Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

+6
teqnstal
mavi
Cveti789
cveti555
mamazavinagi
gti
10 posters

Go down

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? Empty Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

Писане by gti Съб 05 Апр 2008, 21:09

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? На мен не ми пречат
gti
gti
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? Empty Re: Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

Писане by mamazavinagi Съб 05 Апр 2008, 21:17

И на мен не ми пречат, ама или аз съм старомодна, че не мога да го вдяна още това, как изобщо им идва на ум и колко ли пък им е приятно особено на мъжете да се ръч..т един друг Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? Empty Re: Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

Писане by cveti555 Съб 05 Апр 2008, 21:48

Ох не знам какво да отговоря! По принцип изобщо не ми пречат,стига да са далеч от мен! Не знам,каквото и да си говорим има нещо сбъркано в обратните! И колкото и разкрепостена да съм,нещо не ми се връзват! Особено мъжете! Не случайно хората са казали: по-добре дъщеря к...а отколкото син п.....т!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? Empty Re: Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

Писане by Cveti789 Съб 05 Апр 2008, 21:50

не ми пречат
айде жените както и да е,ама мъжете малко извратено бих казала Хихихи
въпрос на личен избор,щом им харесва. . .
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? Empty Re: Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

Писане by mavi Съб 05 Апр 2008, 21:53

Admin написа:... особено на мъжете да се ръч..т един друг ...
Какво ви е отношението към еднополовите връзки? 90386



Щом така им харесва да го правят,не ми пречат...и аз няма да им преча.
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? Empty Re: Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

Писане by teqnstal Пон 07 Апр 2008, 19:04

Не ги приемам но свят като цвят казали хората.


Последната промяна е направена от teqnstal на Пет 25 Апр 2008, 01:44; мнението е било променяно общо 1 път
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? Empty Re: Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

Писане by momoni Пон 07 Апр 2008, 23:52

Ми...Малко ми е странно,но не обръщам внимание на такива неща.
momoni
momoni
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? Empty Re: Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

Писане by bambolina Вто 08 Апр 2008, 01:09

На вкус и на цвет таварищи нет , ... казало кучето и си облизало задника. Cool
bambolina
bambolina
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? Empty Re: Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

Писане by Schatzе Чет 10 Апр 2008, 17:48

Имам познати и мъже и жени - с еднополови симпатии / така да го кажем/. Шокиран Мога да кажа, че са много добри приятели, макар да са понякога малко-много странни. Ама иначе си ме кефят. Ами, ко да направя Не, че аз разбирам тяхното удоволствие ама... всеки си знае Изненадан
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? Empty Re: Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

Писане by Dani Пет 25 Апр 2008, 01:19

Нямам нищо против.Щом ги влече....Но някак за мъжете ми е много странно.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? Empty Re: Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

Писане by teqnstal Пет 25 Апр 2008, 01:42

cveti555 написа:Ох не знам какво да отговоря! По принцип изобщо не ми пречат,стига да са далеч от мен! Не знам,каквото и да си говорим има нещо сбъркано в обратните! И колкото и разкрепостена да съм,нещо не ми се връзват! Особено мъжете! Не случайно хората са казали: по-добре дъщеря к...а отколкото син п.....т!

Напълно си права.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Какво ви е отношението към еднополовите връзки? Empty Re: Какво ви е отношението към еднополовите връзки?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите