Връзка заради пари и начин на живот

Go down

Връзка заради пари и начин на живот Empty Re: Връзка заради пари и начин на живот

Писане by Dani on Съб 05 Апр 2008, 03:49

Момичетата, които търсят връзка само заради стандарт на живот и пари.. Какво мислите? как ги възприемате?

Не мога да го възприема това.Нямам добро мнение,за такива момичета/жени.

Dani
Администратор
Администратор

Върнете се в началото Go down

Връзка заради пари и начин на живот Empty Re: Връзка заради пари и начин на живот

Писане by деси on Съб 05 Апр 2008, 10:51

Всеки има право на избор!Аз лично познавам такива момичета,него възприемам това.Но пък какво толкова щом това търсят дано поне са щастливи...
деси
деси
Администратор
Администратор

Писане by teqnstal on Пон 07 Апр 2008, 19:16

Аз също не го приемам.Защото парите са до време.А и имали пари няма любов.А няма ли любов няма и тръпка, а няма ли тръпка няма и семейство. Хммм
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен

Писане by momoni on Пон 07 Апр 2008, 23:48

Не го разбирам това... Ами, ко да направя Аз познавам едно такова момиче,което предпочете парите пред истинсата любов.Сега страда,ама е късно...
momoni
momoni
упорит
упорит

Писане by mamazavinagi on Вто 08 Юли 2008, 18:58

@teqnstal написа:Аз също не го приемам.Защото парите са до време.А и имали пари няма любов.А няма ли любов няма и тръпка, а няма ли тръпка няма и семейство. Хммм
АЗ също не го разбирам и никога явно няма да го разбера. Не може парите да купят щастието и любовта- може да има бижута и да кара скъпа кола, да ходи всеки ден по козметични салони, да се храни само по ресторанти с най- изискани храни, но това дали и дава близост с партньора и? Ами, ко да направя
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор

Писане by cveti555 on Вто 08 Юли 2008, 19:49

И аз не разбирам този тип жени! Всъщност разбирам защо го правят,в смисъл че така решават финансовите си проблеми! Ами ОК ! Такъв начин са намерили....
Ама като дойде ред да си лягат? Хммм
В крайна сметка не си лягат с портфейла му.а с него!
Така че трябва да си голямо перде за да го направиш! Ама като се замисля,това си е чиста проституция! Ами, ко да направя
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор

Писане by teqnstal on Чет 17 Юли 2008, 10:53

Точно казано на място Цвети 555 найстина си е жива проституция.
Защото всички тези който го правят те направо си продават живота заради пари
и когато все пак го осъзнаят връщане на зад няма.Просто пропуснати години
и то най хубавите години младоста.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите