...какъв е един госопд знае...но със сигурност след 5-6 години заедно само и едниствено с 1 човек липсват тези трепети под лъжичката, както и вълнението от самата мисъл за него или желанието да скочиш във въздуха и да си чукнеш петите от щастие.....Обичта вече е друго...тогава този човек е в сърцето и най -вече в душата ти...веднъж има ли обич остава за цял живот в сърцето ти. Дори да има раздяла, сърцето е белязано от този човек и винаги ще има поне една малка частица, която да помни с умиление за него/нея.
Причините: ОФФ те са хиляди..за мен и според мен са предимно битови....живота, липсите, желанията които неможем или нямаме възможност да осъществим важното е да си пропомняме, че сме живи и здрави и че това е 1то най-важно нещо което трябва да имаме....но хората сме така устроени, че винаги да мислим и да се вайкаме за това, което нямаме и ни липсва...рядко се замисляме всъщност колко важни неща притежаваме...добре е да си го припомняме
Да са ни живи и здрави дечицата, съпрузите и семействата, както и ние самите за да можем да се грижим за тях и да ги обгрижваме с любов и нежност!!!
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите