Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

А целувате ли децата по устата?

+53
Zdned
ros
лошият вълк
bebe6o4e
Neli Petrova
Pepelina
aveshar
g-gimova
ssoonniiaa
terito1
Mery2105
desi borisova
jenia
krasiraikova
silvenaiv
malkata_v87
iletoili
daisy
descata
styyni
mimi_dani
mimka
*poli*
Тони-Рая
tanqpetrova
fionna_sv
Валентина
desa_84
iordanka21
stefani
liliana29
lusien
Ванчето
didoni 27
mariela82
doba2006
bobeto
Ani76
Дени :)
Далия
Мисис *Здраве*
jani85
Schatzе
Bubsi
ralito
Lindzi
деси
mavi
momoni
bambolina
mamazavinagi
Dani
gti
57 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by malkata_v87 Сря 03 Юни 2009, 15:26

Отскоро започна като му казавам да целуне татко си отива и го целува по устата,а мен вчера ката го приспивах на тъмно с ръце ми търси устните да ме целуне и леко ме целуна.Много гальовен е понякога,обича да се гушка, но като е на кеф.
malkata_v87
malkata_v87
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Гост Чет 04 Юни 2009, 00:24

natalcheto написа:Аз целувам дъщеря си по устата.От скоро и тя започна да дава целувки.Това са най сладките целувки. Усмивка
Напълно съм съгласна
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by silvenaiv Пет 18 Сеп 2009, 09:03

И аз го правя понякога- но в това няма нищо лошо А целувате ли децата по устата? - Page 3 58058
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by krasiraikova Пет 18 Сеп 2009, 10:55

Целувам я навсякъде и невиждам нищо лошо в това.Все пак това си е моето дете А целувате ли децата по устата? - Page 3 999340
krasiraikova
krasiraikova
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by jenia Пет 18 Сеп 2009, 12:39

Целувам си я навсякаде cuni
jenia
jenia
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by desi borisova Пет 18 Сеп 2009, 13:30

Целувам си ги навсякаде ,аз не виждам нищо лошо във това.
desi borisova
desi borisova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Mery2105 Вто 10 Ное 2009, 20:56

mavi написа:Ох,аз като започна да го целувам изобщо не гледам къде.
Няма място по тялото,което да не съм целувала. Срам ме е
-
и аз бях така.....но сега вече сме доста голями та ми е невъзможно, но за сметка на това когато ми беше мъничка си я нацунках навсякъде А целувате ли децата по устата? - Page 3 765840
Mery2105
Mery2105
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by iletoili Чет 07 Яну 2010, 21:43

целуваме си се навсякъде Приятели
iletoili
iletoili
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by terito1 Чет 07 Яну 2010, 21:50

целувам си го и той много ми се радва,все още е бебе,ама като порасне ще видим дали ще дава.... А целувате ли децата по устата? - Page 3 480741
terito1
terito1
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Lindzi Пет 08 Яну 2010, 10:45

Лазар прави опити да ме целува, но аз не давам - може по бузките само.
Интересно му е, защото ни наблюдава с баща му. А целувате ли децата по устата? - Page 3 101311
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by ssoonniiaa Пет 08 Яну 2010, 13:09

Умишлено не,но се е случвало.Общо взето не подбирам много и го целувам на всякъде.
ssoonniiaa
ssoonniiaa
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by g-gimova Пет 08 Яну 2010, 13:25

и аз го целувам навсякаде,но по устата избягвам Усмивка
g-gimova
g-gimova
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Гост Съб 20 Фев 2010, 21:45

Целуваме се постоянно и навсякъде!По устата редовно,той е много любвеовилен,а аз хич не съм от тия?!Аз съм по "студена",та това гушкане,целуване,да е все наврян у мен,чак да Ви кажа ми идва в повече?!
Не знам при вас как е,но на моменти ми писва?!Майка ми пък ми казва да се радвам сега,щото като стане по голям няма да е така!Права е жената,ама то пък постоянно,но какво да се прави.....така ще е! А целувате ли децата по устата? - Page 3 58058 !!!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Lindzi Нед 21 Фев 2010, 11:48

И аз нес съм много по целувките, обаче щом детенце иска да се гушкате, се гушкайте, а целувките по устата може до към три годинки и половина, после е хубаво да се ограничат.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by aveshar Пет 26 Фев 2010, 12:20

Целувам я на всякъде.
aveshar
aveshar
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Pepelina Съб 15 Май 2010, 17:50

В никакъв случай, смятам, че не е хигенично! Но тя ни вижда да се целуваме с баща й и тя целува по устата.... Усмивка
Pepelina
Pepelina
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Ani76 Съб 15 Май 2010, 23:38

Аз си целувам детето по устата и тя понякога така ме налита с целувки, че ми става адски смешно Голяма усмивка
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Ani76 Съб 15 Май 2010, 23:42

mavi написа:Ох,аз като започна да го целувам изобщо не гледам къде.
Няма място по тялото,което да не съм целувала. Срам ме е


ДАААААААААААААААААА, И АЗ СЪМ ТАКА- НАВСЯКЪДЕЕЕЕЕЕЕЕ, АМА КЪДЕ ЛИ НЕ срам ме е ТЯ Е ТОЛКОВА НЕЖНА И СЛАДКА, НЕ МОГА ДА НЕ Я ЦУНКАМ, ДОРИ ПО УСТИЧКАТА И, КОЯТО ЩЕ Я ИЗПАПКАМ НАПРАВО срам ме е
Ani76
Ani76
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Neli Petrova Нед 16 Май 2010, 12:05

и аз ги целувам навсякъде,но баткото вече е на 7 и започна да се срами
Neli Petrova
Neli Petrova
любител
любител


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by bebe6o4e Вто 18 Май 2010, 13:49

Не, не го го целувам по устата, не ми се струва много редно.
bebe6o4e
bebe6o4e
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by лошият вълк Пон 24 Май 2010, 17:51

В никакъв случай, смятам, че не е хигенично! Но тя ни вижда да се
целуваме с баща й и тя целува по устата.... Усмивка

Хм ... а с бащата като се целувате по - хигиенично ли е А целувате ли децата по устата? - Page 3 392713
лошият вълк
лошият вълк
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by ros Нед 27 Фев 2011, 23:28

мисля че за виси от детето имам две момчета едното не дава а от другото няма отърване А целувате ли децата по устата? - Page 3 117400 все пак обичам и двете
ros
ros
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Lindzi Пон 28 Фев 2011, 09:35

Всичко си е до време, както не бива де се прекалява да се къпем голи пред момчетата като по-големи вече, така и с целувките, всичко с мярка.
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Zdned Пон 28 Фев 2011, 16:04

Не не целувам децата по устата!
Zdned
Zdned
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by shmu Пон 28 Фев 2011, 18:45

Да,понякога го целувам
shmu
shmu
начинаещ
начинаещ


Върнете се в началото Go down

А целувате ли децата по устата? - Page 3 Empty Re: А целувате ли децата по устата?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите