Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

+5
mavi
Dani
Bubsi
teqnstal
mamazavinagi
9 posters

Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by mamazavinagi Пет 18 Апр 2008, 23:27

Предлагам всеки, който пише тук да сподели от каква ситуация най-много се опасява в интимен план, а също и най интересното си интимно желание или фантазия

Страх ме е било винаги и единствено да не остана сама, защото не мога да вирея така, а за сексуална фантазия, не съм чак толкова разкрепостена, за да си фантазирам разни работи. Срам ме е
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by teqnstal Пет 16 Май 2008, 01:47

Е не вярвам. Честно.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by Bubsi Пет 27 Юни 2008, 10:53

Хммм Ами опасявам се от реакцията при вида на тялото ми... мъжа ми е страхотен в това отношение... не му личи ама грам че не ме харесва... Хахах даже вчера ми хванал баджаците и ми казва: Ама не мога да разбера как така не се харесваш?! Много смешно Много смешно Много смешно Много смешно Много смешно Много смешно Много смешно Направо щях да падна от стола..... Търкалям се от смях
Е то не е особено интересно....мислела съм си какво ли ще е с чужд мъж....ейй досрамя ме Срам ме е Срам ме е Срам ме е
Bubsi
Bubsi
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by Гост Пет 27 Юни 2008, 18:19

Мъжете си имаме страх понякога да не се получи засечка, няма как да се скрие гафа, но това са стандартни притеснения, обаче не сме машини и не винаги и ние имаме желание и настроение. За себе си страх не мога да се сетя за нищо конкретно, /може би понякога страх от отказ, ама не, не мисля/...за нищо, ако имам страх от нещо - то явно не съм бил уведомен.
А за сексуалните ми фантазии - на първо място ми една любима Супер. Преди около две години го 'правех' по едно и също време с две жени - майка и дъщеря. Майката малко по-голяма от мен, дъщерята завършваше училище. И двете знаеха за това, а аз се виждах в чудо да обяснявам на едната и на другата коя е по-по- и как да не се опетлавам с комлиментите. Не ми беше лесно. Но идеята ми и сексуалната ми фантазия е свързана с това че много исках да го 'правим' едновременно тримата - групово. Естествено - не ми се отвори парашута Тъжен . Та това ми е сексуалната фантазия - групов с майка и дъщеря, мамчето да е зряла мадама, а дъщерята на 17-18 примерно...оххх, кръвта ми се стече от мозъка надолу само като си го представям Срам ме е . Приятелки ми обясниха че е абсурд да се навият двете едновременно и да стане, вие как мислите? Някакъв шанс да се осъществи подобна фантазия в реалността има ли?
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by Dani Пет 27 Юни 2008, 19:31

CrocodileDundee написа: Та това ми е сексуалната фантазия - групов с майка и дъщеря, мамчето да е зряла мадама, а дъщерята на 17-18 примерно...

Ей,човек,това ми идва даже извратено Шокиран

Едва ли ще намериш нормални хора да го направят това нещо.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by Гост Пет 27 Юни 2008, 20:08

Но забележете че става дума за зрели/поне сексуално/ хора Ами, ко да направя . Как поотделно с двете може, а вкупом - не?

И някой да не се е объркал - не става дума въобще за кръвосмешение!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by Dani Пет 27 Юни 2008, 20:40

То ,че няма да е кръвосмешение-няма,ама как една майка или една дъщеря ,съответно ще гледа другата как прави секс.Поне на мен не ми изглежда нормално. Хммм
Но все пак това са си фантазии де. Свиркам си
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by mavi Пет 27 Юни 2008, 23:04

Дани има ги всякакви.Аз знам за случай,в който майката и дъщерята са правили секс в една стая по едно и също време,само че с различни мъже.И това е истина,познавам ги и двете.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by Xandria Пет 27 Юни 2008, 23:13

Яяя, за какви работи си говорите тук? палавници! Голяма усмивка
Xandria
Xandria
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by Xandria Пет 27 Юни 2008, 23:14

Dani написа:То ,че няма да е кръвосмешение-няма,ама как една майка или една дъщеря ,съответно ще гледа другата как прави секс.Поне на мен не ми изглежда нормално. Хммм
Но все пак това са си фантазии де. Свиркам си
Подкрепям!!!Имам две дъщери, аджеба не мога да си го представя...
Не че съм моралистка , сакън...ама трудно ще намериш навити крокодиле! Усмивка
Xandria
Xandria
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by Xandria Пет 27 Юни 2008, 23:16

И страхът , и фантазията при мен са свързани с една дума - ИЗНЕВЯРА...Няма значение от коя страна
Xandria
Xandria
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by Lindzi Вто 13 Яну 2009, 21:36

CrocodileDundee написа: Та това ми е сексуалната фантазия - групов с майка и дъщеря, мамчето да е зряла мадама, а дъщерята на 17-18 примерно...оххх, кръвта ми се стече от мозъка надолу само като си го представям Срам ме е . Приятелки ми обясниха че е абсурд да се навият двете едновременно и да стане, вие как мислите? Някакъв шанс да се осъществи подобна фантазия в реалността има ли?

Може да се навият, ако нямат родствена връзка или пък са многооооо разкрепостени..

Страх незнам - май нямам, а фантазията си я осъществих едната на скоро. Иначе сънувах как правя секс с жена-японка. В съня ми беше вълнуващо и много хубаво.
Иначе.... Razz ...като ученичка, бях малко палава, с една приятелка ходихме на купони постоянно - аз снимах с камерата, а тя - групов секс - достигна бройка от 12 човека в стая - а аз не участвах разбира се!
После качвахме всичко на касети и ги продавахме на черно, много се купуваха. Ама ...добре че се отървах навреме от тези мрежи, че бяха доста опасни води, а успях и да остана девствена тогава. А приятелката ми си загуби девствеността на 12 години!!!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by Гост Нед 14 Юни 2009, 19:18

Точно мислех да пусна тема за сексуалните ви фантазии...то имало!
Бени,ти ме разби бе жена Голяма усмивка И защо другите не са отговорили?Хайде да не се правим на девствени моралистки заченали непорочно Ааааа не така, да ги
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by lady sibel Чет 13 Май 2010, 14:24

Най-големият ми страх е изневярата-както от моя,така и от страна на съпруга ми.Най-голямата ми фантазия-да сме насаме с моя,да ме полее със сметана и да ме изпапка.... и пълна вана с пяна.Няма да му откажа.. Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание 101311
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by Lindzi Чет 13 Май 2010, 14:42

ммм, вкусна фантазия...сега продават едни ядящи се бельо и жартиери.
Иначе, най- ми е добре с него на някоя почивна база и да си правим, каквото и двамата пожелаем.
Страх от изневяра не, като не е дал повод, той или аз, няма проблем, а по-добре страховете назад да останат, че да не стане без да искаме реалност. А защо подсъзнателно се страхуваш? Сигурно има някаква причина? Ако човек не се отдаде на нагона си, всичко ще е наред.

Сладка, не се правя на никаква, но тогава не беше моето време, всеки чувства как да го направи първият път и с кого, за мен не опира всичко до секса, за да си легна с човек, трябва да изпитвам някакви чувства към него.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by iletoili Съб 22 Май 2010, 13:43

страхове всеки има ....дори и аз ,фантазии -преди фантазирах честичко но в момента дори съзнанието ми отхвърля това ,не водя полов живот от година и нещо но да си призная не ми е до това в момента
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание Empty Re: Моите Най-Голям Страх и Най-Интересно Желание

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите