Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Правили ли сте романтични изненади на половинката си?

2 posters

Go down

Правили ли сте романтични изненади на половинката си? Empty Re: Правили ли сте романтични изненади на половинката си?

Писане by Гост Сря 02 Апр 2008, 16:16

аз не съм но той ми направи за 4рд.купил 100 свещи от тяе мъничките и ги сложил по пода на масата на всякъде.имаше вечеря страхотно вино.отново обеснение в любов.абе беше незабравимо
Razz
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Правили ли сте романтични изненади на половинката си? Empty Re: Правили ли сте романтични изненади на половинката си?

Писане by cveti555 Сря 02 Апр 2008, 16:24

elinor4e написа:аз не съм но той ми направи за 4рд.купил 100 свещи от тяе мъничките и ги сложил по пода на масата на всякъде.имаше вечеря страхотно вино.отново обеснение в любов.абе беше незабравимо
Razz


Супер
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Правили ли сте романтични изненади на половинката си? Empty Re: Правили ли сте романтични изненади на половинката си?

Писане by Гост Сря 02 Апр 2008, 20:57

elinor4e написа:аз не съм но той ми направи за 4рд.купил 100 свещи от тяе мъничките и ги сложил по пода на масата на всякъде.имаше вечеря страхотно вино.отново обеснение в любов.абе беше незабравимо
Razz

КАТО НА ФИЛМ.
АЗ ПРАВЕХ ПРЕДИ ДА РОДЯ,НО КАТО РОДИХ ВРЕМЕ НЕ ОСТАВА,МЪЖЛЕТО МИ ДО СЕГА НЕ Е ПРАВИЛ ТАКАВА ИЗНЕНАДА,НО НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА. Правили ли сте романтични изненади на половинката си? 153381
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Правили ли сте романтични изненади на половинката си? Empty Re: Правили ли сте романтични изненади на половинката си?

Писане by Гост Чет 03 Апр 2008, 13:17

да но вече не ми правят
Рева та се късам
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Правили ли сте романтични изненади на половинката си? Empty Re: Правили ли сте романтични изненади на половинката си?

Писане by teqnstal Пон 07 Апр 2008, 19:24

Да много пъти а за това ,че горе прочетох някой от коментарите не съм съгласна за всичко си има време само желание да има.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Правили ли сте романтични изненади на половинката си? Empty Re: Правили ли сте романтични изненади на половинката си?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите