Мама Завинаги форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

+15
деси
techii76
mimi281977
vilijov
Lindzi
iva
teqnstal
Dani
Cveti789
mavi
Schatzе
desimon
mamazavinagi
cveti555
gti
19 posters

Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by gti Вто 29 Апр 2008, 16:53

А вие можете ли да си претставите живота без мъж до себе си?А без деца?Живота на хората направили другия избор си мисля,че не е напразен?А замисляли ли сте се ,че всички ние го осмисля ме с децата?
_________________
Ще ви дам пример с лИлИ Иванова,скоро гледах едно нейно интервю?По никакъв начин не й липсват деца.
_________________
gti
gti
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by cveti555 Вто 29 Апр 2008, 17:08

За хората,които не са се женили не мисля нищо различно.Който иска сключва брак,който не иска не сключва.Нищо нередно не виждам! А за тези ,които не ИСКАТ да имат деца,за да не им се развали рахатлъка(познавям някои) ,не искам да ги обсъждам!
За мен това са паразити които мислят само за собствения г.з!
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by mamazavinagi Вто 29 Апр 2008, 18:39

cveti555 написа:За хората,които не са се женили не мисля нищо различно.Който иска сключва брак,който не иска не сключва.Нищо нередно не виждам! А за тези ,които не ИСКАТ да имат деца,за да не им се развали рахатлъка(познавям някои) ,не искам да ги обсъждам!
За мен това са паразити които мислят само за собствения г.з!
Е това е и моето мнение. Как да се изкажа кажи ми, като все ме изпреварваш, а мислим еднакво. Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях


Последната промяна е направена от Admin на Чет 01 Май 2008, 23:36; мнението е било променяно общо 1 път
mamazavinagi
mamazavinagi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by desimon Вто 29 Апр 2008, 20:26

аз нямам брак но от 1990г. сме заедно е по принцип искам да съм булка ама........
desimon
desimon
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by Schatzе Вто 29 Апр 2008, 21:22

Аз също не исках да се женя, и да правя сватба, ама я направихме. Не че съжелявам... Голяма усмивка
Всеки има право на избор. Нали?
Schatzе
Schatzе
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by cveti555 Сря 30 Апр 2008, 08:41

Admin написа:
cveti555 написа:За хората,които не са се женили не мисля нищо различно.Който иска сключва брак,който не иска не сключва.Нищо нередно не виждам! А за тези ,които не ИСКАТ да имат деца,за да не им се развали рахатлъка(познавям някои) ,не искам да ги обсъждам!
За мен това са паразити които мислят само за собствения г.з!
Е това е и моето мнение. Как да се изкажа кажи ми, кото все ме изпреварваш, а мислим еднакво. Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях Търкалям се от смях

Aми какво да правя като не мога да се въздържам! Ами не знам Ами не знам Ами не знам
cveti555
cveti555
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by mavi Чет 01 Май 2008, 23:32

За нен няма значение дали хората са женени или не.
Мисля,че социалния статус не определя човека. Усмивка
mavi
mavi
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by Cveti789 Чет 15 Май 2008, 10:53

всеки има право на собствен избор с брак или без брак
аз мично съм за,ама това си е мое мнение
Cveti789
Cveti789
Модератор
Модератор


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by Dani Чет 15 Май 2008, 10:55

cveti555 написа:За хората,които не са се женили не мисля нищо различно.Който иска сключва брак,който не иска не сключва.Нищо нередно не виждам! А за тези ,които не ИСКАТ да имат деца,за да не им се развали рахатлъка(познавям някои) ,не искам да ги обсъждам!
За мен това са паразити които мислят само за собствения г.з!

Напълно подкрепям това мнение.
Dani
Dani
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by teqnstal Съб 17 Май 2008, 00:35

mavi написа:За нен няма значение дали хората са женени или не.
Мисля,че социалния статус не определя човека. Усмивка
Много добре казано.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by iva Съб 17 Май 2008, 07:38

Мисля че gti ни питаше за хората които не създават семейства Хммм Поне аз така разбрах въпроса ,ане дали сключваме брак.Онова за паразитите според мен е много вярно,пък и хората са социални същества ,нали?Не мога да си представя цял живот като се прибера "у дома" да няма с кого да се гушна или сдърпам Усмивка , да си поговоря просто,а може и да помълчим заедно Срам ме е ...
iva
iva
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by gti Съб 17 Май 2008, 12:20

iva написа:Мисля че gti ни питаше за хората които не създават семейства Хммм Поне аз така разбрах въпроса ,ане дали сключваме брак.Онова за паразитите според мен е много вярно,пък и хората са социални същества ,нали?Не мога да си представя цял живот като се прибера "у дома" да няма с кого да се гушна или сдърпам Усмивка , да си поговоря просто,а може и да помълчим заедно Срам ме е ...
Точно,не всички сме призвани да бъдем родители ,а аз лично не осъждам тези,които намират друг смисъЛ за живот никак, ама никак не
gti
gti
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by teqnstal Пет 23 Май 2008, 00:42

Според мен брака не е гледна точка всеки сам прави своя избор.А е по важно какво си създал след като имаш човек до теб независимо дали ти е законен съпруг или не.Дали си създал поколение на какво си го научил изградило ли се е като личност и много други работи.Това за мен е важно.
teqnstal
teqnstal
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by Гост Чет 29 Май 2008, 18:31

Самотният човек е нещастен, независимо дали някога би го признал. Не сме създадени да бъдем сами и е тъжно да не оставиш някой след себе си и така да осъществиш мечтата за безсмъртие на човека. Плаче ми се
Що се отнася до брака: няма лошо да се живее без брак, то май стана и модерно, но аз си мисля, че като отказваш да направиш връзката си официална, всъщност си оставяш вратичка за бягство. Да ти е по-лесно, ако решиш да си събереш багажа и да хванеш пътя. Излиза, че мисълта за предстоящата раздяла е по-силна от любовта към партньора. А в истинската любов винаги има доза идеализъм и дори малко глупост. Иначе е проза... Тъжен
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by Гост Чет 29 Май 2008, 21:45

Аз също не оправдавам хората, които не създават семейства и деца. Вярно е, че всеки има право на собствен избор, но един ден теб няма да те има на този свят и какво ще остане след теб............. Скоро гледах едно итервю с Лили Иванова, която каза, че не съжалява, че не е създала семейство, защото е пожертвала това в името на кариерата си и сега била най-великата певица на България. Е, това честно да ви кажа не го разбирам - не могат ли да се съчетаят двете неша - трябва ли да се лишаваш от едно, за да успееш в друго. Аз съм на мнение, че ако не си създал поне едно дете в живота си, за какво всъщност си живял - да ядеш, да пиеш и да............ ходиш до тоалетната.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by Lindzi Нед 30 Авг 2009, 13:00

Не съдя хората по това дали са семейни или не, дали имат брак, деца.
Всеки сам си гради живота, щастието и семейството.
Познавам двойки, които са женени, но нямат деца, не защото не искат, а защото немогат. Едната двойка осиновиха и се промениха - някак си се успокоиха. Другата - си взеха домашен любимец - куче. Те са се примирили че немогат да имат деца, но не смятат и да осиновят, защото жената е на мнение, че Господ сам е решил кой може да отгледа и кой не - дете. А и тя няма семейство да й помогат, освен това й откриха болест, която не се лекува и живее ден за ден.
Други приятелки, искат брак, но мъжете им са на мнение, че семейство не се гради с подпис, и щом се обичат и живеят заедно, друго не им е нужно.
Дори при брака, човек пак може да си иде - отговорността е друго нещо.
Аз лично сключих брак, това не беше на въпрос - за мен е нормално, че когато искаш да се обвържеш с някого и да създадеш семейство, се прави и сватба. Това е незабривим момент и за двама ни. Голям купон падна.
Мои приятелки, които вече са минали под венчило, и са разведени, са съгласни отново на съжителство без брак, защото са минали през всичко това.
Друг вид са свободните хора, които силно желаят половинка, но не могат да я срещнат. Ами сега??? Не че не искат, а не са срещнали подходящият човек. Бога ми - като са сами, не означа че мислят само за собственият си г.з, но разбира се ако не положат и минимални количества, птичето на любовта, няма да им кацне само на рамото. Ама има и загубени хора, те заради своята срамежливост, ще си останат цял живот моми и ергени.
А тези, като ЛИЛИ ИВанова - тях не коментирам. Макар че жената и тя може да е имала неща в живота си, за които ние не знаем, така че неможем да съдим никой за действията и постъпките му.
Всеки гради съдбата и живота си!
Lindzi
Lindzi
SPAMMER
SPAMMER


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by vilijov Пон 28 Сеп 2009, 00:19

Щастливци!!! Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? 235634 Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? 704135 Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? 81492
vilijov
vilijov
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by mimi281977 Вто 29 Сеп 2009, 13:56

еми,аз съм от тези,който никога,не са се женели,и по-добре сам,отколкото със лоша компания Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? 84556
mimi281977
mimi281977
форум-фен
форум-фен


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by techii76 Пон 02 Ное 2009, 17:22

За хората който са сами в живота просто не са срещна ли своята половинка . И много тъжно ми става за тях . Особенно за мъжете Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? 999340 .
Защото сама жена винаги може да си роди едно детенце и пак ще си има семейство.
Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? 999340
techii76
techii76
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by деси Пон 02 Ное 2009, 17:32

teqnstal написа:
mavi написа:За нен няма значение дали хората са женени или не.
Мисля,че социалния статус не определя човека. Усмивка
Много добре казано.

Подкрепям с две ръце. Намигане
деси
деси
Администратор
Администратор


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by silvenaiv Вто 17 Ное 2009, 08:42

аз също нямам сключен брак, но на този етап от живота и не искам да имам...не ,че като всяко малко момиче не съм мечтала да бъда булка..., но така се стекоха обстоятелствата
silvenaiv
silvenaiv
VIP- персона
VIP- персона


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by Mery2105 Вто 17 Ное 2009, 19:16

Всеки в собственния си живот сам прави своя избор......и както има една умна мисъл.....човек дори и добре да живее се жени Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? 287564 ....или пък е необходимото зло Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? 78814 .....има си своите плюсове и минуси но все пак за мен е хуваво когато има вечер при кой и за какво да се пребереш у дома Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? 86602
Mery2105
Mery2105
упорит
упорит


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by lady sibel Вто 26 Апр 2011, 15:08

Не мисля,че аз съм човека,който може да съди останалите относно създаването на деца,изграждането на семейство.Но мисля,че не са много щастливи,щом нямаш на кого да се опреш в труден момент.Та нали затова е семейното огнище,но това си е въпрос на личен избор.
lady sibel
lady sibel
спечелен за каузата
спечелен за каузата


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by feniks Сря 04 Май 2011, 13:43

mavi написа:За нен няма значение дали хората са женени или не.
Мисля,че социалния статус не определя човека. Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? 999340
И аз това мисля.
feniks
feniks
любител
любител


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за хората ,които никога не са се женили? Empty Re: Какво мислите за хората ,които никога не са се женили?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите